ru
Feedback
Crypto Dream

Crypto Dream

Открыть в Telegram

💪💵💎Розбираємось і заробляємо на крипті і різних темках разом💪💵💎 🇺🇦Українська спільнота🇺🇦 З питань та реклами пишіть👉 @Vlad777q Наш чатик: https://t.me/+dpjPabJ3noQxZTUy

Больше
1 629
Подписчики
-224 часа
-117 дней
+11330 день

Загрузка данных...

Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+95
в 1 каналах
май '26
+143
в 10 каналах
Get PRO
апрель '26
+27
в 1 каналах
Get PRO
март '26
+27
в 1 каналах
Get PRO
февраль '26
+27
в 2 каналах
Get PRO
январь '26
+30
в 1 каналах
Get PRO
декабрь '25
+25
в 4 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+29
в 3 каналах
Get PRO
октябрь '25
+36
в 3 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+40
в 2 каналах
Get PRO
август '25
+21
в 0 каналах
Get PRO
июль '25
+31
в 2 каналах
Get PRO
июнь '25
+299
в 8 каналах
Get PRO
май '25
+26
в 0 каналах
Get PRO
апрель '25
+420
в 0 каналах
Get PRO
март '25
+35
в 0 каналах
Get PRO
февраль '25
+556
в 1 каналах
Get PRO
январь '25
+74
в 1 каналах
Get PRO
декабрь '24
+490
в 1 каналах
Get PRO
ноябрь '24
+724
в 0 каналах
Get PRO
октябрь '24
+36
в 1 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+97
в 7 каналах
Get PRO
август '24
+173
в 5 каналах
Get PRO
июль '24
+115
в 0 каналах
Get PRO
июнь '24
+1 486
в 4 каналах
Get PRO
май '24
+79
в 10 каналах
Get PRO
апрель '24
+128
в 9 каналах
Get PRO
март '24
+363
в 24 каналах
Get PRO
февраль '24
+438
в 33 каналах
Get PRO
январь '24
+480
в 32 каналах
Get PRO
декабрь '230
в 8 каналах
Get PRO
ноябрь '23
+249
в 8 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
28 июня+1
27 июня0
26 июня+1
25 июня0
24 июня+2
23 июня0
22 июня+1
21 июня+3
20 июня+1
19 июня0
18 июня+2
17 июня+3
16 июня+3
15 июня+3
14 июня+1
13 июня+2
12 июня+1
11 июня0
10 июня+11
09 июня+2
08 июня+1
07 июня+2
06 июня+1
05 июня+1
04 июня+1
03 июня+3
02 июня+38
01 июня+11
Посты канала
🤑Досить непогано відторговуються ваучери з партнерського промо від WOO X PRO Хочу розповісти вам також один цікавий лайфхак:
🤑Досить непогано відторговуються ваучери з партнерського промо від WOO X PRO Хочу розповісти вам також один цікавий лайфхак: Загалом на використання ваучера максимальне плече 5x, але якщо ви депнете на ф'ючі хоча б свій 1$, то у вас це обмеження зникне і ви зможете юзати максимальні плечі на любій торговій парі. Пост про промо - ТУТ . Дедлайн аж 31 серпня, то ж можете виносити, проблем з виводом поки не помітив ніяких, лише що він інколи буває чуть довшим на пару хвилин ніж на інших біржах. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

2
💰 Лутаємо до 100💵 комбінуючи нове промо $CAP з іншими активностями від Bybit На Bybit вийшов новий Token Splash для НОВИХ к
💰 Лутаємо до 100💵 комбінуючи нове промо $CAP з іншими активностями від Bybit На Bybit вийшов новий Token Splash для НОВИХ користувачів, в якому ми можемо отримати 2000 $CAP ≈ 45$ по премаркету. А якщо зкомбінуємо його з усіма іншими акціями, то загалом може вийти до 100 вічнозелених долярів 💸. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на ByBit і проходимо KYC 2️⃣ Реєструємось в Token Splash $CUP за посиланням 3️⃣ Робимо депозит від 100$ 4️⃣ Купляємо та зразу продаємо токени вибраного промо щоб в сумі вийшов оборот від 100$+ за це отримуємо 130 $ARX ≈ 34$ + 20$ в $MNT або $NVDAX 5️⃣ Закидаємо за посиланням до 300$ під 777% APR на 3 дні - отримуємо за це ще 10$ 6️⃣ Переходимо за посиланням, робимо угоди в TradeFi - Отримаємо 7$ в акціях $NVDAX та +5$ за партнерську акцію, про яку писав - ТУТ 7️⃣ Реєструємось в рулеткі за посиланням і за депозит + оборот на 10$ - Отримуємо 5$ + спін з якого можуть випасти різні призи 8️⃣ Реєструємось в акції за посиланням, торгуємо - Можна отримати ще 10$ на спот В пісумку маємо 100$+ на ак. Також не забувайте про промо від мене з картою від ByBit, з якого можете від мене особисто отримати 10$ від біржі і ще 10$ від самого мене - ТИК 📆Дедлайн: 5 000 місць, 10 липня 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter | ⚙️ Інструменти
