ru
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Открыть в Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Больше
2 712
Подписчики
-824 часа
-257 дней
-12930 день
Архив постов
🟠Нова гра від Binance 🔵В честь скорого свята Пасхи Binance запустили гру по принципу ідентичну як гра на хеллоуін (хто пам'
🟠Нова гра від Binance 🔵В честь скорого свята Пасхи Binance запустили гру по принципу ідентичну як гра на хеллоуін (хто пам'ятає той зрозумів). Для тих хто не брав участь все просто: Ми граємо в легку гру принцип якої розбирати яйця та натискати на кроликів тим самим не чіпати курча. Пул в 1 $ETH, 10 $BNB и 10$к USDT зможуть розділити тільки топ-100 гравців. ⌨️Як грати: 🔵Реєструємось на Binance (якщо не зареєстровані) 🔵Переходимо на сайт 🔵Граємо в гру 🗓Дедлайн: 20 квітня Також якщо ми переглянемо відеоінструкцію на сторінці активності то ми отримаємо + 200 писанок. 🚫 Крипто Скам | Чат | #Гра #промо

🇬🇷10$ від Iskra Crew3 Дана тема файно підійде для лоу банків, які взагалі мають 0 в кишені, адже тут вкладень не потрібно,
🇬🇷10$ від Iskra Crew3 Дана тема файно підійде для лоу банків, які взагалі мають 0 в кишені, адже тут вкладень не потрібно, тільки трішки часу. Проект Iskra ми вже постили, тоді ми крутили рулетку з якої хотіли вибити NFT Joker яка коштувала 90$, а зараз вони дали нам можливість заултати 10$ за прості завдання в Crew3. 🎹Що робимо: 🔴Переходимо в Crew3 🔴Виконуємо завдання 🔴Попадаємо в топ - 400 📆Дедлайн: 17 квітня ВОРКАЄМ, 10$ на піцу не помішають) P.s. там багато топових промок вийшло від Бубіта, ввечері вже вам розпишу 🚫 Крипто Скам | Чат | #Crew3

Конкурс + цікавий аірдроп💲 Всім здоров, мужики. Короче є глімчик, від мекс, де 50 рандомних людей отримають по 40$ і топ-20
Конкурс + цікавий аірдроп💲 Всім здоров, мужики. Короче є глімчик, від мекс, де 50 рандомних людей отримають по 40$ і топ-20 рефералів отримають по ~180$ От я і подумав, чому б мені не забратись в топ рефералів і не провести розіграш між вами? Якщо я переможу і отримаю 180$, то 50% розіграю між вами, наприклад 9 людей по 10$, або ж 18 людей по 5$. Крім того, вам може повезти і ви ще зверху лутнете +40$ 📝Що потрібно робити? • Реєструємось на біржі Mexc за посиланням, KYC не обов'язковий(там кстаті зараз 0 комісія на спот + макс. бонуси) • Далі переходимо на сайт і виконуємо соц. завдання(підписка на твіттер і т.д.) • Даємо відповідь на запитання — Bitcoin Unlimited і вводимо свій Mexc UID • Далі робимо скрін з тим, що ви виконали всі умови і кидаєте в коменти під 👉 постом — тепер ви участвуєте в розіграші! 📆Дедлайн: завтра о 12:00(залишилось 15 годин, тому прямо зараз зробіть) Нагороди прийдуть протягом 7 днів і я рандомно виберу з коментів переможців. Впевнений, що якщо 50-100 людей виконає, то ми на ізі заберемось в топ-20. Працюємо, займає 2 хвилини, всім удачі!!! 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

📈Свіже промо ByBit з токеном $AXL В честь лістингу $AXL, на ByBit викатили промо з пулом 77 500 $AXL. 🤓Умови: 🔵Потрібно зр
📈Свіже промо ByBit з токеном $AXL В честь лістингу $AXL, на ByBit викатили промо з пулом 77 500 $AXL. 🤓Умови: 🔵Потрібно зробити депозит від 170 $AXL протягом періоду проведення акції, за це ми повинні отримати 25 $AXL. 🔴Місць: 3100 Депозит можна робити навіть зараз. 🌐Деталі 📆Період проведення акції: 13:00 5 квітня – 02:59 20 квітня Зараз робити промо я б не рискував, хз куди графік піде при лістингу, але якщо ви ризиковий чувак і вірите шо токен вистріле, тоді можете робити, думаю якщо впаде токен то не сильно. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

