ru
Feedback
чули дзвін. навколомаркетингове

чули дзвін. навколомаркетингове

Открыть в Telegram

канал про маркетинг для чайників. пишу, щоб у початківців та керівників не знесло кришечку від незрозумілих слів та процесів. авторка @nataliiakaniuka

Больше
1 291
Подписчики
-124 часа
-37 дней
-730 день
Архив постов
у найкреативніше видавництво шукають креативного дизайнера! можливо, серед вас чи ваших друзів є ті, хто можуть розповідати про книги через візуал: потрібно дизайнити креативи для реклами та різних майданчиків. робота на парт-тайм, із хорошою оплатою і класною командою. всі деталі - тут. відгукуйтеся або пересилайте друзям, робота у Projector Publishing може бути класним етапом на кар’єрному шляху кожного😍

ранок для донату - розігруємо 14 книг за донат, кратний 50 грн. 👉🏻підтримайте: https://send.monobank.ua/jar/5TPFBtLG9D
+2
ранок для донату - розігруємо 14 книг за донат, кратний 50 грн. 👉🏻підтримайте: https://send.monobank.ua/jar/5TPFBtLG9D

мені приїхала ця прекрасна новинка «Полювання на увагу» Ґері Вайнерчука😍😱 Експерт із маркетингу з понад 20 р. досвіду показ
мені приїхала ця прекрасна новинка «Полювання на увагу» Ґері Вайнерчука😍😱
Експерт із маркетингу з понад 20 р. досвіду показує, як у світі нескінченного скролінгу перетворювати лайки на гроші й будувати бренд, що витримає конкуренцію. Він пояснює, що таке «увага», де її недооцінюють і як зробити її перевагою. Автор розбирає десятки кейсів: як співпрацювати з інфлюєнсерами, генерувати контент для будь-яких ніш, перетворювати простий товар на предмет класу люкс чи застосовувати соцмережі у виборчих кампаніях. Вайнерчук також розповідає, як «тіктокізація» змінює правила гри, згадує, як ШІ вже формує нову систему маркетингу і чому персоналізовані бренди можуть витіснити корпорації в найближчі 10–15 років.
ну топ ж! обовʼязково читатиму її найближчим часом і маю думку: можливо, хтось хоче влаштувати спільні читання або прочитати і разом обговорити? відгукуйтеся у коментарях)

перший скрін не мій. допису, що на ньому уже немає. другий я зробила щойно. це спроба антикризової комунікації або «спроба ві
+1
перший скрін не мій. допису, що на ньому уже немає. другий я зробила щойно. це спроба антикризової комунікації або «спроба відкупитися донатом». знаєте, хай масло том собі грається в образи клієнтам, справа їхня, межа тут тонка. але в якийсь момент вони загралися. для мене цей момент - з першого скріну. це дуже погано. вся комунікація з жорстокістю до тварин і дітей мене особисто дуже злить і дратує. виправдання, говорячи їхнім tov, - хуйня. я не знаю, звідки у команди бренду стільки сміливості для таких експериментів. але для мене від з гучним тріском провалився. йду шукати іншу горіхову пасту, ця все.

не знаю, що тут мені подобається найбільше - ностальгія за часом, коли ми часто їли такі чіпси, ця божественна зйомка чи солд
+3
не знаю, що тут мені подобається найбільше - ностальгія за часом, коли ми часто їли такі чіпси, ця божественна зйомка чи солд аут першої партії цієї колаби за годину (!) все ж бізнеси, які добре знають свою цільову, сяють ясним сонечком серед всіх інших☺️

ми тут з Librarius підготували добірку книг які допомагають не просто продавати чи створювати акції — а розуміти, чому люди о
+5
ми тут з Librarius підготували добірку книг які допомагають не просто продавати чи створювати акції — а розуміти, чому люди обирають, довіряють і закохуються у бренди ✨ 🔖Аріелі - абсолютно геніальний біхейвіорист. читайте його «Передбачувана ірраціональність» і «Добре бути ірраціональним» 🔖«Заразливий» - потужне дослідження вірусності брендів. 🔖кейс Олександри Фідкевич по роботі з брендом Клопотенка це взагалі топ-досвід. читайте «Як начинити гадюку салом» 🔖«Майстри масштабування» стала, напевно, найпопулярнішою книгою серед моїх колег, коли вийшла українською. 🔖 і новенька «Більше ніж сервіс». раджу її, бо маркетологам і бренд-менеджерам точно треба бути в курсі того, як творять сервіс потужні компанії.

