ru
Feedback
Овочева база імені ∆ні Лорак | #УкрТґ 🇺🇦

Овочева база імені ∆ні Лорак | #УкрТґ 🇺🇦

Открыть в Telegram

Зв'язок - @Vegan1488 Інформаційно-розважальний блог. Багато матючча. Адмін трошко страждає єбанцой (через це йому автомата не дають), та оголтєльій русопат, тож вимбачте, якщо що)))

Больше
380
Подписчики
+124 часа
+87 дней
+630 день
Архив постов
«Повітряна тривога, лети до Таганрога, Дістань до Волгограда, Саратов потруси. Нехай гримить в Тамбові, Рязані та Ростові, І як Москви дістанеся - все нахуй рознеси.»
Добраніч любий Київський режим! Нехай тобі насниться русорєз! 🍲 t.me/lorakbase

Кацап, ты шо, плачешь? Береги силы, настоящий пиздец еще впереди!)))
Кацап, ты шо, плачешь? Береги силы, настоящий пиздец еще впереди!)))

Друзі, відкриваємо збір на квадроцикл для потреб військовослужбовців 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». Наш попередній квадроцикл був знищений FPV-дроном на Куп’янському напрямку. Зараз транспорт критично необхідний для виконання бойових завдань та забезпечення роботи підрозділу. Квадроцикли ми використовуємо на кожному виїзді — перевозимо засоби РЕБ, обладнання, інструмент та все необхідне для роботи хлопців на позиціях. Цей збір відкрито для 1 БОП, відділення РЕБ бригади «Хартія». Будемо щиро вдячні кожному за допомогу та поширення збору. Разом закриємо потребу швидше 🇺🇦 https://send.monobank.ua/jar/AW2qtHdtic

Repost from UKRAINIAN MILITANT
Судячи зі спроб нагнітання пристрастей навколо міністра оборони Федорова, він примудрився зачепити дійсно важливих гусей. Тих
Судячи зі спроб нагнітання пристрастей навколо міністра оборони Федорова, він примудрився зачепити дійсно важливих гусей. Тих самих заслужених діячів оборонного бюджету, які роками відточували мистецтво красти кошти, плести інтриги та демонструвати дивовижну здатність нічого не робити з максимально серйозним виразом обличчя. Усе ж таки оборонний бюджет — це святая святих. Таких обсягів грошей більше ніде немає. Тому поява Федорова, який раптом починає щось змінювати, наводити лад і не виявляє належної поваги до заслужених учасників багаторічного процесу освоєння коштів, викликала цілком передбачувану реакцію. І тут на підконтрольних ресурсах з’являються чергові викриття, інсайди, сенсації та інші продукти інформаційної творчості. Зрозуміло, подібні послуги не безкоштовні. Але, будемо чесними, замовні матеріали проти Федорова для цих панів — це навіть не витрати. Ми навіть не знаємо, як це назвати. Тільки є одна проблема. Заняття це виглядає відверто безперспективним. Тому що головна претензія до міністра оборони Федорова, якщо відкинути всю мішуру, зводиться до вкрай неприємного факту — він заважає певним негідникам жити так, як вони звикли. Доведеться розчарувати любителів старих порядків. Можливість безкінечно красти, саботувати зміни і при цьому зберігати статус незамінних спеціалістів дістанеться далеко не всім. Таке життя, і доведеться змиритися з суворою реалністю.

Так пропагандисты из RT четыре года назад насмехались на европейцами и пугали их, что из-за разрыва отношений с Россией у них исчезнет топливо и придется зимой 2023 ездить на лошадях. В итоге сегодня бензина не стало у России. @kazansky2017

Він нарешті сприйняв себе! 🍲 t.me/lorakbase
Він нарешті сприйняв себе! 🍲 t.me/lorakbase

🕯Сьогодні треті роковини вбивства двох українських підлітків, Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова, в окупованому Бердянсь
+5
🕯Сьогодні треті роковини вбивства двох українських підлітків, Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова, в окупованому Бердянську 16-річних хлопців росіяни вбили 24 червня 2023 року. Підлітків заарештували за сфабрикованою справою про нібито диверсію на залізниці, жорстоко катували та планували засудити до тривалих термінів ув'язнення. Попри відсутність будь-якого вироку, російська сторона фактично оголосила їх "терористами". Символом їхньої мужності стали останні слова Тіграна Оганнісяна, записані на відео незадовго до загибелі: «Все, це смерть, пацани. Прощавайте. Слава Україні!» У Запоріжжі на честь вбитих росіянами підлітків назвали дві вулиці.

