ru
Feedback
Бабак, косплей та інше.

Бабак, косплей та інше.

Открыть в Telegram

#укртґ Залишити анонімне повідомлення: t.me/non1m_bot?start=marmarcos Теґи для навігації на каналі: https://t.me/marmarcos/3175 Підтримати мою творчість: https://send.monobank.ua/jar/4sinGbQ7bY

Больше
499
Подписчики
Нет данных24 часа
+47 дней
+1330 день
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+23
в 30 каналах
май '26
+20
в 26 каналах
Get PRO
апрель '26
+19
в 18 каналах
Get PRO
март '26
+12
в 26 каналах
Get PRO
февраль '26
+38
в 58 каналах
Get PRO
январь '26
+11
в 23 каналах
Get PRO
декабрь '25
+7
в 9 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+12
в 8 каналах
Get PRO
октябрь '25
+9
в 11 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+15
в 12 каналах
Get PRO
август '25
+11
в 16 каналах
Get PRO
июль '25
+11
в 7 каналах
Get PRO
июнь '25
+11
в 22 каналах
Get PRO
май '25
+36
в 67 каналах
Get PRO
апрель '25
+10
в 12 каналах
Get PRO
март '25
+15
в 18 каналах
Get PRO
февраль '25
+28
в 29 каналах
Get PRO
январь '25
+30
в 45 каналах
Get PRO
декабрь '24
+17
в 30 каналах
Get PRO
ноябрь '24
+19
в 5 каналах
Get PRO
октябрь '24
+15
в 5 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+26
в 25 каналах
Get PRO
август '24
+16
в 5 каналах
Get PRO
июль '24
+1
в 4 каналах
Get PRO
июнь '24
+11
в 2 каналах
Get PRO
май '24
+14
в 3 каналах
Get PRO
апрель '24
+16
в 3 каналах
Get PRO
март '24
+31
в 7 каналах
Get PRO
февраль '24
+11
в 5 каналах
Get PRO
январь '24
+29
в 2 каналах
Get PRO
декабрь '23
+186
в 2 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
27 июня+1
26 июня0
25 июня+2
24 июня+1
23 июня0
22 июня+2
21 июня0
20 июня0
19 июня0
18 июня0
17 июня0
16 июня0
15 июня0
14 июня0
13 июня+1
12 июня0
11 июня+1
10 июня0
09 июня+9
08 июня+2
07 июня+1
06 июня+1
05 июня+1
04 июня0
03 июня0
02 июня+1
01 июня0
Посты канала
Нещодавно був тренд про перший і останній косплей. Але перший свій косплей я вже не раз показувала. Тому закину вам фото з мо
Нещодавно був тренд про перший і останній косплей. Але перший свій косплей я вже не раз показувала. Тому закину вам фото з моєї першої прийнятої заявки на фестиваль 😳 І та перший косплей в мене був з Лілі, а перший виступ з Чівіком 😳