пробити банерну сліпоту - дуже потужно, кайф! це HyperNormal для monoмаркету, як ви могли здогадатися😉 а далі доречно буде п
+3
пробити банерну сліпоту - дуже потужно, кайф! це HyperNormal для monoмаркету, як ви могли здогадатися😉 а далі доречно буде пояснити трішки більше))

увагу привернули про оффер розказали емоцію викликали дуже добре🤝🏻
увагу привернули про оффер розказали емоцію викликали дуже добре🤝🏻

український фешн бренд запускає стипендію на навчання жінок з маленьких міст та сіл в маркетингу, смм, піарі та суміжних напр
+1
український фешн бренд запускає стипендію на навчання жінок з маленьких міст та сіл в маркетингу, смм, піарі та суміжних напрямках. це реальна можливість отримати освіту у перспективній галузі для тих, у кого немає доступу до такої можливості у рутинному житті. деталі є тут. а я щиро пишаюся тим, що українські бізнеси створюють такі проєкти!

Digital MUST HAVE: канали для маркетолога та SMM-менеджера 12 TOP каналів за якими варто стежити кожному! ⭐️ЗНАЮ БЛОГЕРА – канал в якому зібрані всі вартості про співпрацю з блогерами. 📊Добрий Піар - канал про PR та медіа. Вакансії, кейси, лайфхаки, статистика. 💡Ideas — тут знайдеш ідеї для оформлення сторіс, постів, рілс😍 📸Ти ж сммник? Тоді тобі сюди - Ти ж сммник ✏️Сідаєш за контент план? Спершу подивись референси на сториз тут - Ідеї stories 💸SMMjobs — топ канал про SMM + круті вакансії для діджитал спеціалістів 🥷 Гра в Маркетинг — для тих, хто хоче створити бренд, навчитися мислити стратегічно і бачити невидиме 🎙SMM Fans - канал, де ви знайдете ідеї для сторіз та reels, маркетингові новини, ідеї для вашого контенту 🕵️ Digital Детектив свіжі новини маркетингу та реклами🤘 🏷️ Контент вирішує! - канал для експертів, які втомилися від шаблонів. Тут ти знайдеш, як говорити так, щоб слухали; як робити тексти й формати, що чіпляють і продають без тиску 👜Fashion Digital Ukraine — канал про міжнародні тренди та технології. Звіти TikTok, Іnfluence Report, Marketing, Advertising Trends. Підписуйся та відправляй своїм колегам, щоб не попустити нічого важливого!

на вихідних ходили на «гастролі» UA Marketing Club - вони приїжджали до Франківська із прекрасною лекцією про шлях клієнта. ц
+5
на вихідних ходили на «гастролі» UA Marketing Club - вони приїжджали до Франківська із прекрасною лекцією про шлях клієнта. це була чудова подія і хороший нетворкінг! залишу тут свій конспект, можливо комусь він теж буде корисним👇🏻 🎵 в людини в cjm не менше 20 кроків; якщо складне рішення чи дорогий продукт, то й 100+ 🎵 початок cjm: починається завжди з ЧОГОСЬ у житті клієнта (прийшла зп, щось святкую, маю зустріч поруч - тому їм там) 🎵 найкраще будувати шлях командою (сейлз, продукт, маркетинг, тд) а потім йти до респондентів на глибинках і підтверджувати чи спростосувати ваші гіпотези 🎵 коли ми склали cjm, його потрібно протестувати - взяти клієнта і запитати що йому там НЕ подобається; задача - глянути, що може бути не так і що йому не подобається, а не отримати компліменти) 🎵 спочатку якісні дослідження, тоді кількісні; ми зрозуміємо, що питати в кількісному лише після того, як отримали відповіді з якісного) 🎵(для вдалого опитування) нам завжди потрібно говорити з клієнтом на цікаву для нього тему; говорити про нього, будувати комунікацію виходячи з його інтересів 🎵 «якщо не можете знайти клієнта для інтервʼю, то як ви знайдете клієнта для продажу» 🎵 для інтервʼю Олег Косс радить брати «яскравих» / атипових представників різних сегментів - в них потреба виражена яскравіше 🎵 в шляху клієнта почніть щось одне (один крок), зробіть його добре і далі допрацьовуйте ще 🎵 завжди в глибинках питати про минуле; про досвід; ніяких «що б ви хотіли?» 🎵 клієнтський досвід це про клієнта; клієнтський сервіс це про компанію 🎵 «люди не поспішатимуть купляти, якщо в них немає дедлайну», тому робимо «знижки ДО», попередження про подорожчання чи посилання до особистих дат клієнтів

розумники👏🏻 поважаю ті бізнеси, які вміють почути людей, визнати помилку і рухатися далі.
розумники👏🏻 поважаю ті бізнеси, які вміють почути людей, визнати помилку і рухатися далі.

