ru
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

Открыть в Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

Больше
8 442
Подписчики
-1424 часа
-387 дней
+10330 день
Архив постов
🤑Ого-го! Одразу 2 Launchpool на Binance Біржа Binance проводить одразу 2 лаунчпули, SEI та CyberConnect, в яких ви можете пр
🤑Ого-го! Одразу 2 Launchpool на Binance Біржа Binance проводить одразу 2 лаунчпули, SEI та CyberConnect, в яких ви можете прийняти участь. Для цього потрібно застейкати свої BNB/TUSD в пулах. Лаунчпули будуть проходити паралельно один одному, тому ви можете прийняти участь одночасно в двох ! 📍Інформація: 🧡SEI Launchpool: ▪️2 серпня, 03:00 по Києву - 1 вересня, 02:59 по Києву ▪️ Лістинг SEI: 15 серпня, 15:00 по Києву 💛CYBER Launchpool: ▫️2 серпня, 03:00 по Києву - 1 вересня, 02:59 по Києву ▫️ Лістинг CYBER: 15 серпня, 15:00 по Києву Деталі - тут

Лутаємо 1-20$ у токенах $MNT від BitKeep BitKeep запустили акцію, в якій ви отримаєте від $1 до $20 у токенах $MNT за реєстра
Лутаємо 1-20$ у токенах $MNT від BitKeep BitKeep запустили акцію, в якій ви отримаєте від $1 до $20 у токенах $MNT за реєстрацію та обмін валюти на платформі на будь-яку суму. Як отримати: ▪️Завантажити додаток BitKeep на телефон та створити новий акаунт ▪️Перейдіть в меню "Discover" і натисніть "Invite" ▪️Натисніть "Fill in the invitation code" і введіть код: tRjr9R ▪️Додаємо мережу Mantle в гаманець. ▪️Поповнюти гаманець в будь-якій валюті від 10 USD та виконати будь-яку транзакцію в BitKeep Swap. ⏰Дедлайн: 3 серпня 💰Нагороди: FCFS. Рекомендую поспішити, так як пул обмежений !

Запроси друга та отримай 25$ Binance разом з ФК «Шахтар» в честь дня народження проводить промо, в якому ви та ваш запрошений
Запроси друга та отримай 25$ Binance разом з ФК «Шахтар» в честь дня народження проводить промо, в якому ви та ваш запрошений друг можете отримати по 12,5$ Що робити: ▪️Реєструєтесь на Binance +KYC ▪️Депозитите 10$+ та відкриваєте угоду на споті/фьючах на суму 10$+ ▪️Забираєте «Паспорт Досвіду» ▪️Заповнюєте опитуванняДедлайн: 30 Липня Деталі - тут

💰 Якщо щодня подвоювати капітал з 1 центу, то на 30-й день у вас буде $5 млн
💰 Якщо щодня подвоювати капітал з 1 центу, то на 30-й день у вас буде $5 млн

IDO Derby Stars на Bybit Derby Stars - це гра з кінних стрибків у метавсесвіті, що працює на блокчейні Polygon. Учасники тут
IDO Derby Stars на Bybit Derby Stars - це гра з кінних стрибків у метавсесвіті, що працює на блокчейні Polygon. Учасники тут розводять та тренують NFT-коней, а також торгують ними Що робити: ▪️Депозитимо 200$+ в блокчейні Arbitrum на Bybit Wallet. ▪️Підписуєте токени до снепшоту ▪️Чекаєте результатів, та продаєте токени проекту в разі перемоги. 📍Інформація: ▫️Період Підписки: 27 Липня 13:00 - 31 Липня 11:00 ▫️Снепшоти: з 11:00 31 Липня по 11:00 2 Серпня ▫️TGT: Дізнаємося пізніше. Деталі - ТУТ

🐰 Пройшло IFO на PancakeSwap Чуда не сталось, і знову сейл вийшлов ректовий, оскільки дають зафіксувати лише 30% від тіла. А за 90 днів поки буде йти розлок токенів, я дуже сумніваюсь, що токен буде рости в ціні, тому шукаємо адкеватну ціну для виходу і лиємо в стакан 🫡 Я надіюсь хоча б на х3, щоб забрати 60% тіла

