Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
Открыть в Telegram
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
Больше508
Подписчики
-124 часа
-27 дней
-730 день
Архив постов
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 11 вересня
▫️У ніч на 11 вересня на Миколаївщині збито/подавлено три ударних БпЛА типу «Shahed 131/136»/безпілотників-імітаторів різних типів.
▫️Миколаївський район:
Удень, 10 вересня, об 11:20 ворог здійснив артилерійський обстріл Куцурубської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій та оперативного командування «Південь»
Repost from Zelenskiy / Official
Від першої години ночі наші військові фіксували рух російських дронів у напрямку кордону з Польщею. Цей рух – не випадковість чи помилка, а цілеспрямований рух. Росіяни задіяли для заходу в польський повітряний простір і нашу територію, і територію Білорусі. Майже два десятки дронів зайшли в Польщу, і з боку України вони завели, схоже, менше половини від загального числа. Прорахована російська активність. І ми бачимо, яка ситуація в підсумку – як складно було із цим упоратись.
Україна запропонувала Польщі необхідну допомогу з протидією. Ніхто не може гарантувати, що не буде сотень, якщо вже є десятки дронів. Тільки спільні європейські сили можуть дати захист. Ми готові допомогти і технологією, і навчанням екіпажів, і необхідними розвідданими.
На жаль, станом на зараз Росія не отримала жорсткої реакції глобальних лідерів на те, що росіяни роблять, – реакції саме діями. Заяв більш ніж достатньо, а от дій поки дефіцит. Межі можливого росіяни випробовують. Реакцію випробовують. Фіксують, як діють збройні сили країн НАТО, що вони можуть і що поки що не можуть. На території Білорусі почались спільні з росіянами навчання, і це може бути частиною, так би мовити, плану навчань.
Repost from Zelenskiy / Official
Зараз рятувальники працюють у Волочиську на Хмельниччині, де росіяни ракетою вдарили по звичайному швейному цеху. Станом на зараз відомо про трьох постраждалих. Це лише одне з місць сьогоднішнього масованого удару росіян: близько 415 дронів різних типів та понад 40 крилатих і балістичних ракет. Під атакою перебували 15 наших областей. На жаль, внаслідок обстрілу на Житомирщині загинула людина. Мої співчуття рідним та близьким.
Москва завжди випробовує межі можливого і, якщо не зустрічає сильної реакції, залишається на новому рівні ескалації. Сьогодні був ще один ескалаційний крок – російсько-іранські «шахеди» діяли в повітряному просторі Польщі, в повітряному просторі НАТО. Не один «шахед», що можна було б назвати випадковістю, а щонайменше 8 ударних дронів, які були націлені в напрямку Польщі.
Вкрай небезпечний прецедент для Європи. Чи будуть наступні кроки, повністю залежить від скоординованості та сили дій у відповідь. Росіяни повинні відчути наслідки. Росія повинна відчути, що війну не можна розширювати і доведеться закінчувати.
Надто довго вже триває санкційна пауза. Відкладання обмежень по Росії та її спільниках означає лише збільшення жорстокості ударів. Потрібно достатньо зброї, щоб стримати Росію. Потрібна сильна відповідь, і це може бути тільки спільна відповідь усіх партнерів: України, Польщі, усіх європейців, Сполучених Штатів. Дякую всім, хто допомагає.
Repost from Zelenskiy / Official
Жахливий сьогодні був удар росіян по селищу Ярова на Донеччині – удар керованої авіабомби. Росіяни точно знали, куди б’ють, точно бачили, що б’ють по цивільних. Це були звичайні люди, які отримували пенсії. Станом на зараз відомо: 24 людини загинули, мої співчуття. Поранені ще 19. Усім надається необхідна допомога. Це тільки один удар із багатьох, якими росіяни щодня б’ють по українцях – по нашим людям, по нашій державі. Росіяни продовжують вбивати, і жахливо, що немає достатньо сильної реакції глобальних суб’єктів. Саме це Путін сприймає як дозвіл воювати далі – якщо немає сильного тиску, якщо немає достатньо сильних дій у відповідь. Російська економіка, російська держава мають відчувати біль щоразу, коли вбивають, щоразу, коли завдають таких ударів.
Без нових санкцій не буде прогресу в дипломатії та в усіх намагань завершити війну. І час важливий. Надто довго вже немає посилення тиску на Росію, яке б ударило відчутно й без затримок саме по російській воєнній машині – саме по тих галузях та сферах, які впливають на агресію. Відкладені ефекти на економіку не працюють – росіяни постійно це доводять новими ударами.
Repost from Zelenskiy / Official
Відверто звірячий російський удар авіабомбою по селищу Ярова на Донеччині. Прямо по людях. Звичайні цивільні люди. У момент, коли видавались пенсії. За попередньою інформацією, кількість загиблих – більше 20 людей. Немає слів… Співчуття всім рідним та близьким загиблих.
Такі удари Росії точно не мають залишитись без належної реакції світу. Росіяни продовжують знищувати життя, але уникають нових сильних санкцій, нових сильних ударів. Світ не має мовчати. Світ не має залишатись бездіяльним. Потрібна реакція Сполучених Штатів. Потрібна реакція Європи. Потрібна реакція Двадцяти. Потрібні сильні дії, щоб Росія перестала нести смерть.