📈Сейл NFT від ByBit з дропом токенів Новий сейл від ByBit подібний тому, в якому ми брали участь тут. В минулому сейлі ми ку
📈Сейл NFT від ByBit з дропом токенів Новий сейл від ByBit подібний тому, в якому ми брали участь тут. В минулому сейлі ми купляли бокс по 2$ а за пару годин вже могли його продати за 15$, чим не гем? Я ось свій відкрив і чекаю дропу токенів, думаю вийде більший профіт. Так ось зараз в нас є можливість залетіти в ще один такий сейл, але вже від проекту XCAD Play. ❕Інфа: 🔵Ціна нфт: 0.99$ 🔵Саплай: 3500 🔵Аллокація: R - 2.5$; SR - 15$ Посилання на сейл 📆Час сейлу: сьогодні в 12:00 Готуємо свою реакцію, адже після успіху минулого сейлу конкуренція буде велика. Нехай щастить! 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка #MintNFT

📈Беремо участь в IDO від ByBit Знаю, багато з вас не знають що таке IDO, постараюсь вам пояснити коротко і ясно. IDO - це мо
+1
📈Беремо участь в IDO від ByBit Знаю, багато з вас не знають що таке IDO, постараюсь вам пояснити коротко і ясно. IDO - це можливість купити токен на централізовані біржі, ще до його торгів. Тобто ви купляєте токен по самому нижчому прайсу і при лістингу продаєте його за дорожче. Так ось зараз на біржі ByBit проходить два IDO в яких можна зрубати не погану таку касу. Звичайно людей буде багато бо дані IDO дуже так добре зашилили але шанси є. №1 IDO Reality Metaverse Щоб взяти участь в IDO вам потрібно перейти сюди і підписатись на нього, після чого потрібно холдити як мінімум 300USDC(ETH Chain) на гаманці ByBit. 🟠Загальна сума: 50 000 USDC 🟠Усього випущено: 1 428 571 RLTM 🟠Всього виграшних білетів: 200 🟠Сума викупу:250 USDC на білет 🌐Детальніше №2 IDO PLAY TOKEN Щоб взяти участь в даному IDO вам потрібно також підписатись на нього тут, після чого холдимо 100 USDT (BNB Chain) і 0.1 $BNB на своєму гаманці ByBit. 🟠Загальна сума: 5 000 000 PLAY 🟠Усього випущено: 50 000 USDT 🟠Всього виграшних білетів: 1000 🟠Сума викупу: 50 USDT на білет 🌐Детальніше Думаю кому повезе, той зможе заробити пару соток або навіть тисяч $$$, чим не кайф? 🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO

💸Вчора в твіттері вийшли результати даного гліма, хто брав участь шукайте свій нік під даним постом. 🍀Мені на цей раз теж пощастило виграти, +100$ в копілку. Напевно я попав в топ по рефералам завдяки вам, тому чекайте якусь круту активність на каналі від мене)

Один з підписників вже виніс з акції 70$, хоча нагороди навіть не прийшли, як??? Каюсь, що не розказав вам про це, але підпис
Один з підписників вже виніс з акції 70$, хоча нагороди навіть не прийшли, як??? Каюсь, що не розказав вам про це, але підписник замітив і начав абузить. Короче, суть в тому, що після того як ви зробили умови з даного поста, у вас будуть такі бонуси, як на фото в розділі "Ваучер". Получається ви вбиваєте двох зайців одним махом — робимо деп в залежності від вашого банку, візьмемо на прикладі 500$, бо я сам буду так робити, ви можете зробити з 300$, 100$, 50$. І так, створюємо аккаунт на біржі і реєструємось в акції, все як по посту, не бачу сенсу 2 рази розказувати. Далі робимо депозит, відповідно до таблиці. Після депозита заходите в розділ "Ваучер" і там повинно бути так як на фото — бонус 100 USDT, якщо його немає, то просто робимо новий акк, поки не появиться(антік + проксі/впн юзаєм, щоб не спалили). Далі, якщо в нас депозит 500$, ви маєте зробити оборот 50 000$ відповідно до таблиці, для отримання ваучера на 100 USDT потрібно 40к оборота, тобто ви двох зайців одразу вбиваєте(відкрили-закрили угоду з плечем, але робимо це акуратно, не більше 50 плеча, по комсі в мене вийшло ~15$ на 50к оборота). Що ми отримуємо? Получається ми зробили умови акції і отримаємо +50$ на фьючі 7 квітня + ми отримали бонусами ~$125, які прям зараз можемо юзати з плечем 5х, угода на 24 години. Тепер виводимо наш деп, робимо ще один такий аккаунт і стаємо вилкою(на одному в шорт, на іншому в лонг) з двох аків на високоволатильні монети, наприклад cfx, zrx, mask, той ще doge і так далі. Такі монети можуть за добу змінитись на 20-30%, прибуток з плечем 5х можете самі порахувати. Підписник вже зробив за сьогодні +70$, чистими вийшло 40$ і він далі абузить. Цей пост ні в якому випадку не є призивом до якихось дій, я просто поділився з вами тим, що буду робити сам. Поки біржа розвивається і дає нормально заробити, чому б не користуватись данною можливістью. В нас з вами є час до кінця дня, щоб зареєструватись, працюємо, я поки 2 ака загнав! 🚫 Крипто Скам | Чат | #промо

