ru
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Открыть в Telegram
1 349
Подписчики
-124 часа
+47 дней
+2230 день
Архив постов
Спонсор нашого сеансу 😁 Дуже дякую всім, друзі ❤️❤️❤️❤️ Для мене дуже цінна ваша присутність!🕊️💫
Спонсор нашого сеансу 😁 Дуже дякую всім, друзі ❤️❤️❤️❤️ Для мене дуже цінна ваша присутність!🕊️💫

Ось як це працює) По суті, практика дійсно відкривається після донату
Ось як це працює) По суті, практика дійсно відкривається після донату

Тут реквізити 🕊️

Друзі, вітаю! 💰💰💰💰💰 Реквізити для оплати донату за енергосесію будуть в коментарях ⬇️ Важливо: якщо ви будете дивиться запис, на тонкому плані також будуть запускати тільки чесних і щирих, так що без доната ніяк 🐸 Донат 100 - 1000 грн в залежності від вашого грошового потенціалу.

Якщо ви провтикали практику - в записі вона буде для вас так само корисна. Тому що на тонкому плані не існує часу, і якщо ви прийдете, то я вас вже бачила ❤️💫👌🏻 🕊️Донат - ваш вхідний астральний квіток, дуже дякую!

2 хвилинки і кидаю посилання на зум ❤️💫

Хто буде, пишіть тут + 🐸⬇️ Також можна писати питання, ділитися враженнями! Перед медитацією на нашої сесії також можна буде задати будь-які питання, я відповім.

Друзі, вітаю! Реквізити для оплати донату за енергосесію будуть в коментарях ⬇️ Важливо: якщо ви будете дивиться запис, на тонкому плані також будуть запускати тільки чесних і щирих, так що без доната ніяк 🐸 Донат 100 - 1000 грн в залежності від вашого грошового потенціалу.

Вей фор пей - зручна система для маленьких платежів. Щоб вам було зручніше. Перша спроба реєстрації - провалено 😂👌🏻 У мене з цим великі складності 🤯 (Переведу на позитивну установку - я з легкістю і в гармонії впоралася з налаштуванням вей фор пей 😻) З ФОПом я ДУЖЕ довго розбиралася! Я тільки по духовності …

Запис буде !❤️

Групова сесія, енергопрактика - завтра, пʼятниця, 12:00, в телеграм 🤲🏻 - зняття блоків, супротиву, тривоги, зцілення на рівні тонких тіл; - тотальне прийняття єства; - єднання з Великою Ма - матірʼю землею, матрицею планети; - гармонізація на всіх рівнях. Донат 100-1000 грн, пропорційно вашому грошовому потенціалу. Без донату, в спробі обійти систему, на тонкому плані не допустять на практику🕊️🙏 Посилання на way for pay скину, як тільки розберусь)

Послухайте всі😻⬆️💫

Голосовое сообщение04:24

Коли я проговорюю імʼя душі, я відчуваю, як вібрації звуку очищують мою ауру! Це неймовірно

Ще мені сказали (я сказала, згадала) імʼя своєї душі. Звук цього імені, як структура, яка несе в себе енергетичний код і значення, дуже мені відгукується і резонує з вібраціями! Якщо ви хочете, ми можемо також зробити медитацію на те, щоб згадати імʼя душі. До речі, я зроблю вей фор пей, і загальні практики буду робити за умовні (від 100 грн) донати, тому що відчуваю що треба. Вей фор пей мені дається складніше, ніж духовні практики 😁😂 Вгадайте імʼя моєї душі ⬇️ І я напишу його через годинку ☺️

«Ты умирала 1000 раз, и тебя хоронили в землю, для того, чтобы земля поглотила и слилась с твоим телом, матрицей структуры, перенеся связь и единства с землёй, как с великой Ма, на твою душу. Благодари каждую свою смерть, слияние с землёй» Так мне пояснили, зачем моя душа воплощалась очень долго на Сириус А 😅

Окрім того, я хочу зробити завтра медитацію і передати налаштування вам. Я навіть не знаю, як це по-іншому сформувати. Налаштування, які знімають страхи, підключать до матриці великої Ма - землі, і великого Па - духа

Зараз я була в неймовірно глибоких світах. Готую для вас передачу енергії. Памʼятаєте, як я зашифрувала не так давно інформац
Зараз я була в неймовірно глибоких світах. Готую для вас передачу енергії. Памʼятаєте, як я зашифрувала не так давно інформацію і енергію у вигляді тексту в пості в інстаграм, і ви писали «приймаю». Так ось. Коли я попала в кристальний світ Хранителів, мені сказали: залишайся в цьому стані, і йди. В той момент я захотіла залишитися, але в секунду закінчилась моя релакс-музика для медитацій, і включився наступний трек - техно 😂 І це все в 11:11 💫🕊️