uk
Feedback
D MAN LOVES ME!

D MAN LOVES ME!

Відкрити в Telegram

Discussion so we don't bother the big crowd... D Man

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу D MAN LOVES ME!

Канал D MAN LOVES ME! (@dmanupdates) у мовному сегменті Англійська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 14 103 підписників, посідаючи 3 910 місце в категорії Політика та 2 688 місце у регіоні США.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 14 103 підписників.

За останніми даними від 21 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -180, а за останні 24 години на -8, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 24.62%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 11.28% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 474 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 591 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 113.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як propaganda, cheer, soldier, fu*k, jake.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Discussion so we don't bother the big crowd... D Man

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 22 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Політика.

14 103
Підписники
-824 години
-467 днів
-18030 день
Архів дописів
take your dick out, start celebrating!

very good close

*15m not h

see the candle now… it’s dramma - netflix worthy

why traders look for confluences in timeframes? Because they are inaccurate. For my most amazing predictions I told you, I look ONLY at 1h and sometimes on 15h. For daytrading I look at 3 or 4 timeframes, not because it’s needed, but I’m not precise enough to be perfect at super small timeframes to notice everything. The more precise you are the less timeframes you need.

others watch weird things not getting it… it’s dynamic, it’s epic. it’s real war of bulls and bears

is bullish

33279 or above

we must close here or above

we have 4 min to go

now many people see boring thing… I see a fight, like a netflix movie…

open 1h chart

you’re good

or if you’re long since my bottom announcement, just jerk off, enjoy, and do nothing else

so enter only after the 33300 is broken above with candle close… or enter early if you ‘believe’ it will be, up to you

🙂

to 34300

33300 is the major resistance, after that we have a room up

I expect a good dose of volatility today

this looks bullish. I like this 30 min close. now it has an opportunity to close this hour strong.