118
3
🔶+90💵з сейлу CAP від Binance Alpha Нотбед виходить). 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
🔶+90💵з сейлу CAP від Binance Alpha Нотбед виходить). 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
119
4
🔶 Лутаємо 50 - 90💵 в сейлі CAP від Binance Alpha Binance Wallet у себе в твітері заанонсили нове IDO з токеном $CUP. Викупо
🔶 Лутаємо 50 - 90💵 в сейлі CAP від Binance Alpha Binance Wallet у себе в твітері заанонсили нове IDO з токеном $CUP. Викуповуємо ми токен по 0,0035$, в той час як на премаркеті по 0,023$ - тобто це вже 6 іксів. Для участі потрібно мати 255+ поінтів Binance Alpha, і списують 15. Збирають вони 350 к$ в $BNB і максимально можна занести до 3 $BNB на ак. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на Binance і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Створюємо, або вже маємо гаманець WEB3 і поповнюємо його на суму до 3 $BNB 3️⃣ Далі на головній сторінці гаманця нажимаємо на банер з цим сейлом і заносимо свої $BNB туди з 13:00 до 15:00 по Києву 4️⃣ Чекаємо закінчення сейлу в 15:00, клеймимо алокацію і BNB, які залишаться після розподілу 5️⃣ Продаємо токени на лістингу Ласт тайм альфа ріл активізувалась і бачу по чатам що в людей за цикл чистими виходить по 200$. Є тут ті, хто її зараз активно крутить, як у вас❓ 🔗Анонс IDO: https://x.com/BinanceWallet/status/2070364025226244409?s=20 📆Дедлайн: 26 червня 15:00 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
123
5
🔶 + Реп Binance за їх підтримку і оперативність Усім привіт, хочу розповісти вам одну ситуацію з мого досвіду, яка сталась з
🔶 + Реп Binance за їх підтримку і оперативність Усім привіт, хочу розповісти вам одну ситуацію з мого досвіду, яка сталась зі мною приблизно тиждень тому і ріл кинути + реп українській підтримкі Binance, адже ріл САМЕ УКРАЇНСЬКОЇ такої підтримки я на ринку не бачив давно. Ситуація: Вирішив я покрутити недавно OKX Boost і для дешевшого відкрута мені потрібні були $USDT в мережі X Layer. На самому гаманці в мене були кошти, але якщо забріджити з BSC в X Layer 500$, то у вас з'їсть 5$ комси. Тому я вирішив вивести кошти з гаманця і депнути просто назад в потрібній мені мережі. До цього я депав на бінанс і в мене скопійована була мережа BEP20 на телефоні. Я не знаю як... але скопіювавши адресу X Layer з гаманця OKX, в мене вставилась в поле раніше скопійована адреса BEP20 і не перевіривши нічого я скинув 550$ в мережі X Layer на адресу BEP20😄. Це було майже 2 години ночі, і скоріш за все я просто міснув пальцем по кнопкі копіювання + не перевірив адресу а просто "на отєбісь" скинув кошти. Binance не підтримує мережу X Layer, але так як це EVM мережа, то чисто технічно я розумів, що кошти бекнути можливо. Я відразу звернувся в підтримку і спочатку мені дало не дуже обізнаного співробітника, після чого я просто закінчив з ним чат і звернувся до іншого. Наступний ж був супер обізнаним, позитивним і нормальним тіпом (+ українцем як я зрозумів, а не просто рандомним тіпом, що спілкується через перекладач), який