ru
Feedback
Beyond Crypto

Beyond Crypto

Открыть в Telegram

💰Beyond Crypto - крипта, торгівля, успіх – об'єднані в одному каналі! 💸 Адмін та співпраця ads - @beyond_manager ✔️Посилання для друзів: https://t.me/+3xVVn2cso_ZiYTli Менеджер по ads: @tocatcrypto, @killhpx, @pifagor_dao

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Beyond Crypto

Канал Beyond Crypto (@beyond_cryptooo) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 43 279 подписчиков, занимая 2 858 место в категории Криптовалюты и 1 344 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 43 279 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -1 893, а за последние 24 часа — -16, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 3.96%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 2.62% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 1 716 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 1 133 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 25.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как індекс, eth, біржа, капіталізація, ≈$3.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
💰Beyond Crypto - крипта, торгівля, успіх – об'єднані в одному каналі! 💸 Адмін та співпраця ads - @beyond_manager ✔️Посилання для друзів: https://t.me/+3xVVn2cso_ZiYTli Менеджер по ads: @tocatcrypto, @killhpx, @pifagor_dao

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

43 279
Подписчики
-1624 часа
-2417 дней
-1 89330 день
Архив постов
😍 Чи віримо Solana по $3800? В X (Twitter) поширюють теорію, що графік монети формує фігуру «Чашка з ручкою», а її потенціал
😍 Чи віримо Solana по $3800? В X (Twitter) поширюють теорію, що графік монети формує фігуру «Чашка з ручкою», а її потенціал зростання — $3800 🤪 Ну, по $3800 — це, звісно, космос. Якщо зробить $1000, буде топ-топ. 💬 Тримаєте #SOL у портфелі? Як ви знаєте, ми купили її на $5000 у публічний портфель каналу. 🔥 - Тримаю SOL 👎 - Не вірю Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку План щодо #BTC залишається актуальним. Якщо ви не читали попередні огляди ринку, тоді вам сюди. А сьо
🗣️ Ранковий стан ринку План щодо #BTC залишається актуальним. Якщо ви не читали попередні огляди ринку, тоді вам сюди. А сьогодні хочеться розглянути всім відомий актив — #XRP. Тут думки людей розділилися на два табори. Одні — затяті хейтери Ripple, які не сприймають його серйозно через минулі обставини. Інші ж вважають, що це вже майже стейблкоїн, який старий, як світ, і ніколи не виросте вище $3. Однак графік виглядає, як мінімум, цікавим для розгляду на купівлю в портфель. Адже ця «чорна конячка» може несподівано всіх здивувати. Я вже не кажу про безліч новин, які, здається, навмисне стримують ціну, очікуючи ідеального моменту для запуску ракети. На графіку 1D видно, як кити накопичують актив, не даючи йому опуститися нижче $2. Тож не ловіть ФОМО потім, якщо побачите XRP по $10. 👀 $BTC ≈$82000 $ETH ≈$1900 $SOL ≈$130 - Капіталізація ринку ≈$2.7T - Індекс страху і жадібності: 18 (екстремальний страх) - Індекс альтсезону: 20 Beyond Crypto | Community

🔥MemHustle загадка дня MemHustle тішить головоломками! Як завжди, правильна відповідь приносить додаткові бонуси. 💬 Сьогодн
🔥MemHustle загадка дня MemHustle тішить головоломками! Як завжди, правильна відповідь приносить додаткові бонуси. 💬 Сьогоднішня відповідь: Dogwifhat Забрати свій бонус тут 👈🏼 Beyond Crypto | Community

‼️ Про запуск токена TRUMP було відомо за день до виходу! Ті, хто уважно стежив за каналом ІКСИ на SOLANA, купували токен по
‼️ Про запуск токена TRUMP було відомо за день до виходу! Ті, хто уважно стежив за каналом ІКСИ на SOLANA, купували токен по $0.2 і продавали по $50–60. Щоб зробити з $100 — $50 000, не потрібно бути генієм, достатньо підписатися на ІКСИ на SOLANA та слідувати рекомендаціям. Там розповідають про кейси, де зі $100 заробляють статки, а не втрачають усе. Якщо хочете розібратися у світі крипти, вам сюди: https://t.me/+xrGz6iOC9wBjNWJi

