ru
Feedback
Тезер

Тезер

Открыть в Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Тезер

Канал Тезер (@macotezer) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 14 598 подписчиков, занимая 7 648 место в категории Криптовалюты и 4 123 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 14 598 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -192, а за последние 24 часа — -4, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.39%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 6.59% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 1 517 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 963 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 12.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

14 598
Подписчики
-424 часа
-147 дней
-19230 день
Архив постов
BTC Новинний фон гарний реація нульова. Цілком можливо що відсутність волатильності повязана з даними Центробанку Японії які
BTC Новинний фон гарний реація нульова. Цілком можливо що відсутність волатильності повязана з даними Центробанку Японії які повинні вийти вже 19грудня Хто памятає серпень 2024року той знає до до ставки ЦБ Японії потрібно відноситись дуже відповідально. В будь якому випадку гарних факторів для майбутнього булрану у нас достатньо, і кожен день їх додається все більше. Тепер залишається дочекатись основної маніпуляції і далі вже спокійно працювати Торгую на біржі BingX

Йоу Можемо провести розіграш зізвону зі мною. 1×1 розберу вашу ТС, покажу свою ТС форекс/кпипта. Якщо цікаво плюсуйте в коментах Якщо буде багато бажаючих то можемо придумати щось🔥

BTC З вчорашнього вечора навіть локально нічого не змінилось Обєми торгів не збільшились (локально є збільшення але тільки за
+1
BTC З вчорашнього вечора навіть локально нічого не змінилось Обєми торгів не збільшились (локально є збільшення але тільки за рахунок активованих ліміток які ціна збирала поки падала, але їх не варто брати до уваги) Сьогодні дуже багато новин, і дуже важливих!!! До новин нічого цікавого не буде це точно. Тому якусь адекватну оцінку маркету зможу дати тільки ближче до 20:00 Торгую на біржі BingX

GER40 Форекс годує стабільно🔥🔥🔥 Торгую на біржі BingX
GER40 Форекс годує стабільно🔥🔥🔥 Торгую на біржі BingX

BTC Розраховував на те що трендова задасть ще одну лонгову маніпуляцію і тоді вже агресивно вниз. Але маркет підтерся моїм ан
+1
BTC Розраховував на те що трендова задасть ще одну лонгову маніпуляцію і тоді вже агресивно вниз. Але маркет підтерся моїм аналізом у пошурував сьогодні😂 Про те що це буде рандомно я попереджав вас ще 12го числа. Зараз зайшли в маніпулятивний діапазон, і рухи будуть хаотичні та без логіки. В аналіз зараз не хочу лізти, просто почекаю що намають і завтра повернусь до вас з премаркетом❤️ Торгую на біржі BingX

BTC Фонда червона - крипта за нею🩸 Нічого нового Торгую на біржі BingX
BTC Фонда червона - крипта за нею🩸 Нічого нового Торгую на біржі BingX

BTC Ще раз хочу нагадати Можливо нас готують до сильної маніпуляції ціни Сьогодні обєми торгів по BTC різко знизились. В яку
BTC Ще раз хочу нагадати Можливо нас готують до сильної маніпуляції ціни Сьогодні обєми торгів по BTC різко знизились. В яку сторону буде маніпуляція і коли це поки загадка. Логових і шортових факторів порівну. Я б рекомендував на найближчий час забути про крос маржу і торгувати суто ізольованою маржою і з правильно розрахованим ризиком, або взагалі тільки ризиком. Вирішуйте самі❤️ Торгую на біржі BingX

BTC Не добрий ранок🫠 Торгую на біржі BingX
+1
BTC Не добрий ранок🫠 Торгую на біржі BingX

ETH 👀👀👀 Торгую на біржі BingX
ETH 👀👀👀 Торгую на біржі BingX

+1
BTC ✅✅✅ Але слабувато поки Я б заходив через злом локальної структури, або все ж таки дадуть ще трішки нижче Ждемс👀 Торгую на біржі BingX

BTC Оперативненько 88.7к поцілували😍 Подальші сьогоднішні дії буду показувати тільки якщо назбираєте тут 200+🔥 реакцій, а я
BTC Оперативненько 88.7к поцілували😍 Подальші сьогоднішні дії буду показувати тільки якщо назбираєте тут 200+🔥 реакцій, а якщо ні то все тільки в комюніті буде❤️ Торгую на біржі BingX

BTC Чекаємо вечером по 88?👀 Торгую на біржі BingX
BTC Чекаємо вечером по 88?👀 Торгую на біржі BingX

Всім дякую❤️

22:20 Скоро скину лінк

Йоу) Можемо сьогодні провести стрімчик десь о 22:00🔥 Можете залишати свої питання в коментарях❤️

Всім привіт) Вже поставили ялинку??? Кидайте свої в коменти🔥 Торгую на біржі BingX
Всім привіт) Вже поставили ялинку??? Кидайте свої в коменти🔥 Торгую на біржі BingX

Йоу Не ведіться на цю шляпу Ніяких марафонів немає Безкоштовно нічого не даємо) (тільки за матіза)
Йоу Не ведіться на цю шляпу Ніяких марафонів немає Безкоштовно нічого не даємо) (тільки за матіза)

BTC ✅✅✅ Чітко по ранковому премаркеті🔥 Не дуже чітко по очікуванням((( Торгую на біржі BingX
BTC ✅✅✅ Чітко по ранковому премаркеті🔥 Не дуже чітко по очікуванням((( Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC Скрін 1: 1Д Короткий екскурс по свічному аналізу і як я його використовую Виключаємо з аналізу всі поі і фактори та оціню
+1
BTC Скрін 1: 1Д Короткий екскурс по свічному аналізу і як я його використовую Виключаємо з аналізу всі поі і фактори та оцінюємо суху технічну картину Два дні продажів (ліміт і маркет) Один день відкуп (ліміт і маркет) Увагу звертаю тільки на тінь закритої свічки І вся робота спрямована для загону ціни в один діапазон де і чекаємо основну маніпуляцію. (Сторону маніпуляції важко передбачити, манупуляція вона на то і маніпуляція що ввжкопрогнозована) Скрін 2: 4г тф В ідеалі хочеться щоб нас залишили до вечора неділі в визначеному діапазоні і там уже отримати основну маніпуляцію. Грубо кажу це сетап по типу кнопки "бабло" для опціонів Наша задача сидіти і чекати свій сетап