Типичный Сисадмин
Обсуждаем бэкапы, которые никто не проверял, и пользователей, которые опять всё сломали. 🤝Реклама: @sysodmin 💚Предложка: @sysmeme_bot РКН: vk.cc/cJ0Tm9
Показати більше📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Типичный Сисадмин
Канал Типичный Сисадмин (@sysodmins) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 36 997 підписників, посідаючи 3 702 місце в категорії Технології та додатки та 17 500 місце у регіоні Росія.
📊 Показники аудиторії та динаміка
З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 36 997 підписників.
За останніми даними від 21 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -33, а за останні 24 години на -2, загальне охоплення залишається високим.
- Статус верифікації: Не верифікований
- Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 25.61%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 17.66% реакцій від загальної кількості підписників.
- Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 9 474 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 6 534 переглядів.
- Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 167.
- Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як microsoft, предложка, linux, архитектура, железо.
📝 Опис та контентна політика
Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
“Обсуждаем бэкапы, которые никто не проверял, и пользователей, которые опять всё сломали.
🤝Реклама: @sysodmin
💚Предложка: @sysmeme_bot
РКН: vk.cc/cJ0Tm9”
Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 22 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Технології та додатки.
crates.io и другие хранители репозиториев написали открытое письмо, обозначив, что инфраструктура опенсорса работает на пределе, и она не может вечно существовать на доброй воле и неоплачиваемых выходных.
Речь о публичных репозиториях PyPI, npm и Maven Central, которые стали жертвами собственного успеха. Несмотря на то, что они обслуживают миллиарды GET-запросов в месяц, а содержат эту инфраструктуру в основном на пожертвования и гранты, пока гиганты вроде Google и Amazon извлекают из этого экономическую выгоду, потребляют ресурсы, но не вносят вклад в их поддержание. А в это время разработчики уходят из проектов от выгорания и конфликта интересов.
Фонды хотят справедливости, когда те, кто зарабатывает на open source, должны платить за его поддержку, и предлагают ввести многоуровневый доступ - бесплатный для людей, и платный для корпораций.
Невидимая рука рынка... не занесла донатов.
Типичный 🥸 Сисадмин
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