🐾 Виведення $PAWS на CEX-біржі відкрито! ✅ Подати заявку на виведення можна через сайт. ‼️ Наразі виведення доступне на дві
🐾 Виведення $PAWS на CEX-біржі відкрито! ✅ Подати заявку на виведення можна через сайт. ‼️ Наразі виведення доступне на дві біржі: - ByBit - Bitget Якщо у вас ще немає облікового запису, зареєструйте його та пройдіть KYC. На сайті PAWS вкажіть свій UID з біржі та адресу депозиту для токена $PAWS. Токени надійдуть до лістингу! 💰 Виведення токенів на web3-гаманець буде доступне пізніше (так робили інші тапалки). 💸 Лістинг $PAWS відбудеться 18.03 о 12:00 Київ Особисто я роблю вивід токенів на Bitget, через те що продати можна одразу, а на біржі Bybit через 5 хв після лістингу. 🔥 - очікую приблизно від $100 і продаю 🌚 - не буде продавати Beyond Crypto | Community

😱Сім’я Трампа скуповує криптобіржі? З’явилися чутки, що сім’я Трампа розглядає покупку частки в Binance.US. В угоді бере уча
😱Сім’я Трампа скуповує криптобіржі? З’явилися чутки, що сім’я Трампа розглядає покупку частки в Binance.US. В угоді бере участь Стів Уїткофф. Є версія, що CZ також просить адміністрацію Трампа про помилування – можливо, це частина домовленості. 🔹 FTX теж на прицілі? – Джерела повідомляють, що Трампи ведуть переговори про купівлю біржі без урахування її боргів. Продавати BNB? 👀 Beyond Crypto | Community

🐳 Кити набирають оберти? Майже 720 000 000 USDC було переведено на біржу Coinbase З біржі Kraken щойно вивели 9 890 BTC ($82
🐳 Кити набирають оберти? Майже 720 000 000 USDC було переведено на біржу Coinbase З біржі Kraken щойно вивели 9 890 BTC ($820 млн). У соц.мережі Х активно обговорюють можливий ріст #BTC найближчим часом, враховуючи кореляцію з грошовою масою (#M2). BTC слідує за M2 із затримкою приблизно 70 днів із вересня 2023 року. Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку Глобальних змін на графіку не відбулося – чекаємо, щоб ціна подолала перший VOL ГЕП перед собою ($82,
🗣️ Ранковий стан ринку Глобальних змін на графіку не відбулося – чекаємо, щоб ціна подолала перший VOL ГЕП перед собою ($82,140–87,500), тоді шлях буде відкритий до $94,000. Не очікуємо, що це станеться вже завтра, але бажано до кінця березня досягти цієї мети. Головна порада – не втратити кошти в такому вузькому діапазоні під час маржинальної торгівлі. $BTC ≈$83300 $ETH ≈$1870 $SOL ≈$120 - Капіталізація ринку ≈$2.7T - Індекс страху і жадібності: 21 (страх) - Індекс альтсезону: 22 Якщо вам подобається наш контент, проголосуйте за наш канал — це найкращий спосіб сказати нам “дякую”: 👉 Проголосувати за нас тут

👀 Трамп
Я думаю, що ринки злетять
Beyond Crypto | Community

🔥 MemHustle – Топова гра в Telegram, де ти б’єш скам! Це не просто клікер, а гра з реальною економікою та винагородами. 🎮 Г
🔥 MemHustle – Топова гра в Telegram, де ти б’єш скам! Це не просто клікер, а гра з реальною економікою та винагородами. 🎮 Геймплей: 🔹 У стилі Tower Defence - затягує з першої хвилини. 🔹 Борешся зі скамерами, прокачуєш героїв – вони засновані на топових мем-коїнах. 🔹 Щоденні нагороди, а не просто дроп у кінці! 💰 Що вже роздали? 🔥 NFT для перших гравців, які заробили 1M HP. 🔥 Івент на $30,000 – переможці отримають реальні призи вже завтра! 💬 Знаю, як багатьох вже задовбали «тапалки», але тут команда стартанула дуже цікаво – одразу з роздачею💰. Тому скіпати не рекомендую, раз на день буду заходити, може щось і насиплють, поки ринок спить. Грати тут 👉MemHustle_bot

