uk
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Відкрити в Telegram

Мєми - https://t.me/dedstol Посилання на стрім - https://www.twitch.tv/deviantsev чат https://t.me/joinchat/WxGoW9MDB_M3NWVi

Показати більше
599
Підписники
+124 години
Немає даних7 днів
+130 день
Архів дописів
МАРАФОНУ. РОЗІГРАШ МАРАФОНУ ДЛЯ МОНОБАЗЕРІВ !монобаза

я працюю на заводі дитина голодна собака плаче https://www.twitch.tv/deviantsev
я працюю на заводі дитина голодна собака плаче https://www.twitch.tv/deviantsev

А у нас на монобазі триває виставка котусіків😇

Detroit: Become Human

photo content

ГРА КРУТА І СТРІМЕР ТУПИЙ, потім щось сюжетне https://www.twitch.tv/deviantsev
ГРА КРУТА І СТРІМЕР ТУПИЙ, потім щось сюжетне https://www.twitch.tv/deviantsev

Detroit: Become Human

трохи калу, а ПОТІМ ТАКЕ https://www.twitch.tv/deviantsev
трохи калу, а ПОТІМ ТАКЕ https://www.twitch.tv/deviantsev

Можливо хтось думає що якщо у сервіса в назві є моно то підписку форомити можна тільки через монобанк? Це не так, можна з будь якого банку будь якої країни 🤝🤝

marathon

Slay the Spire II

запустив те чого ви не чекали https://www.twitch.tv/deviantsev
запустив те чого ви не чекали https://www.twitch.tv/deviantsev

Slay the Spire II

Marathon

ФАКТОРІО, потім марафон потім не знаю https://www.twitch.tv/deviantsev
ФАКТОРІО, потім марафон потім не знаю https://www.twitch.tv/deviantsev

Додав бонус для підписників-артістників що вони зможуть раз на місяць годину гри замовити і ці години можна збирати хоч рік щоб отримати 12 годин або також стакати з годинами інших глядачів і іншими способами

нарешті ця легенда вийшла проводимо глибокий аналіз https://www.twitch.tv/deviantsev
нарешті ця легенда вийшла проводимо глибокий аналіз https://www.twitch.tv/deviantsev

Kingdom Come: Deliverance II

трохт ФАКторіо, а потім певно ккд https://www.twitch.tv/deviantsev
трохт ФАКторіо, а потім певно ккд https://www.twitch.tv/deviantsev

Таке питання Мені для пк на розіграш треба якась ссдшка є в кого що без діла лежить і хоче віддати на добре діло? Ще треба корпус нормальний бо тей що є не виглядає "продающім", ну гівняно виглядає, а треба ж щоб була цукерочка