ru
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

Открыть в Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

Больше
1 628
Подписчики
-224 часа
-67 дней
+530 день
Архив постов
Зміщуємо старт курсу на березень В процесі підготовки зрозуміли, що ситуація зі світлом, часом, теплом і банальними моральними спроможностями у студентів (і у нас теж, якщо чесно) поки дуже нестабільна і складнв. Тому вирішили посунути старт. Обійняла🫰 Курс ось тут: https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writing

Дяую за лекцію! Було круто💜 Запис і презентацію надішлемо на днях)

Лекція вже сьогодні) Чекатиму на вас🫰

Підписку Smart від Rozetka неможливо скасувати перші 6 місяців😱 Гортала твітер і наткнулась на пост про це. Оце так UX🚬🚬🚬
Підписку Smart від Rozetka неможливо скасувати перші 6 місяців😱 Гортала твітер і наткнулась на пост про це. Оце так UX🚬🚬🚬

Glovo і непродуманий UX Хотіла замовити МакДональдз, але поки робила замовлення, заклад повідомив, що він всьо на сьогодні. Д
+1
Glovo і непродуманий UX Хотіла замовити МакДональдз, але поки робила замовлення, заклад повідомив, що він всьо на сьогодні. Думаю, бо нема світла🥲 Але. Я не розгубилась і пішла замовила суші. Та в процесі отримала сповіщення, що можна завершити моє замовлення в Glovo. Думаю: клас, відкрились таки! Але нє) Glovo просто не подумав про те, що заклади можуть закритися в процесі оформлення замовлення. Тому розсилає пуші на всі незавершені і не робить чек на те, а чи відкритий заклад на момент розсилки. Цікавий корнер-кейс загалом) Змушує замислитись про те, які деталі нам доводиться продумувати з огляду на умови, в яких живемо💔

Про курси (особисте) Два роки тому я якраз готувалась до початку першого потоку курсу в APOLLO. Пам'ятаю, як взагалі вагалась, коли мені запропонували провести курси. Бо уявіть! Прям справжні курси! Які будуть слухати студенти! Для мене це здавалось дуже страшною справою. Боялась підвести і не виправдати очікувань. І скажу по секрету: щоразу перед новими потоками і лекціями у мене той самий мандраж. Мені хочеться давати максимум користі і мінімум води. Мати відповіді на всі запитання і вчити так, щоб було просто і цікаво водночас. Я не збрешу, якщо скажу: на світі існують специ НАБАГАТО кращі за мене. І не буду приховувати: у своїй роботі я часто туплю і помиляюся. Я буваю неуважна і занадто поспішаю. Часом забуваю про важливе. Колеги підтвердять) Але також я знаю, що комусь справді допомогло навчання у мене. І це для мене – один з найбільших приводів пишатися собою в житті. Я пишаюся своїми студентами і ніжно їх люблю: у нас завжди весело і продуктивно. І під час підготовки я щоразу сама стаю кращою UX-райтеркою, ніж була. Тому щоразу погоджуюсь знову проводити ці курси: через мандраж і страх, через зусилля. Бо врешті знаю: воно абсолютно того варте! Тому просто скажу: якщо ви чогось хочете, але боїтеся, просто робіть це. Бійтесь, але робіть. Воно окупиться. Дякую, що вислухали❤️ А курси отут: https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writing До речі, якщо прийдете на лекцію 02.02, зможете отримати промокод на найбільшу за час продажів знижку👀

На лекції буде максимальна знижка на курс🤫

Repost from APOLLO 🪐
Чекаємо на лекції «Короткі тексти і комунікація з юзерами в UX райтингу 2.0»! 🙌🏻 Про що поговоримо: 1. Як писати короткі те
Чекаємо на лекції «Короткі тексти і комунікація з юзерами в UX райтингу 2.0»! 🙌🏻 Про що поговоримо: 1. Як писати короткі тексти і чим вони відрізняються від довгих? 2. Будуємо діалог з користувачами: фішки, які допоможуть 3. Робота з прикладами: пуші, сповіщення, діалогові вікна тощо. ‍ Для кого буде корисно: Для UI/UX дизайнерів, дослідників, копірайтерів та всіх, хто відповідає за інтерфейсні тексти в продуктах. ‍Лектор: Дарина Сокольська - UX Writer з досвідом роботи в компаніях Армія+/Резерв+, ПриватБанк, Kyivstar, dok.ua, WOWBODY, Вдома та на інших проєктах. Авторка телеграм-каналу «Напиши мені інтерфейс». Вартість: 99 грн 👉🏻 Реєстрація: https://www.apollo-school.com/event/lekciya-korotki-teksti-i-komunikaciya-z-yuzerami-v-ux-raytingu-2-0

