ru
Feedback
Тезер

Тезер

Открыть в Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Тезер

Канал Тезер (@macotezer) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 14 598 подписчиков, занимая 7 648 место в категории Криптовалюты и 4 123 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 14 598 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -192, а за последние 24 часа — -4, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.39%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 6.59% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 1 517 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 963 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 12.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

14 598
Подписчики
-424 часа
-147 дней
-19230 день
Архив постов
BTC Поки ціна рухається згідно кожного премаркету Ми отримуємо закріплення вище основного пула ліквідності і зараз нашими ціл
BTC Поки ціна рухається згідно кожного премаркету Ми отримуємо закріплення вище основного пула ліквідності і зараз нашими цілями буде виступати можлива девіація старшого ренжа. Пул який мене цікавить це 94-96к Ну і хочу нагадати: Робота проти тренду - це робота проти свого депозиту Торгую на біржі BingX

TetherFX Сьогодні в форекс комюніті проведу стрім Покажу дві свої стратегії по скальпу. Одна для валютних пар - EUR - GBP Та одна для XAU До 10.01 вартість доступу - 50$ Після уже буде по 100$ на 1місяць. Для тих хто вступить до 10.01 і буде продовжувати ціна залишиться фіксованою 50$ 1місяць Для вступу - (ForexVIP)

BTC Ціна зайшла в основний пул ліквідності 91-92. Найважливіше питання яке зараз турбує всіх: Куди рухаємось далі??? 1. В сто
BTC Ціна зайшла в основний пул ліквідності 91-92. Найважливіше питання яке зараз турбує всіх: Куди рухаємось далі??? 1. В сторону девіації верхнього діапазону старшого ренжа 94-96к 2. В нижній пул ліквідності діапазон якого 86-84к. Я поки більше схиляюсь до першого варіанту. Торгую на біржі BingX

Статистика сетапів за грудень 2025 BTC 75x +54% ETH 55x +109% BTC 50x +103% BTC 50x +89% ETH 30x +44% Тотал +399%BTC 50x -52% ETH 50x -20% BANANA 25x -18% Тотал -90%🛑 Ще було декілька угод по скальпу які я фізично не встигав брати. Також трейдери які уважно дивились ранкові премаркети могли торгувати, керуючи правильно ризиками та відриваючи власні угоди. Ну і саме найкраще "Не втратив а отже заробив" - учасники комюніті писали що завдяки премаркетам та постійним апдейтам по ринку вони могли вчасно закривати свої позиції та не пересиджувати просадки

Ви ще про Китай та Тайвань не забувайте, там стабільність взагалі на соплях тримаєтеся. Напад Китаю на Тайвань може сильно вдарити по ринку крипти

BTC Думаю вже всі вкурсі ранкової ситуації між США та Венесуеллою. Нічого з цього приводу писати не буду, ви уже і так все зн
BTC Думаю вже всі вкурсі ранкової ситуації між США та Венесуеллою. Нічого з цього приводу писати не буду, ви уже і так все знаєте Давайте глянемо графік. BTC вчора все ж таки зняв верхній пул ліквідності але при цьому не зайшов в основну зону поі в вигляді ліквідацій. Чекав до останнього захід в зону 91-91к, але тільки 91поцілували. Сумніваюсь що сьогоднійшній геополітичний конфлікт буде мати сильний вплив на ціну. Ми і так вже давно знали що США нападе на Венесуеллу, тому скоріш за все це вже закладено в графік. Відкат в сторону 89-88к можливий, але основна ціль це 91-92к, там уже і буду приймати рішення Торгую на біржі BingX

BTC Комюніті попереджав про це ще в 14:20 Зараз ліквідацій вже на 1млрд$ Або 50 000 матізів😂 Торгую на біржі BingX
+1
BTC Комюніті попереджав про це ще в 14:20 Зараз ліквідацій вже на 1млрд$ Або 50 000 матізів😂 Торгую на біржі BingX

