Гальчин в крипті
Открыть в Telegram
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
Больше1 599
Подписчики
-124 часа
-147 дней
-3630 день
Архив постов
1 599
Це пізда тільки що строчив величезний пост натиснув відправити і воно все нахуй стерлось і написали що вкладення не підтримується
У пості писав що зараз ера лістингів, та те що їх можна шортити навіть не задумуючись, на скріні це є і видно, навіть всерівно на те що токен виходить по великій капі та з топ біржами
Будь ласка реакцій, сподіваюсь навіть такий пост дав вам щось розумне
1 599
Одне колесо фортуни добре - а 3 ще краще ! 😱
Колесо фортуни ! Приймай участь у всіх промо відразу і забери свій подарунок
Що робити?
⚫️Реєструємося або маємо акаунт
⚫️Запрошуєм друзів і виграєм популярні токени АІ разом
⚫️Досліджуй невідоме, безкінечні сюрпризи — Карнавал таємних коробок CoinW
⚫️Літній карнавал колеса фортуни | Безкоштовні подарунки з популярними токенами
Доступно тільки для СНГ регіону, України та Грузії. Встигай виконувати завдання та отримувати най краще призи
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 599
Як же ахуєнно вставати коли все малює мінус
Такого смарт мува від себе я мало очікував, зараз я просто сижу і дивлюсь як воно за ніч виросло -> збрило більшість хто не дотримувався РМ
Капа мізер, збрило все, лишається просто холдити цю позу, колись то і впаде
Піздатий мув
1 599
Як же ринку похуй на новини в світі, Іран спокійно атакує воєнні бази та інфраструктури США і ринок суто ресте, вчора було більш маштабніше, але факт того що в світі твориться хуйня нікого не бентежить
Зараз у мене відкрито 3 пози і всі вони під виплати або закінчення турнірів, а саме:
HOME
RESOLV
SKATE
Буквально SKATE малював профіт, але як я думав воно буде далі литися, я просто пососав хуя і сижу далі з мінусом
HOME малює біля бу, але токен дав ахуєнну твх, буду далі тримати
RESOLV взагалі поврий піздец, на піку малює таку залупу і факт того що його далі будуть пампити залишається актуальним
Дайте мені сил пересидіти усе це...
1 599
Запрошуй друзів і отримуй токени 😱
Перша подія: Запроси та зароби. Нагороди доя обох сторін
≥1000 USDT фьюч або ≥100 USDT спот — по 20 USDT
≥50 000 USDT фьюч або ≥500 USDT спот — по 50 USDT
Чистий депозит ≥200 USDT — таємні бокси на 200 USDT
Друга подія : Привітальні бонуси для нових юзерів — виконуй завдання та вигравай до 666 USDT!
1000 USDT бонус при відкритті фьюч. рахунку
Виконуй завдання — вигравай до 666 USDT бонусами! Нові користувачі отримують білет за кожне виконане завдання :
Спот ≥200 USDT
Фьючі ≥5000 USDT
⏰ Період: з 19 червня 2025 19:00 по 4 липня 2025 19:00 (UTC+3)
Долучайся до акцій і отримуй винагороди вже зараз !
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 599
Торги продовжуються, пози набираються
Наразі під час написання поста токен Бондекс дає 7% чистого руху за хвилину даючи твх 0.034 зайти в шорт і чекати потрібного нам часу. Що нас чекає по токену - о 3.30 ночі планують розлок токенів стейкерів, але як усі знають люди прости їх хеджують, тим самим токен не буде давати реакції вниз, але думаю все ж таки вона повинна бути
Наразі це вже 3 поза по бондексу, і в який уже раз я захожу надто філігранно для цього токену, навіть не дрочивши графік 24/7
Всім удачі, трекери підключаємо для зручності і чекаємо момента щоб вийти (фандинг чуть здоровий, але терпимо)
1 599
+280$, з лудки $FLY, встигли винести шось?
Сьогодні по $FLY була жорстка маніпуляція дампанули як слід. Ціна впала на очах, можливо хтось рішив жоско застаканати свої токени.
Я влетів на $30, встиг спіймати момент перед глибоким проливом і вийшов із $277.
Токен уже листився раніше:
Біржі: MEXC, Gate, Kraken, Bitget
Слідкуйте за контрактом і стаканом. Можливо, ще буде лонг, але дуже обережно.
