Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
Открыть в Telegram
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
Больше509
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-630 день
Архив постов
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 16 травня
▫️У ніч на 16 травня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота. Деталі - згодом.
▫️Миколаївський район:
Вчора, 15 травня, ворог о 10:10 та 19:00 атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Передусім хочу подякувати Президенту Реджепу Таїпу Ердогану за організацію можливості прямих перемовин – саме такі були сигнали. Українська сторона підтвердила їх, і сьогодні – саме тут, у столиці, в Анкарі.
Делегація України представлена на найвищому рівні. Міністерство закордонних справ, мій Офіс, військові, представники всіх наших розвідок. Для того, щоб ухвалювати будь-які рішення, які можуть привести до очікуваного справедливого миру.
Ми почнемо із зустрічі з Президентом Ердоганом, з усією широкою делегацією Туреччини. Ми в контакті з американською стороною, думаю, вони також будуть у Туреччині на високому рівні.
Рівень «рускіх» поки що мені офіційно не відомий, але з того, що ми бачимо, – більше схоже на бутафорський. Ми подумаємо, що будемо робити, які будуть наші кроки, після розмови з Президентом Ердоганом.
У нас буде кілька годин для важливої розмови, дуже важливих рішень. Ми повинні розуміти, що за рівень російської делегації, який у них мандат, чи спроможні вони ухвалювати хоч якісь рішення. Тому що нам усім відомо, хто в Росії ухвалює їх.
Всесвітній день вишиванки
День вишиванки – свято, яке щороку набуває все більшого значення. Війна, розв’язана росією проти України, змушує ще більше цінувати нашу ідентичність, нашу культуру, нашу історію.
Вишиванка – це не просто одяг, це символ нашої нації, її стійкості, єднання та прагнення до свободи. У кожному візерунку, в кожній вишитій квітці та хрестику зашифрований код нашої пам’яті, зв’язок із предками, з землею, на якій ми народилися.
Сьогодні, коли ми боремося за свій дім, за своє майбутнє, вишиванка стає не просто святковим вбранням, а й бронею нашого духу. Це те, що об’єднує нас, робить нас сильнішими, дає нам віру у перемогу.
Низький уклін кожному і кожній, хто захищає наше право жити на своїй землі та гордо дивитися крізь віки нашої історії, гордо вдягаючи вишиту сорочку як зв’язок між поколіннями вільних та нескорених українців.
Шановні жителі Баштанщини! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї.
👨👩👧👦 Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати.
Бажаю кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Нехай ваша домівка буде наповнена щастям, дитячим сміхом, добрими словами й щирими обіймами!
Бажаю, щоб українські родини залишаються міцними, незламними і зігрівають один одного навіть у найважчі часи.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 15 травня
▫️Миколаївський район:
Учора, 14 травня, о 06:00 ворог здійснив артилерійський обстріл, а о 16:10 та 16:20 атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає.
Також учора, 14 травня, ворог о 06:14 здійснив обстріл дроном типу FPV акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Хочу відзначити наших воїнів. Це дуже важливо в цей час. Були доповіді сьогодні Головкома Сирського по ситуації на фронті – на всіх напрямках. Щодобово більше сотні боїв. Особливо важкі Покровський напрямок, інші напрямки на Донеччині. Продовжуємо наші активні дії на Курщині та в Бєлгородській області – захищаємо превентивно українське прикордоння.
Але всі бойові дії – це не наш вибір. Це наша оборона – оборона проти окупанта. Відповіді на всі питання про цю війну – чому вона почалась, чому вона триває – усі ці відповіді в Москві. Як війна закінчиться, залежить від світу. Україна готова до будь-яких форматів перемовин, і ми не боїмося зустрічей. Завтра – у Туреччині.
Слава Україні!
⚠️ В найближчі 1 - 2 години 14 травня 2025 року по Миколаївській області очікується гроза, град та шквали вітру 15-20 м/с.
Збережеться до кінця доби.
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни
14 травня Україна вшановує пам'ять українців, які, ризикуючи життям, рятували євреїв від нацистів під час Другої світової війни.