Отримуємо 50 NMT від Bybit Біржа Bybit проводить івент для комьюніті в якому можна отримати 50 токенів $MNT Як прийняти участ
Отримуємо 50 NMT від Bybit Біржа Bybit проводить івент для комьюніті в якому можна отримати 50 токенів $MNT Як прийняти участь: ▪️Підписуємося на Bybit Україна та Bybit Новини ▪️Заповнюємо форму за посиланням Дедлайн: 6 Серпня 💭Шанси як на мене досить непогані, тому швидко воркаєм на декілька піц ;)

Belonging Week II Новий івент від SandBox! ⚡️Винагороди: ✅ 40k $SUND пул для всіх учасників ✅ 70k $SUND общий пул для холдері
Belonging Week II Новий івент від SandBox! ⚡️Винагороди: ✅ 40k $SUND пул для всіх учасників ✅ 70k $SUND общий пул для холдерів The Unity Squad Avatar ✅70k $SUND общий пул для холдерів 70k $SUND общий пул для холдерів PoC Avatar 💠 Аватарів Unity Squad всього зараз 642 шт на OpenSea продають по 106 SAND). Якщо всі аватари візьмуть участь, то вийде 109 $SAND. Також аватар можна купити на сторінці мінта за $100 SAND. 💠 Аватарів PoC всього 8430 (тут все сумно). Аватар коштуватиме всього 15$ + комса в ефірі. Купувати аватар для події немає сенсу, тільки якщо на перспективу. P.S. ✅ Друзі все йде, як і очікувалося. SandBox активно просуває свої аватарки (партнерів). Якщо надумаєте купувати аватар, то придивляйтеся до аватарів від SandBox.

20$ від Bybit Біржа Bybit запустила нові промки з токеном $WLD, місць багато тому ще можна пробувати воркати. 1️⃣Промо для но
20$ від Bybit Біржа Bybit запустила нові промки з токеном $WLD, місць багато тому ще можна пробувати воркати. 1️⃣Промо для нових користувачів: ▪️Робимо депозит 100$ ▪️Першою угодою купуємо $WLD 🏆Нагороди: 4000 місць по 10$ 2️⃣Промо для старих користувачів: ▪️Купити WLD на 100$+ ▪️Зробити депозит 25+ токенів $WLD 🏆Нагороди: 4000 місць по 5$ за депозит 4000 місць по 5$ за торгівлю 3️⃣Для усіх користувачів: ▪️В період проведення акції зробити оборот від 200$ - чим більше оборот тим більша нагорода 🏆Нагороди: пул 50.000$ Деталі - ТУТ 💭Промо дійсно годне, й не важке в виконанні, тому бігом воркати ! ! !

#cryptoinfo XRP - токен криптовалютної мережі Ripple, запущений в 2013 році. Метою створення було забезпечення звичайних кори
#cryptoinfo XRP - токен криптовалютної мережі Ripple, запущений в 2013 році. Метою створення було забезпечення звичайних користувачів швидких, безпечних та дешевих транзакцій. XRP проект був створений як конкурент-замінник фінансової системи SWIFT. З моменту запуску XRP зробив майже 578 іксів. Зараз торгується в ~130x та має біля 40 млрд. доларів капіталізації. XRP має загальну емісію в 100 млрд. токенів, та в 52 млрд. токенів на даний момент. Історія з судом: Напевно всі нещодавно чули про перемогу Ripple над SEC, так в чому полягало питання? А суть така, що SEC подали до суду на Ripple за незаконну торгівлю незареєстрованими цінними паперами. Відразу після цієї новини майже всі найбільші біржі провели делістинг цього токена, щоб не мати проблем з SEC, а сам токен дуже сильно рухнув в ціні. Суд тривав 3 роки, що не давало токени розвиватися й тримало в напрузі як холдерів XRP так й весь крипторинок. 13 Липня 2023 року історія закінчилася перемогою Ripple, на що токен відреагував бурним ростом майже в х2. Що означає перемога над SEC для криптосвіту в загальному? Це означає що SEC таки не всесильний й якщо змогли перемогти один раз в суді, то зможуть і інші. Також це означає, що регулятори помаленьку втрачають свою владу над ринком криптовалют. Але чим це обернеться для нас потім? Хто зна, хто зна...