розповів в деталях як мені заповнити заявку на повернення і поки я не заповнив її досконало, він паралельно контролював зі мною процес і просив вносити правки. Як термін повернення мені сказали чекати 30+ робочих днів, з чого я був звісно що в шоці, адже це ну чесно кажучи супер довго. На моє прохання пришвидшити процес на диво співробітник не послав мене, а напииав що ріл попросить. І це так само на диво були не просто слова, адже через 4 робочих днів, замість цих 30 мої кровні кошти були вже в мене. Ну і ще вони з суми 550$ взяли комсу в 20$ за роботу, але порівняно це взагалі фігня. Не те щоб я часто і багато звертаюсь до сапортів різних бірж, але все ж якийсь досвід за 2+ роки в крипті в мене є, і конкретно в цьому випадку я реально помітив різницю. До прикладу коли в моїх знайомих були схожі ситуації на інших біржах, то їм казали або що просто не можливо повернути (так мі друг промахав 100$ на Kraken, хоча в нього була схожа ситуація, де він просто скинув кошти на адресу не тієї EVM мережі), або ж що візьмуть 50% від суми (так писав Bitmart). ‼️Не думаю що це пост супер цікавий і інформативний, але якщо все ж у когось буде схожа ситуація (надіюсь ні), то знайте що при наявності нормальної біржі і її підтримки кошти можна повернути. Всіх обняв, братва, всім профітного дня і будьте уважні😎. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
135
6
Ах да, для участі ще потрібно ак Твітера з 20 + сабами і якому 60+ днів, тому можете кидати лінки на свої аки в коменти під цей пост і будево взяємно підписуватись один на одного😎 Ось мій, підпишусь на всіх також взаємно: https://x.com/CryptoDream777 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
134
7
🔶 Ділимо пул 1 666 667 $PULT в новій Booster кампанії Catapult від Binance Wallet Так, так. Це той самий Catapult, на якому
🔶 Ділимо пул 1 666 667 $PULT в новій Booster кампанії Catapult від Binance Wallet Так, так. Це той самий Catapult, на якому ми лудили на стрімах в Мугівари - ТИК. Зараз вони заколабились з Binance Wallet і і запустили спільну кампанію. Тут нам вже не потрібні навіть Alpha Points щоб взяти участь, як це було з двома попередніми бустерами. Достатньо просто виконати легенькі соціалки, пройти квіз і 10 000 рандомних переможців поділять пул 1 666 667 $PULT (по 166 $PULT на ак, премаркета не знайшов). 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на Binance і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Переходимо у гаманець → Рекомендації → Огляд → Кампанія Catapult і реєструємось 3️⃣ Робимо 2 підписки і репоста в твітері 4️⃣ Проходимо квіз, вказавши правильні відповіді: 3,2,3 Все, тепер просто чекаємо і якщо залачить то лутнем копійочку. Якось мені подобається, що не дивлячись на ринок, є все ж яеісь активності і що поворкати. Взяти зараз ту ж Binance і OKX Alpha, то навіть вони ожили і дають норм профіт💃. 📆 Дедлайн: 2 липня 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
140
8
💰 Kraken PRO насипали поінти за новий тиждень фарму І так, за цей тиждень накрутив 42к об'єму на споті, за що отримав 4к поі