🔥 Інфляція в США знизилася, BTC зростає Індекс CPI виявився нижчим за очікуваний і зменшився з 3% до 2,8%, що є позитивним ф
🔥 Інфляція в США знизилася, BTC зростає Індекс CPI виявився нижчим за очікуваний і зменшився з 3% до 2,8%, що є позитивним фактором для подальшого зниження кредитної ставки ФРС. 🚀 Ринок відреагував зростанням Beyond Crypto | Community

😏 CZ щось знає? Березень 2021 – $BTC $55K, ринок у фазі зростання. Квітень 2021 – новий ATH $64,800, хайп на тлі IPO Coinbas
😏 CZ щось знає? Березень 2021 – $BTC $55K, ринок у фазі зростання. Квітень 2021 – новий ATH $64,800, хайп на тлі IPO Coinbase, $ETH демонструє силу завдяки зростанню DeFi та NFT. Травень 2021 – різке падіння до $30K. “Кривава середа”, китайська заборона на майнінг, Маск відмовляється від $BTC-платежів у Tesla. Літо 2021 – $BTC торгується в діапазоні $30K–$40K, багато хто вважає, що бичачий ринок закінчено. Серпень – листопад 2021 – BTC пробиває $40K, потім $50K, ринок оживає, $BTC досягає ATH $68,744, $ETH – ATH $4,800, пік бичачого ринку. Грудень 2021 – ведмежий ринок, початок падіння $BTC. Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку Почнемо з того, що знову підливають масла у вогонь. SEC масово відкладає рішення щодо криптовалютних
🗣️ Ранковий стан ринку Почнемо з того, що знову підливають масла у вогонь. SEC масово відкладає рішення щодо криптовалютних ETF на #Solana, #XRP, #Litecoin і #Dogecoin від VanEck, Canary та Grayscale. Сьогодні вийдуть дані по CPI, а в середу – по PPI. О 14:30 за київським часом очікується підвищена волатильність, тому будьте обережні. Що по BTC? Ми отримали бажане бичаче поглинання, про яке писали вчора. Зараз важливо, щоб ціна закріпилася над позначкою $87K, де знаходиться перший ГЕП на CME. Ми поки що дотримуємося нашого плану, про який писали в попередніх оглядах. Головне – не отримати «сюрприз» від Трампа. $BTC ≈$81800 $ETH ≈$1870 $SOL ≈$120 - Капіталізація ринку ≈$2.7T - Індекс страху і жадібності: 19 (екстремальний страх) - Індекс альтсезону: 20 Beyond Crypto | Community

😏 Так дивитися приємніше На американських гірках ніхто не постраждає, якщо не вистрибувати на ходу… Це дивно: у листопаді-гр
😏 Так дивитися приємніше На американських гірках ніхто не постраждає, якщо не вистрибувати на ходу… Це дивно: у листопаді-грудні ніхто не хотів продавати свої позиції, але коли ціни впали – з’явилося так багато охочих позбутися їх за безцінь. Цікаво глянути на статистику: 🔥 – тримаю портфель міцно. 🌚 – продав усе в мінус. 🍾 – продав на хаях, купив на лоях. Beyond Crypto | Community

🩸Наша пісня хороша, починай спочатку? 1. Трамп запроваджує 50% тариф на сталь та алюміній з Канади у відповідь на її 25% тар
🩸Наша пісня хороша, починай спочатку? 1. Трамп запроваджує 50% тариф на сталь та алюміній з Канади у відповідь на її 25% тариф на електроенергію. 2. Вимагає скасувати 250-390% тарифи на американську молочну продукцію, інакше 2 квітня підвищить тарифи на автомобілі, що може знищити автопром Канади. 3. Оголошує надзвичайний стан у сфері електроенергії, заявляє, що США субсидують Канаду на $200 млрд на рік, і пропонує зробити її 51-м штатом, що усуне тарифи та знизить податки. Beyond Crypto | Community

