Девіанцев Євгенко
Відкрити в Telegram
Мєми - https://t.me/dedstol Посилання на стрім - https://www.twitch.tv/deviantsev чат https://t.me/joinchat/WxGoW9MDB_M3NWVi
Показати більше597
Підписники
Немає даних24 години
Немає даних7 днів
Немає даних30 день
Архів дописів
Хотів щось пюнаписати довге як всі, але подумав.(крапка тут повинна бути)
Дякую вам всім за постійну підтримку і дуже радий вас мати в своєму житті.
І дякую що допомогаєте допомагати ЗСУ бо без них не було би нас.
Дякую всім захисникам і захисницям.
ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ МОЇЙ ЛЮБІЙ ДРУЖИНІ(цей текст точно було додано без примусу)
Зустрілись з президентом, обговорили багато питань.
Він просив подякувати всім за сьогоднішні Донати, загалом зібрали 53154 гривні для ЗСУ(монобанк досі лежить тому скрін потім кину)
Також просив переказати що кермо він мені повернув тому Саша Грек може перестати його писати погрози в пп.
Дуже благав завтра грати в мою зимню машину, я погодився.
СТРІМЕР ВИЖИВАЄ В КУБАХ, А ВИ ЗАВАЖАЄТЕ
донати сюди, всі гроші на ЗСУ
https://charity.lost-island.lol/deviantsev
пару годин арка тестую нову мишку і івент в кубах об 11
https://www.twitch.tv/deviantsev
Що думаєте про ціни/присутність чи відсутність чогось? Може дорожче зробити все на відсотків 40?
https://charity.lost-island.lol/deviantsev
Голосування їде по пізді бо там релізнули мою зимню машину в яку ми будемо завтра грати, а год оф вар не будемо
https://store.steampowered.com/app/4164420/My_Winter_Car/
Сука хто тепер не довольний какашку поставив шо ти хочеш козел шо ти хоче я тобі зуби надфілем стриг
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