💰 Kraken PRO насипали поінти за новий тиждень фарму І так, за цей тиждень накрутив 42к об'єму на споті, за що отримав 4к поінтів, що досить нотбед. Але зараз і ближче до кінця фарму хочу трішки піднажати, щоб потім не плакати від фомо що мав всі можливості для фарму і мало нафармив. Зараз триває останній тиждень цього сезону фарму, тому хто хоче ще докрутити, то рекомнедую не затягувати, адже попереду ще один сезон і все. Бустери цього тижня: 🟢Читайте Kraken Insights - Досліджуйте контент Insights цього тижня, щоб зібрати більше балів 🟢Запросіть реферала - Коли запрошений друг торгує цього тижня, ви отримуєте подвоєння балів 🟢Подвоїти бали на маржі - Торгуйте на маржі цього тижня й отримайте подвійні бали 👋Також там час від часу виходять спот і ф'юч промки, які доступні для старорегів також, то ж я рекомендую вам звернути на них увагу. Загалом ізі пару $ на ак, що допомагає відбивати затрати на прокрут і на саму промку. Також хто зареєструється за моїм партнерським посиланням ви відразу отримаєте 500 поінтів за 100$ об'єму на споті або 200 на ф'ючерсах. І ще хто буде торгувати, я буду повертати 25% комісії, яка мені приходить. Для цього пишіть мені в особисті ваш ідентифікатор акаунта (UID): @Vlad777q. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
136
9
🔶Прийшли винагороди за Booster кампанію NESA від Binance Wallet Приходить по 20 $NESA на ак ≈ 6💵. Знову всім гц хто мав на
🔶Прийшли винагороди за Booster кампанію NESA від Binance Wallet Приходить по 20 $NESA на ак ≈ 6💵. Знову всім гц хто мав на акі хоча б 2+ Alpha Points і виконував. Вже другий раз легкі бакси за соціалки і 1 хвилину витраченого часу, тому рекомнедую закинути на Binance хоча б 100$, щоб лутати халяву😎. 💰Для того щоб заклеймити винагороду: Переходимо у гаманець → Рекомендації → Booster → Натискаємо на отримати винагороду. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
138
10
🔶Знову фастом лутаємо 8 - 10$ на ак в новій Booster кампанії NES від Binance Wallet У Binance Wallet вийшов новий Booster NE
🔶Знову фастом лутаємо 8 - 10$ на ак в новій Booster кампанії NES від Binance Wallet У Binance Wallet вийшов новий Booster NES, в якому за прості соціалки можна лутнути по 20 $NES на ак. Премаркета не має, але я думаю буде +- так само 10$ на ак. Для участі потрібно всьоголиш мати 2+ Alpha Points, які і спишуться а участь. Тобто, якщо ви холдили на Binance хоча б 100$ на акі, то можете зробити 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на Binance і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Переходимо у гаманець → Рекомендації → Booster → Кампанія NES і реєструємось 3️⃣ Робимо підписку і репост в твітері 4️⃣ Проходимо квіз, вказавши правильні відповіді: A,C,B,C Робимо фастом поки є місця😎. 📆 Дедлайн: 24 червня, 50 000 місць 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
159
11
☝️7 липня дроп від GRASS? На рахунок дропа то важко сказати, але хоч якісь апдейти з приводу цього по словам адміна з діскорд
☝️7 липня дроп від GRASS? На рахунок дропа то важко сказати, але хоч якісь апдейти з приводу цього по словам адміна з діскорда ми маємо почути вже в цю дату. Затягнули вони звісно добряче, але все ж чекаємо на 7 липня. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
184
12
🔶Прийшли винагороди за Booster кампанії Arcium від Binance Wallet Приходить по 30 $ARX на ак ≈ 10💵. Всім гц хто мав на акі
🔶Прийшли винагороди за Booster кампанії Arcium від Binance Wallet Приходить по 30 $ARX на ак ≈ 10💵. Всім гц хто мав на акі хоча б на 2+ Alpha Points і виконував. Легчайші 10$ за 1 хвилину витраченого часу😑. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
183
13
🤩Ось такий підгоньчик мені прислали WhiteBIT В цьому є і ваша заслуга, так як ви протягом довгого часу показували гарні резу