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
‼️ Попередження про НЕБЕЗПЕЧНІ метеорологічні явища:
В найближчі 1 - 2 години 9 вересня 2025 року по м. Миколаїв та Миколаївській області
очікується ⚡️гроза,
посилення північно-східного вітру 15-20 м/с.
Збережеться до кінця дня 9 вересня та протягом доби 10 вересня 2025 року.
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 9 вересня
▫️Миколаївський район:
Учора, 8 вересня, ворог двічі атакував дронами типу FPV та завдав артилерійського обстрілу по території Куцурубської громади. Постраждалих немає.
Також учора, 8 вересня, ворог двічі атакував FPV-дронами акваторію м. Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Провів сьогодні Ставку – передусім технологічні питання. Наявність систем ППО та ракет до них, графік виробництва, графік постачання. Захист нашої української критичної інфраструктури і передусім енергетики. Росіяни зараз концентрують знову удари проти нашої енергетики. Звісно, відповіді наші на це є й будуть, але головне – це стабільність системи. Були доповіді щодо нашого виробництва дронів: якість дронів, кількісні показники. Я вдячний усім виробникам, які збільшують постачання, і в тому числі далекобійної зброї. Були також сьогодні доповіді військових. Фронт, забезпечення наших сил. Найбільше уваги – Донеччині, Харківщині, Запоріжжю. Постійні російські удари по Херсону. Жорсткі активні дії тривають і в прикордонні Сумщини. Вдячний кожному нашому підрозділу за стійкість та знищення окупанта.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 8 вересня
▫️Вночі на Миколаївщині збито/подавлено один ударний БпЛА типу «Shahed 131/136». Внаслідок бойової роботи та падіння уламків у м. Миколаїв пошкоджено приміщення та техніку на виробничому підприємстві. Виникла пожежа, яка була оперативно ліквідована рятувальниками. Постраждалих немає.
▫️Миколаївський район:
Учора, 7 вересня, ворог чотири рази атакував дронами типу FPV та завдав артилерійського обстрілу по території Куцурубської громади. Внаслідок одного з обстрілів у с. Дніпровське пошкоджено складське приміщення. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та оперативного командування «Південь»
Repost from Zelenskiy / Official
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.
Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.
Repost from Юлія Свириденко | Премʼєр-міністр України
Так зараз виглядає будинок Уряду після російської атаки сьогодні зранку.
Вперше з початку повномасштабного вторгнення росіяни поцілили по будівлі Кабміну, де працює вся наша команда.
На щастя, ніхто не постраждав. Пожежу погасили. Дякую рятувальникам. Російський терор не зупинить роботу Уряду. Руйнування відновимо. Але життя українців не повернути. За цю ніч по всій країні через російський обстріл загинули чотири людини і понад 44 зазнали поранень.
Очевидно, що росія не хоче миру.
Я закликаю наших партнерів та усі держави світу перетворити розчарування діями Росії на ефективну допомогу для України – не для урядової будівлі, а для захисту наших людей по всій країні.
Час діяти. Україні потрібно більше систем ППО для захисту неба та енергетичної інфраструктури, особливо перед наближенням зими. Посильте санкційний тиск на Росію, щоб зменшити ресурси для російської військової машини. Це все реально – можливості у ваших руках.
Лише наша єдність і сильна відповідь зможуть зупинити росію і принести мир.
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні День воєнної розвідки України. Щодня наші люди роблять більше, ніж здається можливим. Знаходять слабкі місця ворога та вражають їх. Додають сили нашій державі та значно знижують її для окупантів.
Дякую за відвагу та відданість Україні. За все, що ви робите для держави та наших людей. Завжди пам’ятатимемо й будемо вдячні всім, хто віддав життя, виконуючи бойові завдання.
З Днем воєнної розвідки України!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Шановні військові розвідники!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!
Ваша щоденна служба є прикладом мужності, відданості та високого професіоналізму. Завдяки вашій непомітній, але надзвичайно важливій праці Збройні Сили України отримують стратегічну перевагу, а наш народ – впевненість у захисті держави.
Сьогодні ви перебуваєте на передньому краї боротьби з ворогом, ризикуючи життям заради миру та незалежності України. Ми високо цінуємо вашу стійкість, самопожертву та вірність присязі.
Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, нових професійних досягнень та перемог. Нехай успіх завжди супроводжує вас у виконанні бойових завдань, а у ваших родинах панують добробут і злагода.
Разом до Перемоги!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Repost from Zelenskiy / Official
З ночі триває ліквідація наслідків російських ударів: понад 800 дронів, 13 ракет, із них чотири – балістика. За попередньою інформацією, декілька дронів перетнули кордон України та Білорусі.