Сьогодні повсюдно вшановують наших співгромадян, які визнані Ізраїлем Праведниками народів світу за їхні героїчні вчинки.
Під час Голокосту у Європі було знищено близько 6 мільйонів євреїв. Жертв могло бути набагато більше, якби не самовідданість людей, які, ризикуючи своїм життям, під час Другої світової війни рятували євреїв від неминучої смерті.
День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової, є не лише вшануванням пам’яті людей, що проявили надзвичайну хоробрість, але й свідченням здатності наших співвітчизників до порятунку ближнього. Українці, які самі були у вкрай небезпечній ситуації, своїми вчинками довели, що гуманність сильніша за інстинкт самозбереження. На цьому стоїть світ.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 14 травня
▫️Миколаївський район:
Вчора, 13 травня, о 12:52 та 14:29 ворог атакував Галицинівську громаду ударними дронами, тип яких встановлюється. Внаслідок одного з обстрілів у с. Лупареве пошкоджено будівлю на території лікувального закладу та виникла пожежа сухої трави, яка була оперативно ліквідована. Постраждалих немає.
Також учора, 13 травня, ворог чотири рази атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає.
Учора, 13 травня, ворог о 15:32 атакував дроном типу FPV м. Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 13 травня
▫️У ніч на 13 травня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота - деталі згодом.
▫️Миколаївський район:
Учора, 12 травня, ворог двічі атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Внаслідок одного з обстрілів в с. Дмитрівка пошкоджено вікна та дах неексплуатуємого будинку. Постраждалих немає.
Вночі, 13 травня, о 02:25 ворог атакував дроном типу FPV м. Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Щойно говорив із Президентом Туреччини Ердоганом – предметна розмова. Вдячний Президенту за підтримку. Я підтвердив йому готовність до прямих і предметних перемовин із Путіним. Україна завжди підтримує дипломатію. Я готовий бути в Туреччині. На жаль, світ досі не отримав ясної відповіді з Росії щодо численних пропозицій припинити вогонь. Російські обстріли та штурми продовжуються. Москва увесь день мовчала щодо пропозиції прямої зустрічі. Дуже дивне мовчання. Все одно треба буде Росії закінчувати війну, і краще зробити це раніше. Немає сенсу продовжувати вбивства. Президент Ердоган висловив повну готовність прийняти зустріч. Важливо, що Президент Трамп повністю підтримує зустріч, і ми б хотіли, щоб він знайшов можливість бути в Туреччині.
Україна не хотіла цієї війни жодної секунди від її початку. Ми з партнерами разом дбаємо про безпеку, ми разом готуємо надійну основу для встановлення миру, разом діємо так, щоб дипломатія дійсно спрацювала.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
У Снігурівській громаді відкрили Центр безпеки — перший пілотний хаб системної безпеки на Миколаївщині
Поліцейські, медики, рятувальники та розмінувальники тепер працюють під одним дахом, забезпечуючи швидку реакцію та допомогу громаді. Центр створено за підтримки міжнародних партнерів, зокрема Консультативної місії Європейського Союзу та ПРООН.
Це зразок того, як має виглядати безпека в кожній громаді. Ми будемо продовжувати розбудовувати єдину систему відеоспостереження в області.
Безпека — наш пріоритет, працюємо далі🇺🇦
Repost from Zelenskiy / Official
Наші медичні сестри. Тепла рука допомоги для дітей і дорослих. Ви першими зустрічаєте пацієнтів, опікуєтеся кожним і кожною, хто потрапив у біду під час обстрілу чи в будь-якій іншій життєвій ситуації. На вас завжди можна покластися й розраховувати.
Як і на наших медичних братів. Поруч із посестрами ви приймаєте воїнів у стабілізаційних пунктах, віддано служите опорою в реанімаціях цивільних лікарень і військових госпіталів, ставите на ноги пацієнтів.
Вітаю кожного й кожну з вашим професійним днем. Дякую за всі врятовані життя.