Доооооовгі флоу і UX-райтинг Найбільше за все у своїй роботі я люблю пропрацьовувати довгі флоу. Особливо якщо виходить якась нова фіча або ми кардинально оновлюємо щось старе – настільки, що я можу переписати все, що мені не подобається. Коли робота над таким сервісом завершується, я отримую тотальний сатісфекшн від розуміння проробленої роботи. А ще в них можна заритися на день-три-тиждень і зробити реально класні тексти. Але в роботі з довгими флоу треба пам'ятати кілька важливих правил. 1️⃣Консистентність. Що більше екранів, то легше втратити пильність і зміксувати різні подачі в рамках одної послуги. Особливо якщо основна робота над написанням/вичиткою флоу триває більше 1 дня. 2️⃣Лаконічність more than ever. Якщо навіть райтер визнає, що флоу довге, уявіть як буде вашим користувачам😀 І якщо ми можемо щось не писати, бо воно не несе критиної цінності – не пишемо. 3️⃣Зручна навігація і поетапність. Звісно, довгі флоу бувають різними і далеко не завжди мова про саме покроковий процес. Але якщо це так, пробуйте зменшувати кількість кроків і додавайте прогрес-бари з кількістю кроків, які залишилось пройти. І давайте можливість повертатися до попередніх кроків без втрати заповнених даних. Так, це більше про дизайн, але райтеру також важливо за цим стежити. 4️⃣Фінальна вичитка. Що довше у нас флоу, тим довше ми будемо над ним працювати. І 100% в процесі тексти змінюватимуться то тут, то там. Бо з'являтимуться нові вводні, технічні блокери і додаткові підфічі. Для нас як райтерів це означає лише одне: є ризик перетворити флоу у монстра Франкенштейна. Тому перед виходом у прод (або в тестування) слід уважно сісти і підчистити тексти, зробити їх консистентними і загалом виправити свої косяки, яких в процесі роботи може припускатися кожен райтер. І головне: не бійтеся довгих флоу. Вони класні, чесне слово❤️

Десь в лінкедині побачила, що сьогодні найдепресивніший понеділок року😀 Третій понеділок січня трдиційно вважається найдепресивнішим. Отак-от. На жаль, пост-оригінл загубила, коли оновилась стрічка. А у вас як, справляєтесь?

Що бісить UX-райтера? Розповідаю👀

Відповідаю на ваші запитання☝️ А ще запрошую на курс Intro to UX Writing 2.0 в Apollo. Буде класно! 1️⃣Розберемо базу і відмінності UX copy від інших текстів. 2️⃣Навчимося розпізнавати і викидати з текстів темні патерни. 3️⃣Розглянемо флоу роботи райтера та взаємодію в продуктових командах. 4️⃣Зробимо проєкт для реального замовника. Стартуємо вже у лютому👀 Детальніше про курс До речі, планую другий раунд зйомок. Тому якщо ви давно хотіли у мене щось спитати – велкам у коментарі або в особисті до @Svitladivchinka🥰 Також по секрету скажу: якщо у вас є запитання про UX-дизайн, теж пишіть. Планую цікаву колабу❤️

Розказую про 3 типові фейли у роботі в ТікТоці👀

Djinni і ці пояснення в аналітиці – то любов❤️ Особливо ось це «Шо-шо?»🤭 Звісно, тут можна знайти, до чого придертися, але ж
+2
Djinni і ці пояснення в аналітиці – то любов❤️ Особливо ось це «Шо-шо?»🤭 Звісно, тут можна знайти, до чого придертися, але ж файно зроблено! І головне, що все зрозуміло.

