ru
Feedback
Лутарня

Лутарня

Открыть в Telegram

Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК

Больше
443
Подписчики
+224 часа
+27 дней
+1330 день
Архив постов
Тепер точно обстріли будуть. Хтось може їй їбальнік завалить?
Тепер точно обстріли будуть. Хтось може їй їбальнік завалить?

Новий випуск інтервʼю у Ткача зовсім скоро! Не пропустіть
Новий випуск інтервʼю у Ткача зовсім скоро! Не пропустіть

А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav
А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav

Оце в нас поліція! Я,сука, вчора податки заплатив, щоб цим хуєсосам, які давали присягу, зарплату платили.

Хахаха. Так вони самі ж там продають ці куртки? Добре, що хоч не відпиздили того іноземця якісь потужники або незламники. Бо
Хахаха. Так вони самі ж там продають ці куртки? Добре, що хоч не відпиздили того іноземця якісь потужники або незламники. Бо він би і не зрозумів за шо.

А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav
А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav

photo content

photo content

+1
Було, стало ;)

Коли сидиш по 27 годин без світла, без опалення, то дуже зігріває сеча пропагандонів, яка ллється тобі в обличчя з екрану.
Коли сидиш по 27 годин без світла, без опалення, то дуже зігріває сеча пропагандонів, яка ллється тобі в обличчя з екрану.

А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav
А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav

Кадиров вже в 10 раз вмирає. А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav
Кадиров вже в 10 раз вмирає. А ми починаємо стрім! https://www.twitch.tv/remboslav

Тепер, коли її це торкнулося особисто вона зрозуміла, що «то було не ІСПО»😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱 😱
+1
Тепер, коли її це торкнулося особисто вона зрозуміла, що «то було не ІСПО»😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱 😱

Запустив. Світла трохи дали понюхать https://www.twitch.tv/remboslav
Запустив. Світла трохи дали понюхать https://www.twitch.tv/remboslav

От вам і зрада в Буковелі

Класика потужності. Якщо питання не зручне - бан.
Класика потужності. Якщо питання не зручне - бан.

Світло так і не дають… сорі

А можуть і не підписати. Зате потужністю зарядили тут і зараз. Як то кажуть «дурень думкою багатіє».
А можуть і не підписати. Зате потужністю зарядили тут і зараз. Як то кажуть «дурень думкою багатіє».