uk
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Відкрити в Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Показати більше
236
Підписники
Немає даних24 години
Немає даних7 днів
-1130 день
Архів дописів
Я літераллі хвилину стрибала від радощів, бо ми востаннє бачилися ще до ковіду 😂

Repost from N/a
Я ще вам людей обіцяв. Я їх спитав, і дехто погодився на публікацію облич із випадкових і невипадкових здибанок у Львові. Я б
Я ще вам людей обіцяв. Я їх спитав, і дехто погодився на публікацію облич із випадкових і невипадкових здибанок у Львові. Я був неймовірно здивований і радий (і ви теж можете), але ось – Ельза @Ailisheba жива й у плоті! Дуже сподіваюся, що ми ще побачимося, й не одноразово! Сто років не бачилися наживо, страшне. #фото

Я не плачу, це ви плачете
Я не плачу, це ви плачете

Repost from N/a
Панове, екстрена ситуація! Треба волонтери. На рації. Багато. 10 штук було би класно Хто знає, куди звертатися, пишіть

Хто на цих картинках? :)
+2
Хто на цих картинках? :)

#відео Найкраще відеосвідоцтво про біполярний розлад, яке я бачила – від людини, у якої він був та від її партнерки. Дуже пробирає, раджу подивитися. https://vm.tiktok.com/ZMAj99RMG/

ОТАКИЙ ГРИБ вполювала на стенді квесту "Підземелля смакоти" на Дайсконі. Якщо ви теж на заході – приходьте, вони класні.
ОТАКИЙ ГРИБ вполювала на стенді квесту "Підземелля смакоти" на Дайсконі. Якщо ви теж на заході – приходьте, вони класні.

Щасливі жінки на Дайсконі
Щасливі жінки на Дайсконі

Все, що треба знати про мою уважність: сьогодні я побачила на собі нову родимку і запанікувала. Потім почала відслідковувати за фотографіями, коли вона з'явилася, щоб прийти до лікаря, панікуючи вже конструктивно. Виявилось, що родимці роки два. ...Dear gentle reader. Вона розташована НА ЛОБІ.

Якось так. :)
Якось так. :)

Прокинулася, прочитала новини, охуїла. Ви як, коти?

Перерепостила, бо в оригіналі поїхав лінк

Друзі, я в паніці. Ми запускаємо програму підтримки для ветеранок, часу у нас мало, треба набрати багато заявок, а фейсбучний
Друзі, я в паніці. Ми запускаємо програму підтримки для ветеранок, часу у нас мало, треба набрати багато заявок, а фейсбучний таргет дуже суворий до військової тематики. Можливо, ви можете поширити це серед своїх знайомих ветеранок? 👉 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_-9v2vo_9QXxKZCIrvvwQIYltwyY4mkIubESI2XZQgvNVvQ/viewform?fbclid=IwVERDUAMcP-BleHRuA2FlbQIxMQABHj4ElLFcqKfqMoaIZCULqV2bZ-plK5IYzrHDh1X01Enop-50JqdP85WGFaoS_aem_U-epjuji5S0XiYHy2C30Yg

Друзі, я в паніці. Ми запускаємо програму підтримки для ветеранок, часу у нас мало, треба набрати багато заявок, а фейсбучний
Друзі, я в паніці. Ми запускаємо програму підтримки для ветеранок, часу у нас мало, треба набрати багато заявок, а фейсбучний таргет дуже суворий до військової тематики. Можливо, ви можете поширити це серед своїх знайомих ветеранок? 👉 forms.gle/ZqaiRaKmNyYAbt

Пасивно-агресивно прогнала пасивно-агресивну цьотку, яка палила прямо на мене (бо відійти від зупинки на три метри то вона бариня, треба впритул сидіти). Ачівка.

Сталася канонічна подія
Сталася канонічна подія

Дрібко-дурко дрібчить-дурчить. Прийшла і така "Я тебе люблю, і це активна дія. Гладь давай. Мурмурмур".
+1
Дрібко-дурко дрібчить-дурчить. Прийшла і така "Я тебе люблю, і це активна дія. Гладь давай. Мурмурмур".

Пишуть, уже не треба.

‼️ КИЇВ! Терміново треба II+ група крові. Феофанія. ‼️Писати в особисті Олені Риж

І цейво. З Днем Незалежності, коти. ❤️🇺🇦 Я намагалася знайти правильні слова, щоб сказати щось красиве і класне. Не знайшла. Просто читаю новини про обмін і тішуся; про привітання українською мовою від президента Литви – і радію; історії людей, які розповідають, що для них незалежність – і трохи плачу. Обіймаю всіх. Зі святом.