merresirin
Открыть в Telegram
she try on my gun til i stampede Всі соц мережі: https://merresirin.carrd.co
Больше724
Подписчики
Нет данных24 часа
-27 дней
+230 день
Архив постов
724
Repost from merresirin
Думала якось оформити скетчбук туда сюда, але тут всьо вирішили за мене 🐈⬛ 😴😴😴
724
Repost from Аніме-кафе "Кіцуне"
Кавер-квартирник вже завтра!!!🔥
Ми вирішили зробити вечірню програму доволі цікавою, адже покликали наших любих каверистів заспівати для вас на квартирнику в форматі караоке!🎤
Хто ж там буде?!
EL - улюблений композитор Ніру Каджицу - каверить >6 років - готує особливий авторський проєкт!👀
ПІНОПЛАСТІВОЧКА - like пісня Yoasobi (Kaibutsu) - каверить >3 років - ультра-соціальна-пушка-бомба-екстраверт! ✨
AY - like пісня Flyers (Bradio) - каверить <4 років - любителька спокою, але на сцені може запалити!😏
Tori_frr (Nerineris) - like пісня - Deepfaker (yama) - каверить >1.5 роки - трушна мейн-пікмі кавер-спільноти!🤭
Renée (Yakuhon) - like пісня Heat abnormal (iyowa) - на сцені >2 років - потужна з Харкова, навчається в цирку.🌚
Osya (Yakuhon) - like пісня Into The New World (SNSD) - каверить >15 років - дай бо всім здоровʼя хорошим людям, а злим не дай!🥳
Tasia (Yakuhon) - like пісня Crime and Punishment (Ado) - каверить >8 років - вже відкриття?!🤪
724
Repost from N/a
+9
✨ well, відкриваю слоти на скетч-комішки ✨
Якщо бажаєте замовити в мене малюнок — зараз саме час 👌
Прайс:
⚔ Скетч-портрет (монохром/чб) — 500
⚔ Скетч халф-баді — 900
🩸Кольоровий скетч-портрет — 1300
🩸 Кольоровий скетч халф-баді — 1700
Можу намалювати ваших OC, фан-персонажів, улюблені шипи або просто персонажа, якого ви дуже любите ✨
📩 Якщо хочете забронювати слот або поставити будь-яке запитання:
@introvinta
🔗 Усі мої соцмережі та портфоліо:
https://introvinta.carrd.co/
Буду дуже вдячна за поширення цього поста ❤️
Дякую всім за підтримку моєї творчості!
724
Прем'єра!!
https://youtu.be/-IvPdRvkGCk
https://youtu.be/-IvPdRvkGCk
https://youtu.be/-IvPdRvkGCk
Беріть собі смачненькі гьодза і насолоджуйтесь 🥟
724
🦎 Готові отримати нову дозу безумства?
Вже завтра о 19:00 я запрошую вас на прем'єру нового кавера, на опенінг 2 сезону Dorohedoro 💥
https://youtu.be/-IvPdRvkGCk
Це з першого сезону, до кожен трек це витвір мистецтва, у цієї дівчинки була мрія записати кавер на оду з пісень, і от нарешті!
Сподіваюся, вас сподобається uwu
724
Сподіваюсь що фанкон пройшов для вас чудово, маі хароші uwu
Стало цікаво, якщо у мене зʼявиться час на мерч, по яким фандомам ви б хотіли від мене шось побачити?
П.с можете в коментарях хвастатись уловом і покупочками 💞
724
Ділюся мп3шкою до Айзо!
Цікавий факт, весь цей час кавер можна було послухати на Спотіфаї і інших стрімінгах, але я була надто втомлена і забула про це хоч десь написати🥰
724
Repost from книжкова хуліганка👑
якщо доброзвичайність не для вас, то вже є петиція, яку можна підписати:
https://petition.president.gov.ua/petition/264376
нагадую, що проєкт нового Цивільного кодексу дискримінує не лише права жінок і ЛГБТІК+ спільноти, а всіх, а також підвищує ризик легалізації незаконного відчуження публічного майна та закріплення корупції, суперечачи вимогам євроінтеграції.
724
Repost from 🍁 𝑳 𝒂 𝒏 𝒄 𝒆 𝒗 𝒂 𝒍 🕯
Зараз активно йде хвиля протестів проти нового ЦК і я ДУЖЕ прошу, надайте цьому хоча б розголос, тому що навіть якщо вам байдуже на ЛГБТК+, жінок і дітей, є речі які все одно торкнуться КОЖНОГО з нас. Там є положення про дозвіл відчуження (продажу) земель природно-заповідного фонду, що раніше було заборонено, тобто Карпати, різні заповідники, парки, пам'ятки природи, заказники, все це можуть продавати, а потім забудовувати, вирубати ліси, вести там господарську діяльність.
Оновлюєтсья також і речове право, зокрема запровадження інституту "посідання", який може вплинути на спори щодо землі, будинків, квартир, нежитлових приміщень та іншого майна. Якщо коротко, "посідання" дозволить особі володіти майном, навіть якщо вона не має на нього юридичного права. Будь-хто може заволодіти якоюсь річчю, вкрасти землю, і через 10 років його визнають офіційним власником.
Також в новому ЦК з'являється "право на забуття", відповідно до якого, фізична особа може вимагати видалити інформацію про себе з пошукових систем та баз даних не лише якщо вона недостовірна, а й якщо вона просто "втратила суспільний інтерес". Що нас очікує через це? Те що корупціонери, злочинці і інші учасники скандалів можуть змушувати медіа видаляти інформацію про їхні вчинки і відбілювати репутацію тих, хто на це не заслуговує
Я вважаю, що обурливими оновленнями щодо меншин і вразливих груп населення, влада хоче прикрити глибші і масштабніші реформи, аби населення не підтримало протести, які влаштовують представники ЛГБТК+. Тому якщо хтось крутить у скроні і відмахується, вважаючи що це його не стосується, розповідайте це людям, аби вони розуміли що це стосується і їх
724
Repost from N/a
+4
Сьогодні в мене день народження, тому мені було б дуже приємно якщо хтось хотів би подарувати мені репост 💖
724
Repost from КиївПрайд
АКЦІЇ ПРОТИ 15150
👉 Київ: 5 та 17 травня
👉 Львів: 7 травня
👉 Одеса: 17 травня
👉 Харків: 6 та 10 травня
Деталі згодом.
724
Давайте краще подивимось на скетчик з Суа, бо я не могла пропустити дроп нових шикарнющіх артів 🧎♀️🧎♀️🧎♀️
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