🤩Ось такий підгоньчик мені прислали WhiteBIT В цьому є і ваша заслуга, так як ви протягом довгого часу показували гарні результати. До прикладу як ТУТ. Також можемо крипто біржу WhiteBIT привітати з отриманням авторизації відповідно до Регламенту про ринки криптоактивів (MiCA) в Австрії. Це дає їй безперешкодну можливість працювати і розвивати свій продукт у Європі🥂. Детальніше про цю новину - ТУТ. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
183
14
💰 20$ з нового CandyDrop $RLUSD від Gate хочете? На Gate зараз триває CandyDrop з загальним пулом в 262 500 $RLUSD, що досит
💰 20$ з нового CandyDrop $RLUSD від Gate хочете? На Gate зараз триває CandyDrop з загальним пулом в 262 500 $RLUSD, що досить непогано. Суть тут в тому, що нам потрібно ща депощит і торгівлю отримати цукерки, а вже за них нам дадуть нвиагороди в $RLUSD. Участь доречі можуть брати як нові, так і старі акаунти. 🖥 Що робити: 1️⃣ Реєструємось на Gate і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Реєструємось в CandyDrop $RLUSD за посиланням 3️⃣ Робимо депозит від 500$ і холдимо його протягом 24 годин 4️⃣Торгуємо в парі з $RLUSD Чим більше цукерок ми назбираємо, відповідно тим більшу винагороду і отримаємо. Рекомендую робити за один день до кінця, щоб розуміти яка винагорода приблизно виходить і чи вигідно робити об'єм. До прикладу зараз виходить по 250$ на ак, в кінці думаю 20$ на ак точно має вийти. Тому слідкуємо і працюємо😎. 📆Дедлайн: 1 липня 11:00 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
196
15
🔶Фастом лутаємо 8 - 10$ на ак в новій Booster кампанії Arcium від Binance Wallet У Binance Wallet вийшов новий Booster Arciu
🔶Фастом лутаємо 8 - 10$ на ак в новій Booster кампанії Arcium від Binance Wallet У Binance Wallet вийшов новий Booster Arcium, в якому за прості соціалки можна лутнути по 30 $ARX на ак ≈ 10$ по премаркету. Для участі потрібно всьоголиш мати 2+ Alpha Points, які і спишуться а участь. Тобто, якщо ви холдили на Binance хоча б 100$ на акі, то можете зробити 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на Binance і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Переходимо у гаманець → Рекомендації → Booster → Кампанія Arcium і реєструємось 3️⃣ Робимо підписку і репост в твітері 4️⃣ Проходимо квіз, вказавши правильні відповіді: An confidential computing network — a "supercomputer" that runs confidential computation for AI and Blockchains Ethereum Purple $ARX Робимо фастом поки є місця😎. 📆 Дедлайн: 22 червня, 50 000 місць 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
182
16
💰 Вже прийшли винагороди 100 - 1000💵 в $BTC на спот від Kraken Але не на Україньске ГЕО. По словам підтримки, через великий
💰 Вже прийшли винагороди 100 - 1000💵 в $BTC на спот від Kraken Але не на Україньске ГЕО. По словам підтримки, через великий попит і абуз даного промо серед українців, було прийнято рішення його вимкнути для нас. За цю неоднозначну ситуацію зі сторони біржі, вони роздали всім 100$ у комісійних кредитах. Тобто ми можемо торгувати за них і не витрачати свої кошти на комісію. Загалом можна відкрутити гарно об'єму за них і отримати INK-бали для майбутнього дропу майже без затрат, тому і на цьому дякуємо. Також хто зареєструється за моїм партнерським посиланням ви відразу отримаєте 500 поінтів за 100$ об'єму на споті або 200 на ф'ючерсах. І ще хто буде торгувати, я буду повертати 25% комісії, яка мені приходить. Для цього пишіть мені в особисті ваш ідентифікатор акаунта (UID): @Vlad777q. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
190
17
💸 Отримуємо бонуси на ф'ючерси в новій промо від WOO X PRO Нова криптобіржа під назвою WOO X PRO заходить на ринок СНД і на
