ru
Feedback
lalalalai

lalalalai

Открыть в Telegram

Канал має рейтинг 18+ DNI: росіяни, російськомовні Анонімка - https://t.me/IncogNoteBot?start=t750vipsjp Усі посилання в першому закріпленому Це щітпост канал. Я буду казати багато.

Больше
328
Подписчики
Нет данных24 часа
+147 дней
+5130 день

Загрузка данных...

Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+45
в 4 каналах
май '26
+49
в 7 каналах
Get PRO
апрель '26
+23
в 5 каналах
Get PRO
март '26
+12
в 2 каналах
Get PRO
февраль '26
+6
в 1 каналах
Get PRO
январь '26
+36
в 4 каналах
Get PRO
декабрь '250
в 1 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+13
в 1 каналах
Get PRO
октябрь '25
+53
в 2 каналах
Get PRO
сентябрь '250
в 7 каналах
Get PRO
август '25
+49
в 2 каналах
Get PRO
июль '250
в 3 каналах
Get PRO
июнь '25
+65
в 2 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
22 июня+15
21 июня+1
20 июня+5
19 июня0
18 июня0
17 июня+1
16 июня+3
15 июня+7
14 июня+7
13 июня+1
12 июня0
11 июня0
10 июня0
09 июня0
08 июня+2
07 июня+1
06 июня0
05 июня0
04 июня+2
03 июня0
02 июня0
01 июня0
Посты канала
якщо є конкретні картінкі на спідпеінти яких хочете подивитися можете написати 👇👇👇

2
Чи є у вас записи спідпейнтів? Цікаво було б подивитись на ваш процес, дуже гарні роботи 🤲❤️ Дякую! І да, є, я їх звісно не зберігаю бо хто буде на це окрім мене дивиться, але щас піду скачаю спідпеінти моїх найулюбленіших артів і принесу в коментарі під цей пост😚
123
3
Всім хто хоче дуже в друзякі: https://artfight.net/~laitermor
147
4
Ну і з ним я в принципі закінчила, це все так стрьомно було💀💀💀
155
5
Для артфайту швиденько редравнула стару картінкудля неї
Для артфайту швиденько редравнула стару картінкудля неї
394
6
Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам’яти жертв війни в Україні. Цього дня згадаймо тих, кого під час війни вбила росія, — дітей, дорослих, літніх. Поділімося історіями тих, чиї голоси росіян:ки відібрали назавжди. Ушануймо пам’ять загиблих — воїн:ок, що до кінця захищали Україну; дітей, котрі мали усе життя попереду; літніх, чиє життя не мало обірватися з прильотом ракети. І неодмінно підтримуймо наші Збройні Сили. 『RUSORIZ』 『Дрони для ЗСУ』
56
7
З самим сайтом уже пізніше пободаюсь(((
197
8
Навіть всім окремо аватарки по новій малювала бо туди більше нічо не підходило💀 Важкуватий шаблон
197
9
Вчора хлопець прийшов і розрекламував мені артфайт Тому після екзаменів буду по можливості підфехтовувать їаіхза
Вчора хлопець прийшов і розрекламував мені артфайт Тому після екзаменів буду по можливості підфехтовувать їаіхза
193
10
вампур мак+1
вампур мак
163
11
А хто мене затягнув ааааа от хто
229
12
Мене неочікувано затягнули в магму понакідувать вампірюг🥰🥰🥰
Мене неочікувано затягнули в магму понакідувать вампірюг🥰🥰🥰
815
13
Я хочу летсплей по 2 кіндомкаму в якому людині, яка грає вперше, жижка сподобається так само як і мені🙏
221
14
Я була настільки страшно закохана у джейвіків що змушувала себе не вміючи анімувати навіть ліпсінки, робити поворот 2 людей на 180 градусів, буквальне хапання за серце, реалістичне присідання на підлогу 2 людей.... не дивно що коли любов пройшла мене вони кошмарять в поганому сенсі
200
15
Так як пройшло уже дуже багато часу звісно додєлувать ні зараз, ні в найближчому майбутньому я її не буду, бо мені не вистачить скіла і я взагалі хз в якій манії треба буть аби вирішити що ти без досвіду осилиш ТАКЕ, але я все ще визнаю що це зроблено добре і просто хотілось її випустить наружу
201
16
Хз десь рік назад дропнула єбейшу палка палка огірок раскадровку для анімації по комун джейвікам, яку бачив тільки Мітяй
Хз десь рік назад дропнула єбейшу палка палка огірок раскадровку для анімації по комун джейвікам, яку бачив тільки Мітяй
195
17
Взяла асін модерн дізайни звідси, мені він до сих пір жутко вкатує
252
18
Робила я ті три дні і нарешті доробила курсову і як переривчік перед ще завданнями намагалась вирішити невеличку задачу зі ст
Робила я ті три дні і нарешті доробила курсову і як переривчік перед ще завданнями намагалась вирішити невеличку задачу зі стілізацією для анімації і поки це найкращий і найлегший варік
254
19
Акшулі у мене сьогодні був екзамен до якого я була не готова, тож я розбиралась з цим цілий день, і ніяк не могла придумати як же себе винагородити коли закінчу і не заснуть... і тому в основному у мене щас просто портрети бо все інше мені важко і довго після якихось неприємних речей
275
20
Підріс красавчік🤭
Підріс красавчік🤭
538