DYOR, фліпайте з головою.
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 599
Непогана відторговка виплати TS $BDXN BYBIT
Взагальному добирався на рази і як і очікувалося це була найкраща твх які можна було спіймати останні 2-3 дні. Токен не так сильно відреагував на роздачу ~6% марует капи, як на очікування, і так працює майже завжди, шил -> все СНД ставить шорти -> пуш твоєї пози
Нас чекає ще кілька цікавих виплат до кінця місяця, що буду торгувати буду прописувати, каву забрав з такою мізер позою, набирав лише 1/3 та ще і дуже рано зрізав половину позиції
Може і здаватися що це жб позиція, і мув дуже сильно грунтується, але навіть сьогодні дуже сильно почали пампити токен який роздали, а саме $ZRC
Всім гарних торгів, та проведьте дуже гарно свої дні
1 599
Airdrop 6 000 000 BOMB & 50 000 USDT від MEXC😎
Вже менше ніж за 24 години лістинг монети BOMB, тому MEXC розщедрився таким великим дропом
Що робити?
⚫️ Реєструємося на біржі та проходимо базовий КУС
⚫️Реєструємось в промо акції
⚫️Робимо депозит 100$+
⚫️Робимо оберти 100$ на споті BOMB/USDT та 500$ на ф'ючах
Нагороди: 4000 BOMB монет
Дедлайн: 27 червня
Смарт дроп, легкі обороти, вже завтра лістинг, воркаємо
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 599
Раг $ZKJ, як пофліпали сьогодні?
Сьогодні рагнувся токен $ZKJ від Polyhedra, токен упав на 85% буквально за годину. Команда поки мовчить, відмазується та каже шо це «аномальні транзакції». Але, більш всього, саме вони й застаканили 40 млн$.
> Я встиг трохи пофліпати під момент, коли з’явились перші новини від каналів, поки ще не було масвого шиллу зайшов в позу та забрав +50$ на піццу.
Ті, хто крутив Binance Alpha через $ZKJ — співчуваю, адже можна було крутити в цьому токені з мінімум затрат. Команда повинна викотить пост з поясненням, тоді можна буде стати в лонг. Слідкуйте за новинами, якщо встигнете зайти в перші секунди можна буде непогано залутати.
Очікуємо новин, та готуємось до можливого лонгу. DYOR.
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 599
Мекс параша😘
Бачу шил пішов про рк, думаю треба підтримати може замітять і приймуть якісь міри, перший рк я отримав 4 місяця назад на пів року за + плн з першою угодою в +370$ доларів які благополучно списали і заблокували в суммі 2 акаунта з сумою 4к, зараз же рк можна просто отримати за участь в лаунчпаді… Вивів всі кошти з блядскої біржі, кинув 400$ на основу під фліп і забув за неї як за страшний сон, зараз більше відпрацьовую угоди на бінансі, звичайно комісії більш відчутні але що маємо.
1 599
Привіт усім!
Хочу порадити вам телеграм-канал мого друга, з яким ми разом не раз успішно пампили токени 💥
У його каналі ви знайдете:
📈 Авторські коли та угоди. 🧠 Корисну інформацію про біржові промо 📊
Зараз також відкритий набір у закриту памп-спільноту – не проґав шанс залетіти!
Ось посилання на канал:
https://t.me/+mcVx1SvErkVkYTEy
https://t.me/+mcVx1SvErkVkYTEy
https://t.me/+mcVx1SvErkVkYTEy
1 599
Gate Wallet — велике оновлення! Спробувати зараз
Gate, один із лідерів серед криптобірж, у другому кварталі 2025 року представив масштабне оновлення свого Web3‑гаманця Gate Wallet.
🔐 Що нового?
• Повністю оновлений інтерфейс — зручно керувати активами.
• Посилений захист — нові функції безпеки та моніторингу.
• Додано AI‑асистента — розумна аналітика та допомога в один клік.
🧩 Всього було серйозно покращено 6 ключових модулів.
📱 Чому це важливо:
1. Зручне зберігання та переказ крипти.
2. Підвищений рівень безпеки.
3. AI‑помічник для інвесторських рішень.
👉 [Завантажити оновлений Gate Wallet
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