____
Фото: 47-ма окрема механізована бригада, Міністерство охорони здоров'я України, Медична служба «УЛЬФ» окремого 108-го батальйону «Вовки Да Вінчі», 112-та окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, Генеральний штаб ЗСУ, 23-тя окрема механізована бригада.
Repost from Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
⚠️ Вночі 12 травня 2025 року по Миколаївській області та м.Миколаїв очікується значний дощ
(І рівень небезпечності - жовтий 🟡)
#попередження
Шановні медичні сестри!
Щиро вітаю вас з Міжнародним днем медичної сестри!
Ваша праця — це не просто професія, а покликання, сповнене доброти, самопожертви та глибокого співчуття. Ви щодня стоїте на передовій боротьби за людське життя і здоров’я, проявляючи неабияку витримку, турботу та професіоналізм.
Особливі слова вдячності висловлюю всім медичним сестрам, які в умовах воєнного стану продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок, надаючи допомогу як військовим, так і цивільним громадянам. Ваша робота є неоціненною!
Бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного затишку, поваги від колег та вдячності від пацієнтів. Нехай кожен ваш день буде наповнений добром, теплом і впевненістю у завтрашньому дні!
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 12 травня
▫️У ніч на 12 травня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота - деталі згодом.
▫️Миколаївський район:
Учора, 11 травня, ворог чотири рази атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає.
Також учора, 11 травня, ворог о 15:40 атакував Галицинівську громаду дроном, тип якого встановлюється. Постраждалих немає.
Учора вдень, 11 травня, ворог о 13:40 та 17:28 атакував дронами типу FPV акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій
Repost from Zelenskiy / Official
Відзавтра очікуємо на припинення вогню – ця пропозиція на столі. Повне й безумовне припинення вогню – тривале, щоб дати необхідну основу дипломатії, – може значно наблизити мир. Україна давно це пропонує, партнери пропонують. Увесь світ про це каже. Очікуємо на ясну відповідь від Росії. Війну Росії все одно доведеться закінчувати. Вбивства повинні закінчитись. Українські сили готові будуть реагувати дзеркально – щоб це було чесно. Ми неодноразово чули від партнерів, що вони готові посилювати санкції проти Росії, якщо Путін відмовиться від припинення вогню. Побачимо. І у нас в Україні немає жодної проблеми вести перемовини – ми готові до будь-яких форматів. Я буду в цей четвер, п’ятнадцятого травня, в Туреччині – і очікую на Путіна в Туреччині. Особисто. І сподіваюсь, що Путін цього разу не шукатиме причин, чому він щось не може. Ми готові говорити, щоб закінчити війну. Четвер, Туреччина.
Repost from Zelenskiy / Official
Ми чекаємо відзавтра припинення вогню – повне і тривале, щоб дати необхідну основу дипломатії. Немає сенсу затягувати вбивства. І чекатиму на Путіна в четвер у Туреччині. Особисто. Сподіваюсь, що росіяни цього разу не шукатимуть причин, чому вони не можуть.
Repost from Zelenskiy / Official
Намагаючись присвоїти Україну, Росія присвоює собі чужу пам’ять і викривляє історію.
Тому не тільки сьогодні, у День пам’яті та перемоги над нацизмом, а завжди варто пам’ятати: українці зробили свій великий внесок у ту перемогу. Зупинили зло світового масштабу власною кров’ю.
Бо понад 8 мільйонів українців боролися з нацизмом не тільки в складі Радянської армії. Десятки тисяч билися в арміях союзників, сотні тисяч – у повстанських загонах та рухах опору.
У тій війні в нас не було тилу – вся наша земля була суцільним фронтом, плацдармом, відкритою раною. Постраждало кожне місто, село, кожен дім і кожна родина.
І ми не віддаємо цю пам’ять новому, російському нацизму, так само як не віддаємо йому своє сьогодення.
Перемога і справжня пам’ять не з тими, у кого «паради», а з тими, із ким правда.
Шануймо свій внесок у боротьбу зі злом і своє сьогодні, у якому знову з ним боремося.
Repost from Zelenskiy / Official
З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
