uk
Feedback
Життя Ніни 💅 #УкрТґ

Життя Ніни 💅 #УкрТґ

Відкрити в Telegram

Багато процесів косплею, букв, дуп, чужих тіктоків, мемів? 🤌 Чат дуже душний - @ninu_chat Більше в закріплених 🫡 Всі посилання: https://beacons.ai/nina_fenrir Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/76UambGuKS

Показати більше
402
Підписники
Немає даних24 години
Немає даних7 днів
+830 день

Триває завантаження даних...

Залучення підписників
червень '26
червень '26
+39
в 7 каналах
травень '26
+14
в 12 каналах
Get PRO
квітень '26
+11
в 2 каналах
Get PRO
березень '26
+37
в 21 каналах
Get PRO
лютий '26
+15
в 9 каналах
Get PRO
січень '26
+4
в 16 каналах
Get PRO
грудень '25
+19
в 12 каналах
Get PRO
листопад '25
+4
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '25
+12
в 16 каналах
Get PRO
вересень '25
+17
в 16 каналах
Get PRO
серпень '25
+7
в 15 каналах
Get PRO
липень '25
+15
в 13 каналах
Get PRO
червень '25
+19
в 21 каналах
Get PRO
травень '25
+7
в 6 каналах
Get PRO
квітень '25
+5
в 1 каналах
Get PRO
березень '25
+6
в 3 каналах
Get PRO
лютий '25
+10
в 0 каналах
Get PRO
січень '25
+8
в 2 каналах
Get PRO
грудень '24
+13
в 19 каналах
Get PRO
листопад '24
+12
в 5 каналах
Get PRO
жовтень '24
+15
в 7 каналах
Get PRO
вересень '24
+10
в 7 каналах
Get PRO
серпень '24
+23
в 9 каналах
Get PRO
липень '24
+10
в 3 каналах
Get PRO
червень '24
+13
в 4 каналах
Get PRO
травень '24
+19
в 5 каналах
Get PRO
квітень '24
+18
в 4 каналах
Get PRO
березень '24
+21
в 5 каналах
Get PRO
лютий '24
+34
в 8 каналах
Get PRO
січень '24
+56
в 6 каналах
Get PRO
грудень '23
+17
в 11 каналах
Get PRO
листопад '23
+18
в 6 каналах
Get PRO
жовтень '23
+19
в 4 каналах
Get PRO
вересень '23
+23
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+25
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+42
в 0 каналах
Get PRO
червень '23
+35
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+31
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+18
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+11
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+91
в 0 каналах
Get PRO
січень '230
в 0 каналах
Get PRO
грудень '220
в 0 каналах
Get PRO
листопад '220
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '220
в 0 каналах
Get PRO
вересень '220
в 0 каналах
Get PRO
серпень '220
в 0 каналах
Get PRO
липень '220
в 0 каналах
Get PRO
червень '220
в 0 каналах
Get PRO
травень '220
в 0 каналах
Get PRO
квітень '220
в 0 каналах
Get PRO
березень '220
в 0 каналах
Get PRO
лютий '220
в 0 каналах
Get PRO
січень '220
в 0 каналах
Get PRO
грудень '210
в 0 каналах
Get PRO
листопад '210
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '210
в 0 каналах
Get PRO
вересень '210
в 0 каналах
Get PRO
серпень '210
в 0 каналах
Get PRO
липень '210
в 0 каналах
Get PRO
червень '210
в 0 каналах
Get PRO
травень '21
+142
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
25 червня+2
24 червня+3
23 червня+1
22 червня+3
21 червня+3
20 червня+3
19 червня+2
18 червня+2
17 червня+1
16 червня+4
15 червня+4
14 червня+1
13 червня0
12 червня0
11 червня0
10 червня+2
09 червня+5
08 червня0
07 червня0
06 червня0
05 червня0
04 червня+1
03 червня+1
02 червня+1
01 червня0
Дописи каналу
sticker.webp0.24 KB

