ru
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

Открыть в Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

Больше
8 445
Подписчики
-524 часа
-337 дней
+11130 день
Архив постов
❤️ Binxg запустили зразу дві акції з BTC та USDT + 80$ на акаунт Сьогодні в 14:00 по Києву стартують дві акції, $USDT - 30$ т
❤️ Binxg запустили зразу дві акції з BTC та USDT + 80$ на акаунт Сьогодні в 14:00 по Києву стартують дві акції, $USDT - 30$ та $BTC -30$ + пул ⚙️ Що робимо: 🔺 Реєструємось на BingX 🔺Реєструємось в BTC 🔺Реєструємось в USDT 🔹Робимо депозит 100$ — Отримаємо 5$ + 5$ 🔹Торгуємо від 2000$ — Отримаємо 5$ + 5$ 🔹Торгуємо від 20000$ 🔹 Отримаємо 20$ + 20$ 🔹 Також ділимо 1 BTC Перед тим як робити депозит, то реєструємось всюди : ▫️ нова акція з ваучерами ▫️ роздача для нових 1 ▫️ роздача для нових 2 Підказки : ▪️В самій акції показує кількість місць на винагороду ▪️Торгуємо на фʼючерсах і угоду тримаємо 1-3 хвилини ▪️Торгуємо в різних парах ▪️Гроші тримаємо на балансі ▪️Верифікація не потрібна Нагороди : 70-80$ на спот ~20 ваучерів з яких можна заробити 50-100$ на спот без ризиків втратити 👉🏻 Реєстрація на біржі BingX

💎 HOT анонсували AirDrop BengDog Токени отримають активні користувачі. Швидше за все це буде за рефералів, або за певну кіль
💎 HOT анонсували AirDrop BengDog Токени отримають активні користувачі. Швидше за все це буде за рефералів, або за певну кількість $HOT на балансі. Раніше були кейси, нас очікує лаунчпад, а зараз ще й дроп токенів $BENDOG. Hot не перестає радувати Доречі, десь бачив інформацію, що саплай $HOT обмежений, тому варто фармити, поки дають можливість! 👉🏻 Якщо ти ще не фармиш $HOT то залітай в село Crypto Way і фарми з нами та отримуй ні 10% більше $HOT

Буде сьогодні в ночі ATH по BTC? 👍 - Так 🔥 - ні
Буде сьогодні в ночі ATH по BTC? 👍 - Так 🔥 - ні

✅ Зараз є спред між Bybit і Binance для арбітража MonoBank 💎 На 1000 $USDT виходить 500грн профіту! 1. Заводимо $USDT на Byb
+1
Зараз є спред між Bybit і Binance для арбітража MonoBank 💎 На 1000 $USDT виходить 500грн профіту! 1. Заводимо $USDT на Bybit — і виставляємо ордер на продажу USDT/ГРН на Bybit P2P по курсу 39.49грн 2. Далі отримавши Грн на карту MonoBank виставляємо ордер на Binance P2P на покупку USDT за ГРН по ціні 38.98грн з вашої Моно карти 3. Після отримання USDT на акаунт Binance має пройти 24години ( це називається Т+1) щоб ви могли виводити USDT з акаунту Binance ♥️ Щоб вас купили на Bybit по 39.49 потрібно трохи почекати, але ліквідність є, на Binance шкидко заберуть ордер ! 👉🏻 Реєстрація на Binance 👉🏻 Реєстрація на Bybit

GM 🫡
GM 🫡

✅ Залітаю з 30 акаунтів в IDO Bybit Aether Games Суть проекта: Aether Games - компанія, що створює ігри, має права на розробк
Залітаю з 30 акаунтів в IDO Bybit Aether Games Суть проекта: Aether Games - компанія, що створює ігри, має права на розробку ігор з франшизи The Wheel of Time для Web2 і Web3. Токен #AEG застосовуватиметься в екосистемі ігор та NFT. 🔹Ціна на лістингу: 0.02$ 🔹Актуально до: 4 березня | 12:00 MSK ⭐️ Усього буде 250 переможців, які розділять між собою алоки. Витрати на участь: Сума, яку необхідно тримати на балансі: 300 $USDC в мережі Polygon + трохи $MATIC для виведення $USDC після IDO ⚙️ Як взяти участь: 1. Реєструємо акк на ByBit або використовуємо свій старий. KYC не обов'язковий. 2. Створюємо ByBit Wallet. 3. На створений гаманець перекладаємо 300 $USDC у мережі Polygon, тримати їх потрібно до закінчення IDO. 4. Переходимо назад на сторінку IDO та натискаємо "Підписатися на IDO". ♥️ Особисто я залітаю з 30 акаунтів, прохокда буде близько 1/150 ( але нідсюь мені пощастить) деякі $USDC взяв в кредит під залог альткоінів які тримаю на балансі

В неділю не сильно багато активностей, тому Лутаємо ~1.5$ від Binance на халяву 💰 Binance запустив Quiz, де за правильні від
В неділю не сильно багато активностей, тому Лутаємо ~1.5$ від Binance на халяву 💰 Binance запустив Quiz, де за правильні відповіді нам дадуть 3 RDNT Як взяти участь? 👨‍💻 ▪️Реєструємося на Binance ▪️Проходимо КУС ▪️Переходимо у розділ Вчіться та Заробляйте ▪️Вибираємо перший Quiz з токеном RDNT та проходимо його 🔺 Відповіді закинув в коментарі!