прийшло сповіщення про якісь 5 млн. від УЗ. відкриваю додаток - а це про кількість користувачів в їхній апці. цікаво, що перш
прийшло сповіщення про якісь 5 млн. від УЗ. відкриваю додаток - а це про кількість користувачів в їхній апці. цікаво, що першим зареєстрованим подарували 5000 обіймашок. гарна комунікація, недорого бізнесу і приємно людям😁 і поки всі навколо вже говорять про Незалежність, я згадую часи, коли бігала по квитки на вокзал, стояла у тих чергах, не знала, чи хоч якийсь квиток виловлю і як зраділа факту, що є якийсь новий офіційний (!) додаток, де квиток можна купити за декілька кліків. ех, відчуття ніби це було декілька життів тому🙈

Прикольну штуку зробили в Сільпо - до Дня незалежності випустили копію зошита, на якому Левко Лук'яненко у 1991 році написав
+2
Прикольну штуку зробили в Сільпо - до Дня незалежності випустили копію зошита, на якому Левко Лук'яненко у 1991 році написав чернетку Акта проголошення Незалежності України. Лишили, як є: з усіма закресленнями й правками. Обкладинка і перша сторінка такі, а далі - порожні сторінки, як у звичайного зошиту. Мені теж прислали такий ) А загалом він відсьогодні продається в усіх Сільпо по 50 грн. Весь прибуток піде на Азов - на підтримку звільнених з полону військових. Мені здається, це чудова ідея 😌

абсолютна прекрасність!

з «перших уст» про кампанію «А мій в Азові» - одну з найрезонансніших кампаній цього року в нашій країні. ділюся колонкою Свя
+9
з «перших уст» про кампанію «А мій в Азові» - одну з найрезонансніших кампаній цього року в нашій країні. ділюся колонкою Святослава Паламара, заступника командиру «Азова» для 24 каналу. читайте, цікавий матеріал)

мрієш про кар’єру в маркетингу, але досвіду немає? ранок понеділка - кращий час для корисної рекомендації👇🏻 маємо для тебе
мрієш про кар’єру в маркетингу, але досвіду немає? ранок понеділка - кращий час для корисної рекомендації👇🏻 маємо для тебе ідеальну можливість – подавайся на стажування Creative Marketing Internship 4.0 в продуктову IT-компанію Universe Group. після стажування у тебе буде комерційний досвід роботи зі світовими ринками США, Канади, Мексики, Франції, Японії та іншими, який ти зможеш внести до свого CV та можливість потрапити до команди після успішного проходження. стажування буде цікавим якщо: — ти закінчив(-ла) курси з маркетингу, креативу чи дизайну. — ти студент з маркетингу та суміжних спеціальностей. — тобі подобається створювати креативний контент. — ти знаєш та любиш слідкувати за трендами в рекламі для соцмереж. — хочеш активно розвиватися та отримувати нові знання. ключові вимоги до кандидатів: — поєднання аналітики та креативності. — готовність до челенджів та нестандартних задач. — уміння знаходити причинно-наслідкові зв'язки. — розуміння різниці між іміджевою та perfomance рекламою. — здатність розставляти пріоритети та бачити кінцеву ціль. — твій рівень англійської мови не нижче B2. етапи стажування: — відправ CV та пройди коротке опитування у відео форматі. — виконай коротке тестове завдання — співбесіда з ментором та рекрутером. — 8 вересня – вуаля! перший день стажування в затишному офісі на Подолі. воно буде проходити з 14:00 до 18:00 в будні дні. 👉 подавайся на стажування до 27 серпня за посиланням.

це, звісно, гарна спроба але ця «водка» так глибоко вшита в культурі, що ніякі фільтри не стягнуть витягнути з неї 💩
це, звісно, гарна спроба але ця «водка» так глибоко вшита в культурі, що ніякі фільтри не стягнуть витягнути з неї 💩

команда lovemark-книжкового бренду шукає підсилення: Ще одну сторінку абсолютно чудове видавництво з якісним продуктом та про
команда lovemark-книжкового бренду шукає підсилення: Ще одну сторінку абсолютно чудове видавництво з якісним продуктом та проактивною сильною командою і їм потрібна людина у маркетинг. важливо: потрібен хтось із столиці, бо 1-2 дні в тиждень запрошують попрацювати в офісі. деталі тут. заздрю столичним, бо я б і сама бігла подаватися, якби не 450 км. відстані до офісу😁

абсолютно чудова комунікація до 20-річчя ДТЕК. енергетики обʼєдналися із компаніями-партнерами, з якими працюють щоденно і ст
+8
абсолютно чудова комунікація до 20-річчя ДТЕК. енергетики обʼєдналися із компаніями-партнерами, з якими працюють щоденно і створили таку комунікацію із вдячністю їм. загалом, діалоги смм-ників ДТЕК із українськими компаніями та вся їхня онлайн-комунікація така, що на хвилинку дає забути про масштаби труднощів, з якими доводиться справлятися енергетикам і викликає теплу посмішку. з 20-річчям ДТЕК, чи що😚