ru
Feedback
Дід літералі вмер - рест [zort]

Дід літералі вмер - рест [zort]

Открыть в Telegram

ZORT 18+ | Партизан, що інколи видає шедеври. zortarts.carrd.co #didgital #art #artrist #ukraine

Больше
991
Подписчики
+124 часа
-17 дней
-330 день

Загрузка данных...

Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+13
в 3 каналах
май '26
+8
в 8 каналах
Get PRO
апрель '26
+53
в 10 каналах
Get PRO
март '26
+21
в 9 каналах
Get PRO
февраль '26
+12
в 7 каналах
Get PRO
январь '26
+8
в 4 каналах
Get PRO
декабрь '25
+23
в 7 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+11
в 4 каналах
Get PRO
октябрь '25
+17
в 3 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+16
в 6 каналах
Get PRO
август '25
+11
в 7 каналах
Get PRO
июль '25
+15
в 13 каналах
Get PRO
июнь '25
+51
в 11 каналах
Get PRO
май '25
+28
в 5 каналах
Get PRO
апрель '25
+31
в 3 каналах
Get PRO
март '25
+154
в 24 каналах
Get PRO
февраль '25
+62
в 16 каналах
Get PRO
январь '25
+29
в 31 каналах
Get PRO
декабрь '24
+64
в 16 каналах
Get PRO
ноябрь '24
+36
в 13 каналах
Get PRO
октябрь '24
+15
в 10 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+44
в 53 каналах
Get PRO
август '24
+37
в 28 каналах
Get PRO
июль '24
+119
в 53 каналах
Get PRO
июнь '24
+29
в 10 каналах
Get PRO
май '24
+57
в 11 каналах
Get PRO
апрель '24
+16
в 10 каналах
Get PRO
март '24
+61
в 20 каналах
Get PRO
февраль '24
+34
в 7 каналах
Get PRO
январь '24
+71
в 6 каналах
Get PRO
декабрь '23
+193
в 2 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
25 июня+1
24 июня+1
23 июня+1
22 июня0
21 июня0
20 июня+1
19 июня0
18 июня0
17 июня0
16 июня0
15 июня0
14 июня0
13 июня0
12 июня0
11 июня0
10 июня+1
09 июня+2
08 июня0
07 июня0
06 июня+2
05 июня+1
04 июня0
03 июня+1
02 июня+1
01 июня+1
Посты канала
2
В сьогодні років дізнався, що у мене астигматизм і через це я 50% часу малюю та бачу це.
В сьогодні років дізнався, що у мене астигматизм і через це я 50% часу малюю та бачу це.
225
3
Нет текста...
289
4
Нет текста...
406
5
Насправді крім роботи, зараз почав активно малювати референси деяким персонажам. #oc #ocsketch #ded+1
Насправді крім роботи, зараз почав активно малювати референси деяким персонажам. #oc #ocsketch #ded
365
6
Веселі дні на Коста Ріці (2/?) #fanart #nsfw
Веселі дні на Коста Ріці (2/?) #fanart #nsfw
391
7
А шо ця функція робе???
370
8
Веселі дні на Коста Ріці. #fanart #nsfw
Веселі дні на Коста Ріці. #fanart #nsfw
105
9
1 літр кави chat am I cooked?
1 літр кави chat am I cooked?
440
10
2,5к лайків в тві за трішки особисту штучку явно не очікував...
424
11
Дуже багато вклався в цей проєкт! Рекомендую замовити якщо любите дарк фентезі засноване на українській міфології.
436
12
📕ТИЗЕРНИЙ ВИПУСК мальопису «Прокляття Папороті»! Тепер випуск можна замовити онлайн через інстаграм видавництва або написати
📕ТИЗЕРНИЙ ВИПУСК мальопису «Прокляття Папороті»! Тепер випуск можна замовити онлайн через інстаграм видавництва або написати мені в особисті @OksanaFern🌿 ✨Ціна: 400 грн 🔺Доставка: Нова пошта або Укрпошта (за рахунок отримувача) #анонси_fern
395
13
Раз в сто років показую свою любов до колди ☺️
Раз в сто років показую свою любов до колди ☺️
406
14
вчора погрались із хелен нашими барбі соу ту спік🏳️‍🌈 40 лайків і від мене буде невеличка прода ! (але не така хот як тут с
вчора погрались із хелен нашими барбі соу ту спік🏳️‍🌈 40 лайків і від мене буде невеличка прода ! (але не така хот як тут стопроц😩)
352
15
•.ІВЕНТ.•✧˖°⋆.ೃ࿔*:・ У честь свого дня народження я влаштовую… «Взаємодія з малим створінням і не тільки» !!! (◍•ᴗ•◍)✧ ⋆.ೃ࿔・ •
•.ІВЕНТ.•✧˖°⋆.ೃ࿔*:・ У честь свого дня народження я влаштовую… «Взаємодія з малим створінням і не тільки» !!! (◍•ᴗ•◍)✧ ⋆.ೃ࿔・ •Надсилайте у коментарі свого персонажа і приблизний опис реакції чи чогось подібного? Чи потоваришували б вони? Хто ваш персонаж і чому ви даєте його чи її цій дитині хехе • Правила: -Репост по бажанню -Донат на Русоріз по можливості -У коментарі надіслати те, що я написала вище хехе -Привітати мене??? Напевно -Також буде дуже круто якщо навіть трьома лініями намалюєте персонажа поруч з малою на сусідньому скетчі.. щоб я знала різницю хехе (Ну або опишіть) Дякую за увагу!! 🦔✧˖° (づ๑•ᴗ•๑)づ♡
430
16
Які ви в мене гарнюсі, я майже на півроку в сплячку пішов, а ви не втратили активність. Давайте якщо така п'янка, то... *ੈ✩‧₊+2
Які ви в мене гарнюсі, я майже на півроку в сплячку пішов, а ви не втратили активність. Давайте якщо така п'янка, то... *ੈ✩‧₊˚ Невеличка лотерея ✧.* На халфбоді без фону, як на прикладах. Але якщо чудом наберете більше 20 учасників - то тоді на два місця. Умови: ✎ Репост цього допису у свій канал / 3 зацікавленим в арт-середі друзям ✎ Підписка на канал ✎ Скріншот_и репосту та порядковий номер у коментарі ✎ Не бути москів'янином або малоросіком. Результати за місяць, 22.06 Відписка з каналу по закінченню лотереї значить запис олівчиком в журнал нехороших людів, я не страждаю банами, але скоріш за все ігноруватиму вас під час реквестів, навіть якщо ви підпишетесь повторно <3 🌆🎫🦊
463
17
Обожнюю збирати банки з-під напоїв (особливо енергетики) А які у вас самі дурні хобі?
473
18
Привітайтесь, новий дід. є декілька деталей які можуть сказати про його оріджин. #ded
Привітайтесь, новий дід. є декілька деталей які можуть сказати про його оріджин. #ded
509
19
Нет текста...
460
20
#ded
#ded
505