🥉 З приводу $FTT, сумно що на графіку забрало рівно мій стоп. Якщо ви поставили стоп трішки нижче ніж я, то вже мали забрати
🥉 З приводу $FTT, сумно що на графіку забрало рівно мій стоп. Якщо ви поставили стоп трішки нижче ніж я, то вже мали забрати +50%

Всі вже забрали по +38$ від Bybit?
Всі вже забрали по +38$ від Bybit?

Хочеш дізнаватися про всі самі гемні теми цього літа самим першим?😱 Тоді додавай найбільшу папку з 25 найкращими українськими телеграм каналами по крипті👇 🗂Ось та сама папка - SUMMER🏝 Додати цю папку в свій список можна лише натиснувши на кнопку вгорі👆(необхідна остання версія Telegram) 🔴Додати папку🔴

Закрило по стопу

🏓 Беру лонг по $FTT Токен добре просів, а FTX потихеньку повертають кошти та планують перезапуск біржі. Плече - х10 Тейк - 1.65 Стоп - 1.36

🐰 Всім привіт, деякі думки з приводу IFO на PancakeSwap Чому можна очікувати ріст токена $CAKE так іксове IFO Sable Finance: 🖼 Минуле IFO проводилось близько пів року назад, проект Espl Arena, якщо хтось пам'ятає, то його адміни скамнулись, і PancakeSwap повинен був виплачувати компенсацію в токенах $CAKE всім хто залітав в IFO, я тоді залутав +50% від вкладених коштів в IFO, бо встиг злити токени, багато хто холдив токени залишились ні з чим. 📝 Після невдалого IFO, PancakeSwap зобов'язався більш якісно проводити ресьорч проектів, які буде запускати в себе на платформі, а беручи до уваги, що токен $CAKE зараз торгується нижче всього за останній рік, то їм треба стимулювати його ціну, а також показати хороші ікси на IFO, щоб стимулювати користувачів купляти $CAKE або NFT для наступних сейлів, адже якщо проект видасть х20-х30 — на наступному сейлі всі побіжать купляти $CAKE, щоб залутати халявне баблішко. Таким чином однозначно потрібно залітати в сейл, тим паче що в приват раунді можна брати участь за поінти PancakeSwap, які нічого не коштують, а багато в кого накопились за минулі активності. Токеноміка проекта Sable Finance досить гарна, практично нема кому лити на старті, тому думаю що ікси намалювати буде простіше простого. ❤️З цього робимо висновок, що багато хто побіжить купляти 🐰 $CAKE в день IFO, як це буває завжди, тому можна розглядати короткий лонг з невеликим 5-10 плечем, який потрібно буде закрити в момент або перед сейлом 26 числа.

IFO на PancakeSwap DEX- обмінник PancakeSwap запустив IFO проекту Sable Finance. Що таке Sable Finance? Sable Finance — це де
IFO на PancakeSwap DEX- обмінник PancakeSwap запустив IFO проекту Sable Finance. Що таке Sable Finance? Sable Finance — це децентралізований протокол стейблкойнів, створений на базі BNB Chain. Він пропонує 110% співвідношення застави до боргу проти BNB, а сама позика видається як стейблкойн USDS. Він розшириться до Arbitrum і включатиме ліквідний ETH як заставу в Sable V2. Як прийняти участь: ▪️ Private Sale: В приватному раунді сейлу можуть прийняти участь ті учасники до виконали одразу 2 умови: Холдити PancakeSquad NFT та мати більше тисячі поінтів холдера ▫️Public Sale: Залочити свої токени $CAKE в CAKE Syrup pool ⏰ Дата: 26 Липня з 12:00 до 14:00 Посилання - тут

Всім привіт, позицію по $ARKM тримаю, в разі якщо опуститься нище 0.5$ буду шукати точку щоб усереднити. Був слушок, що проекти на Launchpad не можуть упасти нижче певної ціни, бо получать від Binance по шапці, надіюсь це буде той самий випадок 🫣

Launchpad на Whitebit Біржа WhiteBit зробила анонс лаунчпаду. Особисто я думаю що це дуже гарна новина для холдерів $WBT й на
Launchpad на Whitebit Біржа WhiteBit зробила анонс лаунчпаду. Особисто я думаю що це дуже гарна новина для холдерів $WBT й насипати мають досить непогано Ваша думка?👇

UPD: Переставив тейк по Аркхаму на 0.729 Думаю дійде до даної ціни. Ви закупились по 0.65 - 0.66 ? Було достатньо часу це зробити ?