У Києві руйнування звичайних житлових будинків. В одному з них розбиті перекриття між четвертим та восьмим поверхами. Станом на зараз відомо про двох загиблих людей, з них одна дитина. Мої співчуття всім рідним та близьким. Загалом лише у столиці десятки постраждалих, пошкоджена будівля Кабінету Міністрів – почалася пожежа на верхніх поверхах. Більш ніж 20 будинків і дитячий садочок пошкоджені в Запоріжжі. Є руйнування торговельних складів у Кривому Розі, загиблі люди у Сафонівці на Сумщині та Чернігівщині. Був приліт по багатоповерхівці в Одесі. Багато регіонів постраждало за минулу добу. Всюди, де потрібно, працюють наші служби.
Такі вбивства зараз, коли давно могла початися реальна дипломатія, – свідомий злочин і затягування війни. Не раз звучало у Вашингтоні, що за відмову говорити будуть санкції. Маємо реалізувати все, про що домовились у Парижі. Розраховуємо й на реалізацію всіх домовленостей із посилення нашої ППО. Кожна додаткова система рятує цивільних від цих підлих ударів. Світ може змусити кремлівських злочинців перестати вбивати, потрібна лише політична воля. Дякую всім, хто допомагає.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Уточнення
Вночі на Миколаївщині збито/подавлено сім ударних БпЛА типу «Shahed 131/136»/безпілотників-імітаторів різних типів.
Внаслідок збиття та падіння уламків виникло декілька пожеж на відкритих територіях за межами населених пунктів Баштанського та Миколаївського районів. Постраждалих немає.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 7 вересня
▫️У ніч на 7 вересня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота. Деталі - згодом.
▫️Миколаївський район:
Учора, 6 вересня, ворог шість разів атакував FPV-дронами та зранку, 7 вересня, здійснив артилерійський обстріл Куцурубської громади. Внаслідок чого у с. Дмитрівка пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.
Також учора, 6 вересня, ворог тричі атакував дронами типу FPV м. Очаків та акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.
Крім того, учора, 6 вересня, ворог здійснив обстріл FPV-дроном Галицинівської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Лише з початку вересня Росія застосувала проти України понад 1300 ударних БпЛА, майже 900 керованих авіабомб і до пів сотні ракет різних типів. Сьогодні вночі знову були удари по цивільній інфраструктурі. На місцях влучань працюють усі необхідні служби.
Протягом першого тижня вересня ворог завдав ударів по Чернігівській, Харківській, Одеській, Херсонській, Київській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій, Житомирській, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській і Львівській областях. Вибухи лунали практично в усіх регіонах України.
Росія продовжує затягувати цю війну, намагається зробити з дипломатії відвертий фарс. І на це має бути спільна реакція: на обстріли та руйнування, на ігнорування дипломатичних зусиль і цивілізованого діалогу. Абсолютно правий Президент Трамп: щоб розблокувати дипломатію, потрібні дієві обмеження на російську торгівлю нафтою та газом.
Маємо посилити санкційний тиск, постачання зброї для України та гарантувати неможливість повторення подібних вторгнень у майбутньому. Тривалий мир потребує дієвих і справжніх гарантій безпеки. Працюємо задля реалізації всіх цих складових надійного миру в майбутньому. Дякую всім партнерам, які підтримують Україну та наших людей.
Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адміністратора ЦНАП!
Ваша щоденна праця є надзвичайно важливою для мешканців нашого району. Ви першими зустрічаєте людей, допомагаєте їм у вирішенні життєво необхідних питань, створюєте атмосферу довіри та відкритості влади. Саме завдяки вам послуги стають доступними, швидкими та якісними.
Дякую за вашу відповідальність, професіоналізм, терпіння й доброзичливість до кожного відвідувача. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у роботі та вдячності від людей, яким ви щодня допомагаєте.
Нехай ваша праця завжди приносить задоволення та відчуття значущості у спільній справі служіння громаді та Україні.
❗️Шановні жителі Баштанського району!
Вночі, 6 вересня, ворог двічі здійснив обстріл із реактивних систем залпового вогню по території Широківської громади. Інформація щодо руйнувань та постраждалих не надходила.
🔈Закликаю всіх мешканців району не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Будьте максимально уважними, дотримуйтесь правил безпеки та залишайтеся в укриттях під час загрози.
Repost from Zelenskiy / Official
Взяв участь разом з Антоніу Коштою в Конгресі місцевих та регіональних влад. Також із нами сьогодні пані міністр закордонних справ Швеції. Хочу подякувати всім нашим друзям у Європі, в інших частинах світу, які бувають в Україні, які відвідують наші регіони й бачать, що реально робить Росія та наскільки важливо зберігати підтримку України на достатньому рівні. Саме достатній рівень підтримки України забезпечує один з елементів тиску на Росію.
Другий елемент тиску – це санкції проти Росії. Разом працюємо над обома цими елементами. Прошу всіх вас – кожну громаду, кожного лідера громади – бути активними в цьому на своєму рівні та в контактах із партнерами. Завжди, будь ласка, просувайте необхідність далі допомагати.
Кожен бачить, що Росія не припиняє атак. Кожен бачить, що наслідки російських ударів тяжкі передусім для наших звичайних міст, сіл, для українських цивільних. Європа так влаштована, що голоси громад часто мають значення не менше, ніж голоси держав. Тому важливо, щоб громади були активними.
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
