uk
Feedback
صَحيفة الأدَب والفن.

صَحيفة الأدَب والفن.

Відкрити в Telegram

سِيرة ذَاتية: مُنغمِسة بالأدب والفنّ «كاتبة»

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу صَحيفة الأدَب والفن.

Канал صَحيفة الأدَب والفن. (@roakhalid) у мовному сегменті Арабська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 11 039 підписників, посідаючи 3 467 місце в категорії Книги та 11 093 місце у регіоні Ірак.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 11 039 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 111, а за останні 24 години на 0, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 13.54%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 5.10% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 1 493 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 563 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 0.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як اِبن, شَيء, بِنَار, دِين, قَلبَك.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
سِيرة ذَاتية: مُنغمِسة بالأدب والفنّ «كاتبة»

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Книги.

11 039
Підписники
Немає даних24 години
+217 днів
+11130 день
Архів дописів
" أنا لست أدري أيّ دربٍ أسلُك ‏كُل الدُروب إلى لقائِك تُهلكُ ".

‏«سروري أن تبقى بخيرٍ ونعمةٍ ‏وإنّي من الدنيا بذلك قانع»

أنا في حاجة مُلّحه لعناقك.

وكم تلمّستُ عُذرًا كي أواصلهُ ‏ماذا أقول؟ قد استنفذتُ أعذاري

فاسكُبْ دُموعكَ إنَّ اللهَ يُبصرُها ‏واسألهُ ما شئتَ إنَّ اللهَ فعَّالُ.

‏”يا ويحَ صَبٍّ غارقٍ فِي أدمُعٍ ‏يا ويحَ عَينٍ تَرتجِي رُؤياكِ ‏يا ويحَ قلبٍ قد غَشتهُ غياهِبٌ ‏يومَ الوداعِ ويومَ لا يَلقاكِ“

https://t.me/iicxze للتبادل : @ilxq8

تبادل معشتراكك || @AAAHN200 || . https://t.me/AAAAHN20

- تبادل مع اشتراك 🤍 ، || @II9II9Il https://t.me/Mxol1969

تَبـادل ، واشتـراك ❤️‍🔥 . @lare_003 وتبقي نفوسنا عزيزه وكرامتنا اثمن من أي شئ ᥫ᭡ . https://t.me/lare_03

تبادل @lllle6 ‹يفيدك في زيادة المشتركين | @l7rie . https://t.me/joinchat/WZ07FgtN4ZQ2Zjg0

- خخَليفي . يالله بعمر نفِتخر في حصَادة . تبادل @lllle6 يفيدك في زيادة المشتركين @l7rie https://t.me/lI0_1

كل اتجاهٍ إلى عينيكِ يأخذني ‏من اين اعبرُ يا كل اتجاهاتي؟

قالت مي زيادة عن الوداع: "لوَّحتُ له يدي مودّعةً، ولا يعلم كم يدًا في قلبي لوّحت له للبقاء"

على قلبي مشيتُ، كأن قلبي طريق، أو رصيف أو هواء ‏__محمود درويش