Як обісратись в штани і не подати виду. Майстер-клас від Лукашэнкі. 💩 t.me/lorakbase
Як обісратись в штани і не подати виду. Майстер-клас від Лукашэнкі. 💩 t.me/lorakbase

🔥 Польські медіа різко розкритикували "5-типунктний План Порошенка" по врегулюванню українсько-польських відносин. Як пише п
🔥 Польські медіа різко розкритикували "5-типунктний План Порошенка" по врегулюванню українсько-польських відносин. Як пише польське видання tvrepublika, "План Порошенка навряд чи можна вважати чимось іншим, як зухвалим" Видання зазначає. що Порошенко у своєму розпіареному "Плані" Також польські журналісти, на фоні "ультимативних пунктів Порошенка", задають риторичне запитання: "Що стоїть за цими пишномовними, але фактично порожніми словами?" Далі - ще жорсткіше по популізму лідера Євросолідарності:
💬 Якщо говорити прямо, "пропозиція " колишнього президента України зводиться до одного: Польща має забути про злочини УПА, мовчки змиритися та заплатити Києву, бо ж "Україна захищає Європу від росіян. Важко розглядати ці пропозиції як щось інше, окрім примітивного шантажу.
Що маємо у сухому залишку ? 1. Порошенко не тільки показав себе недолугим дипломатом, а й спричинив черговий антиукраїнський виток публікацій у польських медіа. 2. Розпіарений у медіа Порошенка "План" повністю нівелює кроки України по врегулюванню ситуації. 3. На піарі для свого внутрішнього електорату Порошенко вкотре влупив у штангу, не задумуючись про міжнародні наслідки для України. Або ж - добре усвідомлюючи наслідки. В сухому залишку в особі Порошенка і Європейської Солідарності маємо внутрішню "п'яту колону", яка за шаблонами кремля підливає масло у вогонь саме тоді, коли це максимально вигідно росії. Нічого не переплутайте: заяви Порошенка вигідні не Україні, а її екзистенціальному ворогу - росії. І робиться це руками саме наших псевдопатріотів. ПІДПИСАТИСЬ 📥

Чі вони припинились самі, чи припинили їх ми, Дуче не уточнив. 💇 t.me/lorakbase

🔥 Польські медіа різко розкритикували "5-типунктний План Порошенка" по врегулюванню українсько-польських відносин. Як пише п
🔥 Польські медіа різко розкритикували "5-типунктний План Порошенка" по врегулюванню українсько-польських відносин. Як пише польське видання tvrepublika, "План Порошенка навряд чи можна вважати чимось іншим, як зухвалим" Видання зазначає. що Порошенко у своєму розпіареному "Плані" Також польські журналісти, на фоні "ультимативних пунктів Порошенка", задають риторичне запитання: "Що стоїть за цими пишномовними, але фактично порожніми словами?" Далі - ще жорсткіше по популізму лідера Євросолідарності:
💬 Якщо говорити прямо, "пропозиція " колишнього президента України зводиться до одного: Польща має забути про злочини УПА, мовчки змиритися та заплатити Києву, бо ж "Україна захищає Європу від росіян. Важко розглядати ці пропозиції як щось інше, окрім примітивного шантажу.
Що маємо у сухому залишку ? 1. Порошенко не тільки показав себе недолугим дипломатом, а й спричинив черговий антиукраїнський виток публікацій у польських медіа. 2. Розпіарений у медіа Порошенка "План" повністю нівелює кроки України по врегулюванню ситуації. 3. На піарі для свого внутрішнього електорату Порошенко вкотре влупив у штангу, не задумуючись про міжнародні наслідки для України. Або ж - добре усвідомлюючи наслідки. В сухому залишку в особі Порошенка і Європейської Солідарності маємо внутрішню "п'яту колону", яка за шаблонами кремля підливає масло у вогонь саме тоді, коли це максимально вигідно росії. Нічого не переплутайте: заяви Порошенка вигідні не Україні, а її екзистенціальному ворогу - росії. І робиться це руками саме наших псевдопатріотів. ПІДПИСАТИСЬ 📥

❗️👀 Ретранслятори, які використовувалися для коригування ударів по Україні з території Білорусі, припинили роботу, – Зеленський. ☑️ Підписатися

А ти, на малєєєньком плоту Уйобуєєєєш нахуй з кримааааа 🍲 t.me/lorakbase
А ти, на малєєєньком плоту Уйобуєєєєш нахуй з кримааааа 🍲 t.me/lorakbase

Быстренько прошли демилитаризацию и домой в пакете 🤡
Быстренько прошли демилитаризацию и домой в пакете 🤡