uk
Feedback
Катотека | #УкрТґ ✙

Катотека | #УкрТґ ✙

Відкрити в Telegram

Канал з мемами та усім, чим я б хотів поділитися. Я адмін і я творець, маю право творити що хочу. Репост не означає схвалення. Пускаю стріми на https://twitch.tv/kato0909 Все інше тут: @kato_garbage Part of @sage_memes

Показати більше
2 923
Підписники
+224 години
+97 днів
+1530 день
Архів дописів

Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще
+9
Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних.

"I made my Steam Controller automatically charge itself"

В коментарях лишаєте дістрібутіви для дуалбута

Repost from N/a
🛑 Київрада планує витратити 250 мільйонів гривень із бюджету на будівництво підземного паркінгу в історичному Киянівському п
+6
🛑 Київрада планує витратити 250 мільйонів гривень із бюджету на будівництво підземного паркінгу в історичному Киянівському провулку. Для цього депутати міської ради вже проголосували за зміну цільового призначення під будівництво. Замовником виступить КО «Київзеленбуд», який навесні вже почав вирубувати тут дерева, а сам паркінг стане «обʼєктом рекреаційного призначення». Ми створили петицію, де вимагаємо скасувати скандальне рішення Київради, закріпити статус зеленої зони і заборонити тут будь-яке нове будівництво. Історичні схили потребують нових дерев, а не підземного паркінгу в буферній зоні ЮНЕСКО 💔 Долучайтесь підписом та поширенням: 👉 Підписати петицію 👈

Repost from unmplyd. ✙
Грошей. Нема.

via smolme

Нагадую про збір!

Valve, this is NOT a SteamMachine
Valve, this is NOT a SteamMachine