ru
Feedback
Лутарня

Лутарня

Открыть в Telegram

Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК

Больше
448
Подписчики
+324 часа
+37 дней
+1630 день
Архив постов
Ми на кік Бетмена дивимось https://kick.com/remboslav
Ми на кік Бетмена дивимось https://kick.com/remboslav

Запустивсь https://www.twitch.tv/remboslav
Запустивсь https://www.twitch.tv/remboslav

photo content

Та, нічого, ось скоро Фламінго буде летіти кожного дня (по губам українців)
Та, нічого, ось скоро Фламінго буде летіти кожного дня (по губам українців)

⚡️⚡️⚡️Я їду на фронт, — Єрмак «Мене зганьбили, і мою гідність не захистили, попри те, що я перебуваю в Києві з 24 лютого 2022
⚡️⚡️⚡️Я їду на фронт, Єрмак
«Мене зганьбили, і мою гідність не захистили, попри те, що я перебуваю в Києві з 24 лютого 2022 року. Тому я не хочу створювати проблем для Зеленського — я їду на фронт. Я чесна і порядна людина. Я служив Україні й був у Києві 24 лютого 2022 року. Можливо, ми ще побачимося. Слава Україні», — сказав Андрій Єрмак. Єрмак не уточнив, яким саме чином він збирається їхати на передову і чи приєднається він до Збройних сил України.
🇺🇦 Київ ІНФО | Скинути новину

Дивимось легендарний фільм
Дивимось легендарний фільм

photo content

Знову наїбав. Радикальня 🆙 Пiдписатись
Знову наїбав. Радикальня 🆙 Пiдписатись

Чи встигнуть вручити підозру до того, як він перетне кордон? 🤔
Чи встигнуть вручити підозру до того, як він перетне кордон? 🤔

Repost from Smak
⚡️ Єрмак йде у відставку Дякуємо за усі треки, легендо.. Smak | Монобаза | Мерч
⚡️ Єрмак йде у відставку Дякуємо за усі треки, легендо.. Smak | Монобаза | Мерч

По обшуках у Андрія Борисовича: Живе скромно, в однушці на Трої. Знімає. Сам зробив скромний ремонт, шпалери під покраску, на підлогу поклав недорогий але приємний оку кафель, переробив проводку, бо дім старий, поміняв стояк в ванній кімнаті, в робочому кабінети самотньо висить лампа ілліча. З власності знайшли лише 2 комплекти піджаків кольору хаккі, один носить, поки інший стирається, карандаш, ручку синю та червону, конституцію України, портрет Петлюри, вірші кобзаря та стяг УПА. Більше нічого, зовсім. Ну окрім власних малюнків українських степів та гір. Коли увірвалися НАБУ, Андрій Борисович не спав, хоча була четверта ранку, а працював над планом по зміцненню української єдності та державності, очі були втомлені, але сповнені оптимізму. Він спокійно дозволив зайти та все оглянути, запропонував чай та печиво "Марія" з маслом. В цю ніч Андрій Борисович планував поспати хоча б годину, але через обшуки довелося відразу виїзжати на роботу, попросив НАБУ підкинути, бо його таврія, що дісталася від батька зараз на СТО.

За шо??? Сірьожа, за шо? Я ніколи не коментував його пости. По ходу теж мої стріми дивився.
За шо??? Сірьожа, за шо? Я ніколи не коментував його пости. По ходу теж мої стріми дивився.

Єрмак вчора ввечері

Чмут подивився мій стрім і про Фламінго розповідає.

Я думаю, він ще з літа готовий був до цих обшуків
Я думаю, він ще з літа готовий був до цих обшуків

photo content

Доброго ранку, смачного сніданку!
Доброго ранку, смачного сніданку!

Дивимось фільм
Дивимось фільм