ru
Feedback
Yakorevich talks 💭

Yakorevich talks 💭

Открыть в Telegram

TikTok з опенкейсами - tiktok.com/@yakorevic Чат каналу - t.me/Yakorevich4at Умови челленджу - https://docs.google.com/document/d/1LERypEhtIBDyYfKjCvqC-vZ_zil7KqtBx0tnhQmXGs0/edit? Чат з відгуками - https://t.me/yakorevichrep Для звʼязку : @maleffick

Больше
482
Подписчики
Нет данных24 часа
-37 дней
-1030 день
Архив постов
І так, щодо квіза, прийшов час роз'яснити: Так, справді, це був 2001 рік, де журнал Game Informer випустив статтю "Top 100 Ga
І так, щодо квіза, прийшов час роз'яснити:
Так, справді, це був 2001 рік, де журнал Game Informer випустив статтю "Top 100 Games of All Time", де Counter Strike посіла 49-е місце, а також того ж року портал GameSpy's випустили свій топ 50, але там КС посіла 29-е місце. Щодо кількості проданих копій, то за даними компанії NPD Group, яка відстежувала роздрібні продажі ігор, та офіційні звіти видавця Sierra On-Line / Vivendi Universal Publishing за 2001 рік, встановили тираж ≈1,500,000 копій
📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Як же Фалконс надрочують на цього Ковача, то пісня 🫡 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Повернемося до тематики розкидок, на цей раз на мапі Office 🤩 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Ехххх, ностальгія 😞 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Тонко, але зрозуміє далеко не кожен 🐸🐸🐸 📱 Підпишись / 📱 Зафоловся
Тонко, але зрозуміє далеко не кожен 🐸🐸🐸 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Хоч десь Valve нормально працюють, ну більш менш 🙂 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Казахський ПК клуб, там точно вміють відпочивати 👍 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

КВІЗ НА 50 ГРИВНІВ 💲 Перший, хто дасть повну правильну відповідь - лутає мані 👏 Питання: В якому році КС вперше потрапила д
КВІЗ НА 50 ГРИВНІВ 💲 Перший, хто дасть повну правильну відповідь - лутає мані 👏 Питання:
В якому році КС вперше потрапила до топ-100 Ігор і яка приблизна кількість проданих копій вона налічувала на той момент?
📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Якою ху*ньою 😎ESL заставляють займатися гравців 😐 Хоча русачків можна і в розход пускати 🤣 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

POV: Запускаєш чат-рулетку на арені під час касту мейджору і тут.... 🤣 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Отакий цікавий АК-47 в стилістиці 😎Falcons від фанатів на честь перемоги на мейджорі 😎 📱 Підпишись / 📱 Зафоловся
+1
Отакий цікавий АК-47 в стилістиці 😎Falcons від фанатів на честь перемоги на мейджорі 😎 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Smoooooth operaaaatoooor 🪖 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Та краще вже тільт, чи ні 😮 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Стандофф Оффенсів 2? 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

😂😂😂 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

І все таки, яка версія виглядає краще? 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Блейду було настільки погано, що навіть ми це відчули 😳 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Це грандфінальний квіз на 100 🕺 Перша правильна - 100, в також акція, якщо такої не буде, а буде перша найближча, то вона от
Це грандфінальний квіз на 100 🕺 Перша правильна - 100, в також акція, якщо такої не буде, а буде перша найближча, то вона отримає ті самі 100 гривень 🥳
Яку кількість фрагів з AWP мм побачимо від 🇧🇷molodoy?
📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся

Repost from N/a
Ніко сказав шо не програє завтра мажор. Подивимось як він зіграє коли на ньому буде стояти мітка Якоревіча. АХАХАХХА ТОМУ ШО ЗАВДЯКИ МЕНІ ВІН ПРОЙШОВ В ФІНАЛ!!! Я МІТКАНУВ СПІРІТ

Потрібна ваша найоб'єктивніша оцінка даного крафту 😏 📱 Підпишись / 📱 Зафоловся
Потрібна ваша найоб'єктивніша оцінка даного крафту 😏 📱 Підпишись  /  📱 Зафоловся