2
Спитала в бабусі чи немає праски зайвої, сказала дві не роблять, одна подарок. І дала мені ПОВНОЦІННУ ПРАСКУ ДЛЯ ВТО
44
3
https://youtu.be/Xfa-a6T5WKA?si=a38yprsN6Gz7KTmU
46
4
Чиїхось батьків змусили пояснити за вмикання пісні Монатіка 🫣 Русофобія нарешті достатня (читайте новину лол)
77
5
Ви не знатимете де я, але знаки будуть…
85
6
Відкрити в TikTok | via On my way! #foryoupage #almost #yourhouse #roadsign
Відкрити в TikTok | via On my way! #foryoupage #almost #yourhouse #roadsign
84
7
Відкрити в TikTok | via love the creative process but idk if it loves me back #cosplay #crafting #art #diy #artadvice
Відкрити в TikTok | via love the creative process but idk if it loves me back #cosplay #crafting #art #diy #artadvice
86
8
Бабуся зробила чаю 🫪+1
Бабуся зробила чаю 🫪
98
9
Немає тексту...
102
10
Спочатку ми поїли морозива, після дороги. Потім трошки зняли фіранки. Потім ми попили чаю з булочкою, бабуся топить фіранки, а я нічьо не роблю. Потім за планами ще готова вечеря з дому. Ото я працівник року
102
11
Адмін приїхав в село прати фіранки. Канонічна подія раз в рік, втручатись неможна+1
Адмін приїхав в село прати фіранки. Канонічна подія раз в рік, втручатись неможна
100
12
Немає тексту...
84
13
✨Привіт підкажи будь-ласка чим можна причепити/приклеїти біжутерію чи частини обладунка з єви до шкіри окрім як супер клеєм✨ Якщо своєї шкіри, то краще купити капронові рукавиці/ колготи/ сьют. На крайняк двосторонній скотч, але не супер клей 👀 Якщо виробів шкіри та шкірозамінника, то можна пришити/приклеїти ліпучку, кнопки, карабіни, фастекс, гачки - на ютубі є кілька хороших відео від саме косплеєрів (шукай схожі англійською) https://youtu.be/j79FEqRuksA?si=BLqBVstt46ylUjWG
99
14
First cosplay / Last cosplay Теж доєднуюсь з своєю мегапіксельною Май на Альморі 2020 (ЗА КІЛЬКА ДНІВ ДО КОВІДУ)+1
First cosplay / Last cosplay Теж доєднуюсь з своєю мегапіксельною Май на Альморі 2020 (ЗА КІЛЬКА ДНІВ ДО КОВІДУ)
135
15
Мені потрібен був конектор для пряжки, що думаєте купила? Зламала дві інші пряжки 😇 Чудово виконують функцію
99
16
Ітак, як би це дивно не звучало… Відкриваю продаж та передпродаж дупок :D Змодельованім надруковані зі смоли, пошліфовані, по+2
Ітак, як би це дивно не звучало… Відкриваю продаж та передпродаж дупок :D Змодельованім надруковані зі смоли, пошліфовані, пофарбовані та полачені дармовиси, зроблені з любовʼю до поп 💛 Одна дупка коштує 350грн, перші 5 поп відправлю завтра, але сьогодні ж ставлю на друк нову партію і всі, хто закине громшики, отримають попу з нової партії 🌝 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/3kHABSdxND Дані для відправки та скрін з оплатою надсилайте мені в пп @polina_shaurma
88
17
Нема у мене типажу:+1
Нема у мене типажу:
103
18
Там в чатику порадили марку Teva, виглядають як мої наступні босоніжки (якщо ширина підійде). Я б сказала ціна середня, але деякі моделі і 5к https://answear.ua/m/teva
106
19
Люди що можуть купити взуття з інтернету - я вам заздрю 💔💔💔
112
20
З сумного (?) більшість взуття мені не зручне в принципі, тому я часто ношу що попало/ що дадуть 🤡 Але коли старе взуття ламається - починаються ігри в перевзувачку… То щось широке, то довге, то вже бачу що буде гризти тут і тут, то низьке, високе, крихке, не зручно вдягати і блаблабла. Окремим пунктом додам що в деяких виробників 36 розмір - направду відчувається як 37,5??? А менші не існують 🥰 P.S. Купила зручні босоніжки мого розміру, але будь яка інша альтернатива - тупо відсутня, або вже відчувається як «ну піде» (що = взуттю не мого розміру, постійно гризе, помре за пів року)
111