BetterMe, навіщо темні патерни?😩 Мене так засмучує, коли класні бренди використовують Dark Patterns, це капець. Конкретно ту
BetterMe, навіщо темні патерни?😩 Мене так засмучує, коли класні бренди використовують Dark Patterns, це капець. Конкретно тут ми бачимо темний патерн Confirmshaming. На кнопці відмови є потенційно неприємний емоційно текст. Бо хто не хоче знижку, коли є можливість її отримати?) Ясно що натискати на «Ні, я заплачу повну ціну» буде неприємно. І з одного боку, тут немає чітко вираженого негативного контексту. Але з іншого – це все той самий Confirmshaming. Просто не такий «в лоб». Так би мовити, щоб люди не помітили, чому їм неприємно) Коротше, розчарували мене рібята трошки.

Трохи підсумків і планів📊 Трохи з запізненням хочу підсумувати 2025 і запланувати трохи на 2026. У професійному плані) Найбільше пишаюсь за минулий рік: - Своїми студентами та співпрацею з Uklon. Вдалося провести 2 набори (курс в Apollo + менторство) і це було топ! Неймовірні студенти з цікавими запитаннями і дуууже крутими успіхами. І чудова спільна робота з Uklon – для мене це був ідеальний метч цінностей і бачення співпраці як такої. - Зміною роботи. Мені вдалося наважитися піти в нікуди з роботи, яка була не до душі. І потім знайти ще більше сміливості, щоб піти працювати в Армія+/Резерв+. Бо ця робота не лише про місію, натхнення, відчуття свого внеску і постійні челенджі. Також вона про пожежі, які потрібно гасити. Саме тому я довго думала перш ніж все ж погодитись на пропозицію. Не пошкодувала! - Спільнотою. Для мене цей телеграм-канал – моя віддушина і місце, де якимсь зовсім неймовірним способом вдалося зібратиа багато однодумців. І я від цього неймовірно кайфую. Від кожного коментаря під постом. Від жвавих обговорень і запитів в особисті. Від того, що спільнота росте і живе – навіть тоді, коли у мене не дуже є час приділяти їй увагу. Вдячна вам страшенно❤️ Про плани: - Провести курс з Apollo (стартуємо в лютому). - Перезапустити свій ТікТок. - Зібратися з духом і таки провести конференцію. - Повернутися до писання книжки. - Піти на одні дуже круті курси, на які давно заглядаюся. Якось так) А у вас як? Розкажіть про ваш минулий рік і про плани на новий❤️

Трохи Франківської геніальної реклами🤣
Трохи Франківської геніальної реклами🤣

Армія+ 3.0.0 У нас нова версія застосунку❤️ Принесла вам наш онбординг: здобуток цілої команди без жартів. Оновлення – класне
+4
Армія+ 3.0.0 У нас нова версія застосунку❤️ Принесла вам наш онбординг: здобуток цілої команди без жартів. Оновлення – класне. І продукт теж. Знаєте, попри всі складнощі і особливості роботи на державу у військовому сегменті, в такі моменти дуже пишаюсь своєю причетністю. Особливо коли Тато купує пальне зі знижкою завдяки Плюсам або Мама може поїхати до нього, коли вже немає квитків. Бо вони є у Плюсах у спеціальному резерві для військових. Зміни в такому секторі – це повільно, складно і боляче. Й часом здається, що вони неможливі. Але щодня я працюю з людьми, які роблять неможливе можливим. І це добіса надихає. Тож. Армія+ 3.0.0)

Repost from APOLLO 🪐
Три причини, чому наш курс - ідеальний старт у UX Writing У відео Дарина розповідає три речі, які роблять цей курс максимально практичним і корисним: 1️⃣ Реальний замовник: ви працюєте з живим продуктом, пишете інтерфейсні тексти, пропрацьовуєте flow і бачите, як ваші рішення заходять у реальну систему. 2️⃣ Міцна база під керівництвом лекторки: Дарина допоможе опанувати фундамент UX Writing: від логіки текстів до роботи з інтерфейсами та командою. 3️⃣ Запрошені лектори: щоб показати вам різні підходи та реальні кейси з практики. Це курс, де ви не просто слухаєте - ви пишете, пробуєте й отримуєте фідбек уже з першого тижня. 🎥 Дивіться відео й приєднуйтесь до нового набору: 👉 https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writing

Ранкове хороше копі❤️ Мені зайшло не тільки те, що текст загалом добре написаний. Але і те, що ці поради зараз дуже актуальні
Ранкове хороше копі❤️ Мені зайшло не тільки те, що текст загалом добре написаний. Але і те, що ці поради зараз дуже актуальні. Коротше, лайк❤️