uk
Feedback
27 SHADOW STRIKE

27 SHADOW STRIKE

Відкрити в Telegram

Бойова робота дронів і артилерії в єдиній зв’язці тіньової 27-ї. Історії реальних воїнів, та погляд на війну через техніку і людей.

Показати більше
Країна не вказанаКатегорія не вказана
6 344
Підписники
-1224 години
+197 днів
+1430 день
Архів дописів
Вітаємо побратимів по зброї🤝🥳🇺🇦
Вітаємо побратимів по зброї🤝🥳🇺🇦

А тут в гру стрімко вривається екіпаж фпв "Чугайстер" і ювелірно зробив 🎇 розрахунку підарського міномета, десь там на Сумщині💪🇺🇦

Долучайся до допомоги нашим козакам 🫡 Їм не легко, але вони знищують ворога за будь-яких перешкод. https://send.monobank.ua/
+1
Долучайся до допомоги нашим козакам 🫡 Їм не легко, але вони знищують ворога за будь-яких перешкод. https://send.monobank.ua/jar/9L6e2Ptfxu

+1
Хто точно не спить о 5 ранку-це екіпаж-перехоплювач "Страйк", і уже мінуснув підарка на Сумщині🥳

Good morning 🌞
Good morning 🌞

+1
Страйк робить -5 цілей за сьогодні 🥳

Дякуємо, хто нас підтримує🤝🇺🇦 Крокуємо далі! https://send.monobank.ua/jar/9L6e2Ptfxu
Дякуємо, хто нас підтримує🤝🇺🇦 Крокуємо далі! https://send.monobank.ua/jar/9L6e2Ptfxu

+1
Страаааййййккккк -4 сьогодні вже на Сумщині 🇺🇦🥳

+1
Страйк робить хет-трик за сьогодні 🥳✌️🇺🇦

Тут було життя: дитячий сміх, родинні вечори, плани на майбутнє. Сьогодні — сліди війни, які залишили окупанти. Руїни говорят
+1
Тут було життя: дитячий сміх, родинні вечори, плани на майбутнє. Сьогодні — сліди війни, які залишили окупанти. Руїни говорять голосніше за слова. Але навіть серед цього попелу живе надія. Бо наші люди сильніші за будь-яке лихо.

🤩🤩🤩

Ще один маленький підарок залітав, але Страйк його потушив швидко💪🇺🇦

Страйк уже з самого ранку мінуснув підарка, який проривався на Сумщину🇺🇦🫡

34600 грн є🤝🇺🇦 Крокуємо далі✌️ Дякуємо, хто долучається💪🫡 https://send.monobank.ua/jar/9L6e2Ptfxu
34600 грн є🤝🇺🇦 Крокуємо далі✌️ Дякуємо, хто долучається💪🫡 https://send.monobank.ua/jar/9L6e2Ptfxu

"Щоб син не знав окупації"- за що воює головний сержант Максим. У роду Максима не було професійних військових. Його династія
+2
"Щоб син не знав окупації"- за що воює головний сержант Максим. У роду Максима не було професійних військових. Його династія - це люди в білих халатах: дядько - лікар, батько - медик, який пройшов Чорнобиль та службу у Вірменії. Але лікарняні коридори хлопця з мальовничого містечка на Сумщині зовсім не вабили, доля ж мала на нього інші плани, загорнуті в грім артилерійських канонад. Максим не ховався від строкової служби, і саме там, у школі сержантів, зрозумів: гармати - це його стихія. Навіть коли прийшов час повертатися додому, він, командир гармати, затримався ще на рік, ніби відчуваючи, що ця сторінка його життя ще не дописана. Потім був цивільний період: переїзд до обласного центру, робота на заводі у м. Суми. Але у 2016 році цивільний костюм остаточно поступився місцем пікселю. Максим підписав контракт із 27-ю бригадою. «Тоді вже йшла АТО, і я вирішив: хтось має виконувати цю роботу, - спокійно згадує Максим Миколайович. - Мав досвід за плечима, розумів, що до чого. Не буду лукавити, фінансовий бік теж грав роль, але головним було відчуття потреби там, де гаряче». Далі були ротації - Донеччина, Запоріжжя, нескінченні дороги війни. Проте найдивнішим було інше: про те, що велике зіткнення неминуче, він знав задовго до перших пострілів. Йому снилися сни. «Багато хто дивиться на це скептично, і я не ображаюся, - усміхається головний сержант. - Але мені снилися настільки реалістичні картини російського нападу, боїв і моєї участі в них, що я в це просто повірив. Коли у лютому 2022-го все почалося, я не здивувався. Мій найстрашніший сон став реальністю». Повномасштабне вторгнення він зустрів під Харковом. Небо гуло від ворожої авіації, земля здригалася від вибухів, а 25 лютого підрозділ Максима зробив свій перший залп по ворогу. Тоді він став першим у відліку тисяч наступних. Харківщина стала для них школою виживання. По українських позиціях летіло все: від «Іскандерів» до касетних боєприпасів «Торнадо». «Одного разу ми виходили колоною, а над нами постійно висів ворожий безпілотник. Зупинитися, означало загинути. Тільки-но пригальмуєш - приліт. Тоді нам пощастило, вискочили без втрат», - розповідає Максим. Але війна - це не лише везіння, а й гіркі уроки. Були зради місцевих колаборантів, які за гроші здавали наші координати, була кров побратимів. Артилеристи вчилися маскуватися, ставати невидимими, працювати на виснаження, коли за добу доводилося по кілька разів виїжджати на позиції, відстрілюватися і знову летіти на перезарядку. Сьогодні він - головний сержант. Це посада, де відповідальність вимірюється не так статутом, а й життями людей. «На війні кожен відповідає за результат, навіть рядовий солдат. Але мені, можливо, трохи легше через досвід. Я знаю смак сержантського хліба. На початку повномасштабної, коли не вистачало досвідчених рук, доводилося просто ставати поряд і робити все самому. Коли бійці бачать, що головний сержант працює на рівні з ними, вони ніби заряджаються його енергією, починають викладатися на повну». Навіть зараз на гарячих напрямках 44-річний Максим Миколайович не гребує солдатською роботою, якщо того вимагає бойове завдання: «Ми тут для того, щоб задача була виконана. Крапка». Поза гуркотом гармат у Максима є мрія, спільна для всіх, хто сьогодні воює. Він хоче додому. «Я служу з 2016-го і, чесно кажучи, майже не бачив, як росте мій син. Не дав йому того батьківського виховання, яке мав би дати. Мені його дуже не вистачає», - голос чоловіка стає м’якшим. Але одразу після цього додається металева впевненість: «Разом з тим не хочу, щоб мій син жив під російською окупацією. Тому буду воювати стільки, скільки буде потрібно, аби він був вільним».

"Мені нравиться як воно горить🎇 підари бігають, ну а нам це по приколу"🇺🇦

photo content

Дякуємо всім, хто долучається до допомоги нашим козакам, які стоять на захисті Сумщини 🇺🇦 https://send.monobank.ua/jar/9L6e
Дякуємо всім, хто долучається до допомоги нашим козакам, які стоять на захисті Сумщини 🇺🇦 https://send.monobank.ua/jar/9L6e2Ptfxu

Наша пташка полетіла шукати жирну ціль 🎯
Наша пташка полетіла шукати жирну ціль 🎯

Розковирюєм норку🎇