🔥 На днях всім холдерам NFT Chapter 2 (За покупку Solana телефону) — роздали аірдроп токена $CWIF Особисто мені прийшло 1.9m
🔥 На днях всім холдерам NFT Chapter 2 (За покупку Solana телефону) — роздали аірдроп токена $CWIF Особисто мені прийшло 1.9m токенів — що зараз коштує 19$. (на момент дропу 1.5$) Трішки дослідивши твітер, я знайшов, що є аналог цього шитка (dogwifhat $WIF) Зайшовши на Coinmarketcap.com виявилось що він в топ 80 👀 і капа близько 1.2мільярда. Вірогідно, що це або хтось з команди або просто клони dogwifhat. 🔺 Спочатку аірдроп був еквівалентний 1-2$, але уже при ціні 4-6$ я вирішив зайти в даний шиток на сумму 500$. Зараз токен торгується в х3 (вчора було х4) від моєї точки в хода. Графік $CWIF можна відслідкувати 👉🏻 тут ✅ По пам'яті минулого булрану шитки які давали аір/ретродропами — іксували, тому рішив ризикнути (планую тримати до х6) Зараз я би не купляв токен з маркету, якщо з'явилось дуже велике бажання після поста, то раджу почекати корекцію DYOR. ♥️ Якщо вам цікаві деген муви з шитками або фючами, то давайте 10 лайків і наступний кол буде в канал. Не факт, що він буде скоро, але буде..

💎 Залітаємо в гемну акцію від Bybit WEB 3 Bybit в партнерства з Solana Dapps запустили квести на площадці Bybit web3 — потрі
💎 Залітаємо в гемну акцію від Bybit WEB 3 Bybit в партнерства з Solana Dapps запустили квести на площадці Bybit web3 — потрібно виконувати завдання, щоб в кінці акції отримати винагороди. 👇🏻 Загальний пул Solana-фест з винагородою в $120 000 - NFT Bybit x DRiP - $40,000 в BONK - $10,000 в Kamino - $50,000 в Aury - $20,000 USDT (Solana Foundation) - $1,000 в в Orca - Як взяти участь - Крок 1. Створіть свій гаманець Bybit - Крок 2. Внесіть щонайменше 1 SOL на свій гаманець - Крок 3. Виконуйте завдання та вигравайте призи 📅 Дедлайн — 12:00 - 29 березня 👉🏻 Реєстрація акаунту за посиланням

⭐️ Прийшли винагороди за акцію OKX — $ZETA + $DMAIL Хто брав участь, вітаю з профітом!
⭐️ Прийшли винагороди за акцію OKX — $ZETA + $DMAIL Хто брав участь, вітаю з профітом!

✅ Моя проходка 1/30 Кажуть було FSFC — перші 30 тисяч людей які заповнити форму - отримали винагороду Хто залутав — вітаю, ти
✅ Моя проходка 1/30 Кажуть було FSFC — перші 30 тисяч людей які заповнити форму - отримали винагороду Хто залутав — вітаю, тим кого збрило - співчуваю!

Щомісячна кнопка бабло😲 https://s.binance.com/vNwTNdLD (На початку місяця зазвичай сипе найбільше)
Щомісячна кнопка бабло😲 https://s.binance.com/vNwTNdLD (На початку місяця зазвичай сипе найбільше)

UPD: закрило по стопу в +100$ поки наблюдаю, якщо буду перезаходити напишу в канал.

😢 Проходка по Лаунчпаду Байбіта 0/30 акаунтів Вірогідно, біда в тому що я не відкручував обєми, а лише холдив стейбл, але 0/30 це перебор Пахне підкруткою :) У вас що по пороходці?

✅ Взяв в шорт $MNT перед закінченням лаунчпаду, віродіно, що будуть лити в стакан велику частину токенів після 13:00 DYOR
✅ Взяв в шорт $MNT перед закінченням лаунчпаду, віродіно, що будуть лити в стакан велику частину токенів після 13:00 DYOR

✅ Gm по Bybit - фіксуємо гроші на лаунчпаді Beoble - на Bybit запустився премаркет
Gm по Bybit - фіксуємо гроші на лаунчпаді Beoble - на Bybit запустився премаркет

Перша монетка від HotPad від Near Wallet 👀 Мем коін $UVON в мережі NEAR, для холдерів HOT Пулл монет 500к, на одного юзера д
Перша монетка від HotPad від Near Wallet 👀 Мем коін $UVON в мережі NEAR, для холдерів HOT Пулл монет 500к, на одного юзера дають: 🔹Якщо у вас є 1 реферал можете купити 5 $UWON 🔹Якщо у вас 5 рефералів можете купити 30 $UWON 🔹Якщо у вас 10 рефералів можете купити 75 $UWON Ціна покупки одного токена 1 $UWO = 0,1 $HOT 🔸 Майнити токен Hot 🔸 Вступити в Наше село і заробляти на 5% більше

💎 Дуже крута новина з самого ранку відносно токена $HOT 🚀 Незабаром на їхній платформі почнуться запуски нових токенів, інв
💎 Дуже крута новина з самого ранку відносно токена $HOT 🚀 Незабаром на їхній платформі почнуться запуски нових токенів, інвестувати в які можна буде за допомогою HOT (це свого роду лаунчпада на біржах). Тобто всі холдери $HOT зможуть безкоштовно отримувати нові монети інших проектів. 🚀 Збирати $HOT тепер можна у будь-який час, не треба чекати, поки сховище наповниться на 80%. Якщо ти ще не фармиш токени $HOT, то саме час почати, а також запрошую до нас в село — то хутко заходи — посилання на село 🛖

👀 https://www.dhakapost.com/country/260702 KYC Bybit Бангладеш - 6$ Ріст цін зв'язаними з новинами по посиланню вище ✅ Якщо коротко Бангладеш селлєри платили своїм дропам 1кг муки і забирали від них документи :)

UPD2: закрило по стопу