😬 Ethereum Foundation усереднює позицію, щоб уникнути ліквідації Телеграм-канали зараз розганяють новину, що фонд відкрив lo
😬 Ethereum Foundation усереднює позицію, щоб уникнути ліквідації Телеграм-канали зараз розганяють новину, що фонд відкрив long-позицію. Мовляв, «залітаємо всі за нами». Але розгляньмо детальніше! Фонд Ethereum перевів 30 098 ETH ($56 млн) на платформу Maker, щоб знизити ціну ліквідації своєї позиції. Зараз на цьому гаманці зберігається 100 394 ETH ($182 млн), а новий рівень ліквідації встановлено на $1 127. Цей крок показує, що фонд прагне захистити свою позицію та уникнути примусового закриття угоди у разі подальшого падіння ринку. Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку Вчора на ринку загалом продовжилася корекція. #BTC торкнувся позначки $76 598. Індекс страху та жадіб
🗣️ Ранковий стан ринку Вчора на ринку загалом продовжилася корекція. #BTC торкнувся позначки $76 598. Індекс страху та жадібності впав до 14. 🩸 Люди в паніці, що тут говорити, якщо навіть адміни крипто-каналів самі панікують і висловлюють недовіру до ринку. Просто не читають наші ранкові огляди ринку. 😏 Що далі? Як би погано все не виглядало, ми все одно налаштовані оптимістично щодо продовження булрану. BTC зробив full fill ГЕПy, про який ми говорили, і наразі тримається над 0.5 — що дуже 🔥. Якщо до кінця дня зелена свіча зробить поглинання, тоді впевнено можна шукати точки входу в лонг. Тепер залишається просто дозволити ринку робити свою справу. Спот = щит 🛡️ $BTC ≈$80200 $ETH ≈$1890 $SOL ≈$120 - Капіталізація ринку ≈$2.6T - Індекс страху і жадібності: 15 (екстремальний страх) - Індекс альтсезону: 24 Beyond Crypto | Community

👀 Чи продавати $PAWS? Отримую багато повідомлень у приватні повідомлення з проханням дати пораду щодо $PAWS. Так ось, особис
👀 Чи продавати $PAWS? Отримую багато повідомлень у приватні повідомлення з проханням дати пораду щодо $PAWS. Так ось, особисто я буду все зливати на момент лістингу, бо, як показала практика, всі токени “тапалок” оновлюють дно за дном, і жоден проєкт не зміг повторити успіх Notcoin. Уже не кажу про сам Notpixel від тих самих розробників — усе ж таки тренду «тапалок» настав кінець, як би сумно це не звучало 🫤 Я, наприклад, залишив у холді токен $DOGS, і де він зараз? 🫠 Тому я озвучив своє рішення, а вам вирішувати, що робити з токенами. Що точно не рекомендую — так це відкупати. ⚠️ І ще, не рекомендую виводити на біржу Bybit, бо продати ви зможете після 5 хв від початку лістингу. 🐳 - буду зливати 🤡 - холд + докуплю ще Beyond Crypto | Community

🌚 Хтось знає більше? Інсайдер робить мільйони на лонгах Цей інсайдерський гаманець відкрив лонги на #BTC та #ETH на суму май
🌚 Хтось знає більше? Інсайдер робить мільйони на лонгах Цей інсайдерський гаманець відкрив лонги на #BTC та #ETH на суму майже $200 млн прямо перед анонсом Трампа 2 березня і заробив $4,5 млн. Потім гроші перевели на новий гаманець. Сьогодні вранці з нового гаманця він знову відкрив лонг по #ETH і за годину зробив $2 млн. 👀 Може спробувати копі-трейдинг? Beyond Crypto | Community