💸 Отримуємо бонуси на ф'ючерси в новій промо від WOO X PRO Нова криптобіржа під назвою WOO X PRO заходить на ринок СНД і на честь цього випустила партнерське промо, в якому просто за депозит можна отримувати бонуси на ф'ючерси, відторговувати їх, а профіт відповідно вивести. Сама криптобіржа знаходиться на 83 місці по рейтингу згідно Crypto Rank, має нотбед об'єми і ще з цікавого мають ліцензію "Travel rule" на Корею, яка досить мало в кого є. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на WOO X PRO за моїм партнерським посиланням і проходимо KYC 1 (просто інформація, без документів і лиця) 2️⃣ Переходимо в промо за посиланням і реєструємось 3️⃣ Виконуємо завдання з депозитом і отримуємо бонусні USDT на ф'ючерси, відторгований профіт з яких можна вивести: 🟢За депозит 10$ - Отримуємо бонус на ф'ючерси 10$ 🟢За депозит 100$ - Отримуємо бонус на ф'ючерси 40$ 🟢За депозит 300$ - Отримуємо бонус на ф'ючерси 50$ 🟢За депозит 900$ - Отримуємо бонус на ф'ючерси 150$ 🟢За депозит 1900$ - Отримуємо бонус на ф'ючерси 250$ Поки біржа в СНД ноушил, то можна і треба поворкати. Великим плюсом також є те, що для того щоб нею користуватись потрібно пройти лише KYC 1 - а це просто заповнити інформацію, без ніяких документів і скану лиця. ‼️Додаткову інфу по ваучерам також закину в коментарі під пост👇 📆Дедлайн промо: 31 серпня, але краще робити чим пошвидше поки не розібрали пул 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
210
18
🔶 Майже +200💵 з PRE - TGE RE від Binance Alpha Також бачив вчора ще дроп по 70$ був на альфі. Нот бед, надіюсь альфа оживає
🔶 Майже +200💵 з PRE - TGE RE від Binance Alpha Також бачив вчора ще дроп по 70$ був на альфі. Нот бед, надіюсь альфа оживає і знову можна буде фармити як в старі-добрі. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
172
19
Затрати 0.04$ на оборот 0.1 лота (25$ купили і продали акцію по типу $NVIDIA.s) Реварди прийдуть в ревард хаб бісля 30 червня
Затрати 0.04$ на оборот 0.1 лота (25$ купили і продали акцію по типу $NVIDIA.s) Реварди прийдуть в ревард хаб бісля 30 червня
168
20
💰 Отримуємо 5💵+ за першу торгівлю на любу суму на TradFi від Bybit (тільки для моїх рефералів) Bybit запустили партнерську
💰 Отримуємо 5💵+ за першу торгівлю на любу суму на TradFi від Bybit (тільки для моїх рефералів) Bybit запустили партнерську промоакцію для того щоб залучити нових користувачів торгувати TradFi. І для всіх моїх рефералів дають за першу угоду на любу суму халявні 5$. Ви можете виконати це завдання як на новому акі зарєганому під мене, так і якщо регали ак під мене раніше. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на ByBit і проходимо KYC (або вже маємо акаунт під мою рефку) 2️⃣ Заходимо в Reward Hub (Центр винагород) і шукаємо там завдання як в на скріні в пості (якщо ви мій реф, то воно у вас має бути) 3️⃣ Робимо першу угоду на TradFi на любу суму і отримуємо 5💵 4️⃣ Також доступні ще додаткові винагороди: 🟢30 USDT Депозит TradFi ≥ $1 000 Обсяг торгівлі TradFi ≥ $5 000 000 🟢200 USDT Депозит TradFi ≥ $3 000 Обсяг торгівлі TradFi ≥ $50 000 000 🟢300 USDT Депозит TradFi ≥ $10 000 Обсяг торгівлі TradFi ≥ $100 000 000 🟢1 500 USDT Депозит TradFi ≥ $100 000 Обсяг торгівлі TradFi ≥ $500 000 000 🟢3 000 USDT Депозит TradFi ≥ $100 000 Обсяг торгівлі TradFi ≥ $1 000 000 000 Загалом ізічна промка на всі аки. Тому якщо коли не будь реєстрували акаунт під мене, то зайдіть і заберіть свої 5$ на каву обов'язково☕️. 📆Дедлайн: поки не розберуть пул 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
167