ru
Feedback
СвітлоБот ⚡️ Резиденс

СвітлоБот ⚡️ Резиденс

Открыть в Telegram

ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map

Больше
5 599
Подписчики
-324 часа
-157 дней
-5730 день
Архив постов
🔖 Графік відключень на сьогодні, 11.11.2025 (Вівторок), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️08:30 - 12:00 (3.5 год.) ▪️1
🔖 Графік відключень на сьогодні, 11.11.2025 (Вівторок), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️08:30 - 12:00 (3.5 год.) ▪️19:00 - 22:30 (3.5 год.)

ℹ️ На канал додав бота, який буде оперативно повідомляти про зміни в графіку. Повідомлення будуть надходити автоматично. Перш
ℹ️ На канал додав бота, який буде оперативно повідомляти про зміни в графіку. Повідомлення будуть надходити автоматично. Перше повідомлення ще буде перевірятися, щоб інформація була коректна. Вигляд буде мати, як на фото.

🟢 12:26 Світло з'явилося 🕓 Його не було 3год 47хв 🗓 Наступне планове: 19:00 - 22:30

🔴 08:37 Світло зникло 🕓 Воно було 6год 38хв 🗓 Очікуємо за графіком о 12:00

Оновлено графік стабілізаційних відключень електроенергії на 11 листопада: 3.2 черга Світло буде відсутнє: 💡 з 00:00 до 01:30 💡 з 08:30 до 12:00 💡 з 19:00 до 22:30

🟢 01:58 Світло з'явилося 🕓 Його не було 3год 53хв 🗓 Наступне планове: 08:30 - 15:30

🔴 22:04 Світло зникло 🕓 Воно було 5год 38хв 🗓 Очікуємо за графіком о 01:30

🤬У нас по відключенням прям бінго, самі важливі години без світла.

Графік стабілізаційних відключень електроенергії на 11 листопада: 3.2 черга Світло буде відсутнє: 💡 з 00:00 до 01:30 💡 з 08:30 до 15:30 💡 з 19:00 до 22:30

У кого світло не з'явилось, тепер ваша черга дзвонити, але до нашого диспетчера 👀

🟢 16:26 Світло з'явилося 🕓 Його не було 4год 49хв 🗓 Наступне планове: 22:00 - 00:00

📞 Щоб ви розуміли, треття спроба: 9 хвилин очікування 🤬

😵‍💫Якщо що, я вже 8 хв на дзвінку в ДТЕК. Хочу запитати, нащо вони графік змінили, якщо не планують нас включати.

😐 Короче є ризик, що диспетчер з електриком не дійшли згоди. Але є відчуття увімкнуть біля 16:00
😐 Короче є ризик, що диспетчер з електриком не дійшли згоди. Але є відчуття увімкнуть біля 16:00

Ну ви поняли, як завжди.
Ну ви поняли, як завжди.

😅Проміжок між договорився і включать десь ~20 хв

Зараз включать світло, договорився 🤣

Оновлено Графік стабілізаційних відключень електроенергії на 10 листопада: 3.2 черга Світло буде відсутнє: 💡 з 01:00 до 04:30 💡 з 11:30 до 15:30 💡 з 22:00 до 24:00

😐Запасаємося терпінням:
❗️Світло відключатимуть до кінця опалювального сезону, — член комітету ВР з питань енергетики Нагорняк.