BTC ETH Ефірка уже зняла верхній пул лікви, тепер черга старого🔥 В ранковому премаркеті яке давав сьогодні в комюніті все по
+2
BTC ETH Ефірка уже зняла верхній пул лікви, тепер черга старого🔥 В ранковому премаркеті яке давав сьогодні в комюніті все пояснив) Ну і вам писав про те що буде якщо намагатись брати реверс) Торгую на біржі BingX

BTC Консервативність в роботі не завжди добре( Ну і думаю що сьогоднішній ріст не закінчиться реверсом вечером. Ви звісно мож
+2
BTC Консервативність в роботі не завжди добре( Ну і думаю що сьогоднішній ріст не закінчиться реверсом вечером. Ви звісно можете намагатись брати реверс по активам які торгуєте, але не завищуйте ризики) бо новий рік може початись з нового депозиту Торгую на біржі BingX

TetherFX Стартували 22.12 EUR +2% GBP +1% Грудень закрили в +1% Всього було 2а сетапи які бачив для себе. Під час новорічних
+1
TetherFX Стартували 22.12 EUR +2% GBP +1% Грудень закрили в +1% Всього було 2а сетапи які бачив для себе. Під час новорічних та різдвяних свят є не багато можливостей щось витягувати. Далі тільки більше🔥 Повний газ🔥 Можливо весною зроблю для вас публічне проходжнення челленджу. Побачимо❤️

З новим роком🔥 Ви живі чи виживші? По маркету нічого цікавого, і нічого цікавого не буде. Національний вихідний, ринки закриті

🔥Вітаємо вас з наступаючим 2026роком🔥 Підводячи підсумки 2025року в першу чергу хочемо подякувати кожному з вас❤️ Бажаємо щ
🔥Вітаємо вас з наступаючим 2026роком🔥 Підводячи підсумки 2025року в першу чергу хочемо подякувати кожному з вас❤️ Бажаємо щоб 2026рік був для вас роком нових професійних досягнень, щоб PNL завжи був тільки зелений, щоб біржі не давали РК, а пропи стабільно виплачували🔥 А ми і далі будемо намагатись якісно робити свою роботу, давати вам щоденну аналітику та з кожнем днем ставати кращими❤️

+1
ETH Раз Два Ідеальне відпрацювання по ранковому премаркету яке давав в комюніті🔥 Торгую на біржі BingX

BTC "Дика" волатильність день 18😂 Все що чекаю 1. - Дамп - в стону 86-84к з можливим сквізом 82-80к - Памп в сторону 100-105
BTC "Дика" волатильність день 18😂 Все що чекаю 1. - Дамп - в стону 86-84к з можливим сквізом 82-80к - Памп в сторону 100-105к 2. Одразу памп в сторону 100-105к Як бачите за останні 18днів аналіз не змінився) Торгую на біржі BingX

Такс Будемо робити пост з підсумками року? Чи краще витратити час на новорічні салати?)
Такс Будемо робити пост з підсумками року? Чи краще витратити час на новорічні салати?)

GBP Що ви знаєте про біль?😔 Торгую на біржі BingX
+1
GBP Що ви знаєте про біль?😔 Торгую на біржі BingX

BTC 17й день "дикої волатильності" Та 7й тиждень більш глобального ренжа Торгую на біржі BingX
BTC 17й день "дикої волатильності" Та 7й тиждень більш глобального ренжа Торгую на біржі BingX

GBP Чеках АХ для входу але не дали😔 https://www.tradingview.com/x/95Y3XjPX/

Доречі Ці сетапи показував вчора на стрімі в Комюніті Тезер VIP🔥 Поки що ціна 49$, з 10.01 вже буде 100$ Якщо бажаєте приєднатись -

Repost from N/a
BTC ETH Закрив шорт пози повністю Як і казав: Ми повернулись в середину цього локального ренжа, і бажання перетягувати пози д
+3
BTC ETH Закрив шорт пози повністю Як і казав: Ми повернулись в середину цього локального ренжа, і бажання перетягувати пози до освновних таргетів може бути не виправдано часом Всім гарного дня❤️