uk
Feedback
EASTERCAKE

EASTERCAKE

Відкрити в Telegram

Это я - Кулич Илья Предложка: @EASTERCAKE_predlozhka_bot Boosty: https://boosty.to/eastercake YouTube: https://youtube.com/@EASTERCAKE1 По вопросам рекламы и сотрудничества: Mail: mordekai@etc-agency.com VK: https://vk.com/etc_agency № 4982590680

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу EASTERCAKE

Канал EASTERCAKE (@eastercake228) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 11 673 підписників, посідаючи 3 217 місце в категорії Блоги та 56 127 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 11 673 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -34, а за останні 24 години на -4, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 33.58%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає N/A% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 0 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 0 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 0.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як мистер, чоппер, vkplay, jevgēņijs, влад.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Это я - Кулич Илья Предложка: @EASTERCAKE_predlozhka_bot Boosty: https://boosty.to/eastercake YouTube: https://youtube.com/@EASTERCAKE1 По вопросам рекламы и сотрудничества: Mail: mordekai@etc-agency.com VK: https://vk.com/etc_agency № 4982590680

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Блоги.

11 673
Підписники
-424 години
-167 днів
-3430 день
Архів дописів
Тут Тамерлан уже нарезал кусочек вчерашнего стрима, между прочим! ВеЛиКиЙ разбот трейлера ЖТА6: https://youtu.be/mfu7PsXnY-c?si=jULJFzPZKkhDibkO

А вот и подарок на др от ненаглядной подъехал. Сбылась мечта идиота.👞👞
А вот и подарок на др от ненаглядной подъехал. Сбылась мечта идиота.👞👞

Вкратце: ФУПА творила хуйню в Армении, испытывая судьбу и пришла к закономерному исходу. По итогу сказала, что идет прыгать в
+1
Вкратце: ФУПА творила хуйню в Армении, испытывая судьбу и пришла к закономерному исходу. По итогу сказала, что идет прыгать в моста. Как думаете она реально умерла или просто хайпит на своей смерти? 🤔🤔🤔

ЮЛЯ ФУПА и приключения в Армении.
+1
ЮЛЯ ФУПА и приключения в Армении.

СТРИМ БЫЛ - ВО👍 Всем огромное ПАСИБО, а Шейхам (Кремль, Саша, Lofik_, Аппарат президента, Rockstar, Табаков) отдельное!
СТРИМ БЫЛ - ВО👍 Всем огромное ПАСИБО, а Шейхам (Кремль, Саша, Lofik_, Аппарат президента, Rockstar, Табаков) отдельное!

photo content

А давайте-ка сегодня через часок-другой стримчанский проведем. Давно не виделись.
А давайте-ка сегодня через часок-другой стримчанский проведем. Давно не виделись.

Бля, Гарри Поттера-то за шо((((
Бля, Гарри Поттера-то за шо((((

Обновление по ролику: Юра всё так же будет озвучивать Криса. (За исключением видео-вставок. Их не дублирую намерено, лишь пус
Обновление по ролику: Юра всё так же будет озвучивать Криса. (За исключением видео-вставок. Их не дублирую намерено, лишь пускаю субтитры, дабы не проебать весь шарм оригинала)

photo content

Для меня самой клевой частью до сих остается четверка. Как говорится, НЕВЕРОВАТНО.
Для меня самой клевой частью до сих остается четверка. Как говорится, НЕВЕРОВАТНО.

Ну, чё-то как-то хуй знает… А вы что думаете?
Ну, чё-то как-то хуй знает… А вы что думаете?

пипец капчёному
пипец капчёному

Собираю материал и фрагментирую его для второго выпуска про Крис Чана и чувствую, как превращаюсь в самого настоящего Кристорика. Плакать или радоваться от этого осознания? Ещё не решил.

мом плиз 🥺
мом плиз 🥺

photo content

photo content