ru
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

Открыть в Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

Больше
1 714
Подписчики
+1224 часа
+667 дней
+3530 день
Архив постов
✨ покажу трішки детальніше, яка вона красива 😍📚 @starlev

я до своїх книжкових подруг із книгошопоголіків: «там у видавництва @starlev акція 1+1=3. Давненько хочу собі Єдина вціліла» мої книжкові подруги: «ні слова більше, ми в ділі» 😎📚 #уроки_економії: ✅ зекономили трішки більше ніж 30% 🚚 доставка безкоштовна

#читацькі_нотатки_спільночит 📖 Перша книга для спільного читання — «Кумедна історія» Емілі Генрі 🗓 Стартуємо 25 вересня — б
#читацькі_нотатки_спільночит 📖 Перша книга для спільного читання — «Кумедна історія» Емілі Генрі 🗓 Стартуємо 25 вересня — буде час замовити чи придбати книгу. ✨Видавництво @artbooks_ua надало промокод BOOKISH_15 ✅ Знижка діє до 5 жовтня включно! Замовити книжку можна 👉 ось тут Приєднуйтесь — будемо читати й обговорювати разом 💛📚

📖 Читацькі нотатки Прочитала і зловила себе на думці: «та це ж про мене» 🙃 Висновок — сваритись треба теж усвідомлено. Ту к
📖 Читацькі нотатки Прочитала і зловила себе на думці: «та це ж про мене» 🙃 Висновок — сваритись треба теж усвідомлено. Ту книжку можна на цитати розбирати ✨

📖 Дім полум’я та тіні (Місто півмісяця 3) ✍️ Автор: Сара Дж. Маас 📝 #небо_маас @nebobooks ⚠️Увага! Можливі спойлери⚠️ Мої д
📖 Дім полум’я та тіні (Місто півмісяця 3) ✍️ Автор: Сара Дж. Маас 📝 #небо_маас @nebobooks ⚠️Увага! Можливі спойлери⚠️ Мої думки базуються на попередніх двох книгах та циклі ДШІТ: ✨ Що сподобалось: 1️⃣ Світ, який створила Сара Дж. Маас, — неймовірний. Чотири доми (Землі та Крові, Неба та Подиху, Великих Вод і Полум’я та Тіні) населений найрізноманітнішими істотами та навіть Богами. Особливий місце в моєму серденьку займають вогняні спрайти 🔥 «Навіть крихітна іскорка може розпалити велике полум’я». 2️⃣ Дружба й кохання тут завжди на першому місці. Уся історія Брайс почалась із фрази: «за любові можливо все». 3️⃣ Другорядні персонажі прекрасні: любовна лінія агентів Дей та Найт💫 Джесіба - не знаю як описати,те що вона зробила окрім як 😭 (на початку я ставилась до неї упереджено). ⚡️Моменти, які не сподобались: 1️⃣ прийом із ДШІТ мені не сподобався - суть цього прийому полягала в тому, щоб дізнатись про силу Теї та її зв'язок зі світом. Проте пізніше ми дізнаємось, що принци Хелу знали вже цю історію і могли спокійно поділитись із Брайс. За словами Аїдаса, він не зробив, бо «Брайс не була готова»🤷‍♀️ 👉 Хоча взаємодія Брайс та Нести — мені сподобалась, для мене вони дуже схожу по характеру і по духу. 2️⃣ Відносини Брайс і Ганта - пів книги вони мірялися, хто ж більше страждав… 3️⃣Ф’юрі - не розкритий персонаж. Першокласний убивця, але в сюжеті вона майже не діє (ну, принаймні зброєю поділилася і на тому дякуємо😅). 4️⃣ Лінія Таоріна і Сатії залишилась відкритою. Маю підозру, що авторка ще повернеться до неї у майбутніх книгах. Загалом, враження від серії у мене позитивні 😊 ⭐️ Моя оцінка: 4/5 Вердикт: продавати не буду 💵 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

Що читаємо?
Anonymous voting

✨ Вітаю, друзі! Пропоную варіанти книг на #читацькі_нотатки_спільночит 📚 📖 Листи через море — історія кохання й випробувань на тлі Великої депресії та Другої світової війни. 🌊 Острів темряви — атмосферний трилер з елементами загадки й психологічної драми. 💌 Привіт, красуне — сімейна сага про любов, вибір і силу 😂Кумедна історія — щось легше й дотепне для гарного настрою (не факт). ⚔️Ураганні війни — масштабна епопея про війну, політику та силу характерів. Голосування 👇

✨ Вчора вночі дочитала «Дім Полум’я та тіні» - трішки пізніше прийду з відгуком А сьогодні беру трилер від #книголав, який бі
✨ Вчора вночі дочитала «Дім Полум’я та тіні» - трішки пізніше прийду з відгуком А сьогодні беру трилер від #книголав, який більше ніж рік терпляче чекав мене на полиці 📚⏳ Діліться хто, що читає сьогодні 👇