2
✨Ура, мені тепер 24✨ Ваш любімий адмін сьогодні святкує День народження! Дякую всім, хто читає цей канал і всім, хто вже прив+6
✨Ура, мені тепер 24✨ Ваш любімий адмін сьогодні святкує День народження! Дякую всім, хто читає цей канал і всім, хто вже привітав 🫂💓 Святкових фото в мене поки що нема, тож можете просто репостнуть мої роботи (і косплейні, і художні!) та лайкнути останні фото в інсті~ (Також якщо хтось раптом захоче підтримати мою творчість гривнею після всіх обов’язково зроблених донатів - залишаю банку: https://send.monobank.ua/jar/8tYCaacYy)
36
3
Мене звати Анжеліка (Lika Ket). Я народилася в Запоріжжі Сьогодні ворожий шахед влучив у підприємство, де колись працювала і
Мене звати Анжеліка (Lika Ket). Я народилася в Запоріжжі Сьогодні ворожий шахед влучив у підприємство, де колись працювала і я. Саме там досі працювали люди, яких я знаю особисто Зараз шість дівчат лежать у лікарнях. Замість звичайного робочого дня - лікарняні палати, опіки, осколкові поранення, біль і страх. Вони просто прийшли на роботу. Не на війну! Я знала кожну з них. Саме тому я не можу залишитися осторонь. Я відкрила збір, щоб допомогти кожній постраждалій дівчині. Ці кошти підуть на лікування, відновлення та найнеобхідніше Будь ласка, якщо у вас є можливість - задонатьте хоча б 5 гривень. Для вас це може бути дрібниця. Для них - це шанс швидше пройти лікування та відновитися. 📩 Збір на допомогу постраждалим дівчатам Долучайтеся до збору коштів! Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/41jjq Номер картки конверта 5168752157861173 Якщо не можете допомогти грошима - будь ласка, поширте цей допис. Зараз це теж рятує
36
4
Ну і давайте поговорим про гроші 😳 Найдешевші костюми на Трусяшку коштують 200 юанів знайти (умовно 1300 грн + доставка море+3
Ну і давайте поговорим про гроші 😳 Найдешевші костюми на Трусяшку коштують 200 юанів знайти (умовно 1300 грн + доставка морем 270 грн за кг). Без перуки та взуття. В мене на разі витрачено 1400 грн рівно костюм + взуття. Але думаю як би в мене був час побігати по секондам, то ціна б зменшилась в половину точно. Ну і мені не треба купляти фурнітуру, фарбу, золоту цепочку, трошки білої тканини та пірʼя. В мене є перука, підюпник та захисні шорти. Крила тим більше робились з залишків від Фари. Але і часу було витрачено більше, бо це не дві кнопки натиснути в додатку. Я думаю робити якісь висновки можна буде вже коли костюм буде повністю зібраний 🐱 #шафні_косплеї@marmarcos
116
5
Я полазила на олх, шафі та промі і зібрала цей шафний набір. Тепер головне щоб в житті все зійшлось 😳 #шафні_косплеї@marmarc+4
Я полазила на олх, шафі та промі і зібрала цей шафний набір. Тепер головне щоб в житті все зійшлось 😳 #шафні_косплеї@marmarcos
127
6
Хєхєхє, продовжую спамити процесами🌚✨ Цього разу процес мантії 💅 Тікітак Інста
Хєхєхє, продовжую спамити процесами🌚✨ Цього разу процес мантії 💅 Тікітак Інста
66
7
🫠
🫠
136
8
На ютубі є запис першого дня Фанкону і мені раніше траплявся цей виступ. І бляха, той меч з книжки виглядав дуже прикольно 😳
158
9
А ось і відосик по роботі над косплеями до фестивалю Фанкон 😠 Post
А ось і відосик по роботі над косплеями до фестивалю Фанкон 😠 Post
89
10
Ну і поки ми відбираєм фотографії, маєте трошки спойлерів ✨+2
Ну і поки ми відбираєм фотографії, маєте трошки спойлерів ✨
225
11
В мене зʼявилась дуже рандомна думка таки зібрати свій особистий косплей на Труську. Справа в тому, що той костюм який я брал+1
В мене зʼявилась дуже рандомна думка таки зібрати свій особистий косплей на Труську. Справа в тому, що той костюм який я брала орендований. Він акуратний та гарненький, але я не беру орендовані костюми на івенти і вам не рекомендую. На разі в мене є взуття і багато золотої стрічки. Дома точно є декілька блонд перук. І славнозвісні крила. Шити я точно ще не відчуваю сил, тому що часу до виходу не багато. Але думаю, що зможу зібрати білий верх та низ з шафи/барахолок. Тому понила за дедлайни і ставлю нові: «шафний лайт косплей за тиждень».
163
12
Приходьте в Палац Мистецтв на Дитячий Форум видавців цих вихідних 27-28 червня 💓 Більше інформації туть
Приходьте в Палац Мистецтв на Дитячий Форум видавців цих вихідних 27-28 червня 💓 Більше інформації туть
144
13
Поділюся тим, що вже планую робити на Фанкон 2027 ✨️ Мене до свого групового приєднали дівчата Мар Мар і Івень і мені дуже сп
Поділюся тим, що вже планую робити на Фанкон 2027 ✨️ Мене до свого групового приєднали дівчата Мар Мар і Івень і мені дуже сподобався цей персонаж 🥰 Будемо робити наші костюми разом ✨️
133
14
Їхати на київський хебі чи не їхати, от в чому питання З однієї сторони хочеться побачити відбір, з іншої було б ідеально попасти на виступ у той день, коли буде відбір, щоб за квиток не платити
1
15
Ну ви зрозуміли. Ми вирішили подати Хуллабалу та Композитор. Всеодно виступали в цих костюмах тільки один раз. І зразу побачи
Ну ви зрозуміли. Ми вирішили подати Хуллабалу та Композитор. Всеодно виступали в цих костюмах тільки один раз. І зразу побачим яку красу люди готують на відбір ✨
230
16
Оооо, анонс Дайскону 🐱
233
17
росіяни з того горя, почали репортити нашу петицію! 😏 Значить ми все робимо добре! Поширюйте нашу петицію, про додавання укр
росіяни з того горя, почали репортити нашу петицію! 😏 Значить ми все робимо добре! Поширюйте нашу петицію, про додавання української в ігри XBOX, це дуже важливо!
175
18
Мої знання та досвід vs мій наступний косплей проєкт:
Мої знання та досвід vs мій наступний косплей проєкт:
5 385
19
Морквинка нам на фотосеті зробила фото на Полароїд. Якось теж захотілось такі штуки для памʼяті збирати. І в маленький милий альбом 🐱
390
20
Нет текста...
243