uk
Feedback
Expres European

Expres European

Відкрити в Telegram

Despre tot și despre toate. Hibrid, cognitiv, neautentic.

Показати більше
Країна не вказанаКатегорія не вказана
829
Підписники
+1024 години
+237 днів
+2330 день
Архів дописів
Emilian, asta e șatra verișoarei globale la care te închini și pentru care te puneai în genunchi. Este șatra asumată de ea și nimeni altul.

Ap' cum credeți, ce-l încurcă?

Repost from Gonța Media
Țara spune PAS-ului NU! Asta-i ediția emisiunii Gonța Media, Editorial, 25.VI.2026. Vă mulțumesc! https://youtu.be/YSVces79Stc?si=gAUxNXeZH2OPkDCr

Tatiana Iovv: Cred că deja ați înțeles, că OBEDIENȚA este produsul cel mai bine plătit azi în Moldova… Și pentru că “lume bun
+1
Tatiana Iovv: Cred că deja ați înțeles, că OBEDIENȚA este produsul cel mai bine plătit azi în Moldova… Și pentru că “lume bună” devine tot mai multă, doar in ultimii 5 ani, odată cu scăderea dramatică a numărului de persoane ocupate, în special în sector privat☝️, numărul “conducătorilor” a crescut cu 30%❗️

Viață de lux, balerki. Viață de lux. Notați acolo în отчёт.
Viață de lux, balerki. Viață de lux. Notați acolo în отчёт.

Svetlana Dogotaru despre centrul istoric

Svetlana Dogotaru despre construcții ilegale

Svetlana Dogotaru despre plan urbanistic

Repost from Gonța Media
Obrăznicia guvernării Asta-i ediția emisiunii Gonța Media, Editorial, 24.VI.2026. Vă mulțumesc! https://youtu.be/6oZ0uPLKOFs?si=19kBBYAFwn9Ws4ME

Își pierd viața tinerii noștri din cauza practicii proaste de a-i pune să stea pe margine de drum. Condoleanțe sincere profunde. Să ne păzească Domnul pe toți de așa tragedii.

Repost from N/a

Ungheni. Filmat de mine. Câte tractoare - atatea echipaje de polițiști și carabineri.

Între timp, Майка золотая ручка, ne felikită cu Ziua Iei. #дзен.
Între timp, Майка золотая ручка, ne felikită cu Ziua Iei. #дзен.

Cu așa protest, veți sta mult și bine cu tractoarele pe marginea drumului. Cuminciori. Pentru că omul potrivit la locul potrivit.

Repost from Gonța Media
Reforma lor pe banii noștri Asta-i ediția emisiunii Gonța Media, Editorial, 23.VI.2026. Vă mulțumesc! https://youtu.be/XgWiY42FtdE?si=I1msh4gq_QEE1xB7

#Poliția_Națională informează că, în semn de recunoștință, reculegere și profund respect față de memoria celor doi polițiști care și-au pierdut viața, ieri, în urma unui grav accident produs în timpul exercitării atribuțiilor de serviciu, astăzi, la ora 09:00, toate autospecialele de poliție din țară, indiferent de locul în care se află sau de misiunea desfășurată, vor porni simultan semnalele acustice pentru un moment de comemorare. Acest gest simbolic reprezintă un omagiu adus de polițiști sacrificiului, devotamentului și serviciului colegilor lor în slujba cetățenilor și a siguranței publice. Adresăm sincere condoleanțe familiilor îndurerate, colegilor și tuturor celor afectați de această pierdere. ❗️Totodată, rugăm cetățenii să dea dovadă de respect, înțelegere și solidaritate în timpul acestui moment solemn. Vă îndemnăm să nu vă alarmați la auzul sirenelor și să evitați orice stare de panică, întrucât acestea vor fi utilizate exclusiv în cadrul acestui gest de comemorare. Vă mulțumim pentru sprijin, respect și solidaritate.

Avem cocoțați în fruntea țării o gașcă de parveniți, minciunoși, ipocriți, corupți până în măduva oaselor, nesimțiți și țâfno
Avem cocoțați în fruntea țării o gașcă de parveniți, minciunoși, ipocriți, corupți până în măduva oaselor, nesimțiți și țâfnoși, mai pe scurt, o adunătură de политические гопники. Ei s-au autointitulat adevăr în ultimă instanță și castă superioară. Cu diplome și cv-uri false, cursuri făcute la plesneală online și numite universități harvard. Fără experiență, diletanți conduși din exterior, cu o droaie de comunicatori pentru spălare de imagine. Bre, nesimțiților și corupților, voi aveți nerușinarea să criticați opoziția? Primarul capitalei? Deputații din parlament? Să ne numiți pe toti ne-pasiștii că am fi putiniști, kremliniști, dușmani ai parcursului? Cine vă credeți? Voi ne ziceți nouă de Șor? De Plahotniuc? Adică voi vă credeți mai buni? Mare e tupeul și nesimțirea șatrei voastre, Partidul Acțiune și Solidaritate. Voi nu sunteți partid, ci grup criminal organizat. Si ceea ce faceți voi, nu este integrare europeană, ci genocid veritabil. Cei care îi susțineți fără să le cereți socoteală, sunteți complici. Asumați-vă asta. Să fie știut.

Repost from Gonța Media
Ediția emisiunii din 23 iunie 2026. Vă mulțumim! https://youtu.be/KqMi2176Yrw?si=gVdM3yn3QVdEp-g6

Offfff, cu tălharii ăștia de la PAS, am uitat de fotbal. Acolo cică Ronaldo a trăsnit un gol rezko. ☝️
Offfff, cu tălharii ăștia de la PAS, am uitat de fotbal. Acolo cică Ronaldo a trăsnit un gol rezko. ☝️

Eu nu cred că nireasa asta va restitui vreun leu la stat. Precum nu am crezut nicio secundă că verișoara globală va dona banii primiti pe lângă premii. Așa și nu am mai văzut confirmări de la președinție unde au fost donate acele zeci de mii euro. Я как бы ни на что не намекаю, dar la Risipeni nu-i sistem centralizat de apă. Pozor, duamna. Pozor.