Святкуйте разом із нами День народження Книгарень КСД!🔥 25 років тому в Харкові відкрилася перша Книгарня КСД, а сьогодні їх
Святкуйте разом із нами День народження Книгарень КСД!🔥 25 років тому в Харкові відкрилася перша Книгарня КСД, а сьогодні їх уже 82!😍 Щодня ми зустрічаємо радісних книголюбів у пошуках цікавих новинок і проводжаємо їх із повними торбинками нових історій📚 1+1=3 на книжки КСД 🔸 Виберіть три різні книжки видавництва КСД (або більше). 🔸 Кожна третя книжка з найменшою вартістю коштуватиме лише 1 грн. 🔸 Радійте вдалим книжковим покупкам! Акція діє❤️: 🔸 для зареєстрованих клієнтів КСД; 🔸 з 18 до 21 вересня 2025 року; 🔸 у всій мережі КСД (на сайті, у застосунку, у книгарнях та на гарячій лінії). За новими книгами😍📚: https://ksd.ua/books/special/akciya-1-1-3 *В акції беруть участь лише паперові книжки видавництва КСД. На комплекти акція не діє.

💡і знову #уроки_економії

💡#уроки_економії 📚 У інтернет-магазині Книголенд з 16.09 до 22.09 діє знижка -30% на художню та нон-фікшн літературу від ви
💡#уроки_економії 📚 У інтернет-магазині Книголенд з 16.09 до 22.09 діє знижка -30% на художню та нон-фікшн літературу від видавництв Readberry та Фабула. Всі акційні книги ось тут @knglnd

🎬 Трейлер до фільму за книгою «Служниця» Фріди Мак-Фадден 🔥 Я читала книгу — мені сподобалась 👍 👉 Дивитися тут: https://m.imdb.com/title/tt27543632/?ref_=ext_shr_lnk

✨ Вітаю, друзі! Мені завжди бракувало живих обговорень прочитаних книжок, тому й створила цей канал — щоб обговорювати книги разом 💬📚 Так от - чи є бажаючі приєднатись до обговорення книг? 💫 👉 Як все буде відбуватись: 🔹 обираємо книгу разом (шляхом голосування) 🗳 🔹читаємо певну кількість розділів (думаю, почнемо із 50-70 сторінок) 📖 🔹 час від часу я публікуватиму пости для обговорення🗓 у коментарях можна буде ділитися враженнями, думками й навіть спойлерами 😉 Кому цікаво - давайтесь знати в коментарях? Пропозиції щодо жанрів/книг, питання чи уточнення - все вітається і обговорюється👌 ✨ Від себе можу запропонувати такі варіанти для читання (деталі за посиланням): 📖 Листи через море — історія кохання й випробувань на тлі Великої депресії та Другої світової війни. 🌊 Острів темряви — атмосферний трилер з елементами загадки й психологічної драми. 💌 Привіт, красуне — сімейна сага про любов, вибір і силу прощення.

📖 Обговорення книги «Дім полум’я та тіні»! ⚠️ Можливі СПОЙЛЕРИ! майте на увазі 😉 Всім, хто хоче поділитися думками та враженнями — ласкаво прошу в коментарі! 💬 Давайте обговоримо улюблені моменти, персонажів та несподівані повороти сюжету 🔥

📚 У @starlev діє чудова акція 1+1=3 — купуєш дві книги, а третю (найдешевшу) отримуєш за 1 гривню! 💡 а тепер #уроки_економі
📚 У @starlev діє чудова акція 1+1=3 — купуєш дві книги, а третю (найдешевшу) отримуєш за 1 гривню! 💡 а тепер #уроки_економії маєш бажанку від @starlev? А ще — друга або подругу, які теж читають? Тоді лови ідеальну формулу: «Щоденник покоївки» — 450 грн (моя особиста рекомендація) «Єдина вціліла» — 450 грн «Не моє ім’я» — 1 грн 📖 Разом: 901 грн за три книги 🎯 Виходить 300 грн за кожну ! детальніше про акцію ось тут

📖 Читацькі нотатки ✨Оформлення третьої книги неймовірне. Мені найбільше подобається із трьох книг у серії 📚 500 сторінок пр
📖 Читацькі нотатки ✨Оформлення третьої книги неймовірне. Мені найбільше подобається із трьох книг у серії 📚 500 сторінок прочитано — стало дуже і дуже цікаво ❤️ Рун і Лідія @nebobooks @readeat_official

Привіт! 👋 Рада вітати Вас на каналі «Читацькі нотатки» Тут на вас чекає: ✨ враження та рекомендації📚 ✨ обговорення та дискусії з підписниками 🗣 ✨ лайфхаки, як зекономити на купівлі книжок 💵 Ідея створити канал з’явилася під час читання серії «Місто Півмісяця». Хотілося ділитися емоціями та обговорювати книги «в моменті» 💬 Тож тут будуть розмови у комфортному форматі для всіх. Приєднуйтесь — буде цікаво, корисно й дуже книжково ❤️