Виносимо біржу на декілька сотень баксів💸 Мова піде про біржу Bingx, топ 9 в світі біржа по деривативам, і це не дарма. Ми в
Виносимо біржу на декілька сотень баксів💸 Мова піде про біржу Bingx, топ 9 в світі біржа по деривативам, і це не дарма. Ми вже участвували в акціях від неї, і я бачив ваші скріни, де з ваучерів на 40$ деякі чуваки змогли винести по 10-20$, красавци, тільки лінивий тут не заробив. Сьогодні в нас нова годна промка. 📝Що робити? 1. Реєструємось на біржі за посиланням(акція працює лише за моїм посиланням) 2. Переходимо на сторінку акції(також тільки по цій ссилці працює) 3. Нажимаємо зареєструватись 4. Робимо депозит від 50$ і робимо торговий оборот від 5000$(наприклад: 50$ з 100х плечем відкриваємо і закриваємо) 5. Всі нагороди будуть начисленні на ваш рахунок 7 квітня, а дедлайн 4 квітня 6. Можна отримати до 2000 USDT(дивимось в табличці або в коментах і робимо в залежності від банка. Також в коментах буде схема, як винести з цієї акції максимум) KYC для біржі взагалі непотрібен. Бонусні USDT не можна виводити, але ними можна торгувати, доступні будь-які плечі для торгівлі і необмежена кількість угод, тобто це саме не ваучери, а бонуси. Весь отриманий прибуток можна буде вивести, навіть якщо у вас 1000000% профіту буде. З цієї акції можна дуже файно витягнути бабла, користуйтесь можливістью, зараз для біржи треба розвиватись і вона буде багато роздавати, тому тут тільки лінивий або нерозумний нічого не заробить. Можна зробити деп 1-5k і забрати до 500 USDT, користуйтесь такими можливостями, поки біржа дає. Також я сподіваюсь ви заходите кожного дня і забираєте халявний бонус, про який я в пості писав? Я вже +17$ зробив з повного 0)) Біржа перевірена, давно з нею працюємо, тому повністю їй довіряю. Якщо у вас будуть будь-які питання або проблеми — пишіть мені в лс @mugivara_crypto, я зв'яжусь з керівництвом біржі і зі всім розберемось, можете не переживати за це) Все, лутаєм халяву мужики, далі мають бути ще більш круті промо!!! Сьогодні був зайнятий, тому десь через часік закину вам список самих активних підписників за місяць + файний конкурс, який вам сподобається)) 🚫 Крипто Скам | Чат | #промо

Також на каналі буде виходити реклама, тому що потрібно якось його розвивати далі та хоч якось монетизувати Але, я вирішив, що буду 20% від всього заробітку на рекламі за місяць віддавати вам! Від вас потрібні лише підписки на рекламні пости, ну і ваш актив у вигляді реакцій та коментів. Розігрувати будемо або серед самих активних, або крипто боксом, або іншими шляхами. Реклама буде виходити під хештегом #sponsored, буду старатись відбирати для вас лише топові канали! Як вам така ідея братва???👇

400$ вдалось заробити за лютий і березень на активностях з каналу!!! Сорян чуваки, трохи на табличку підзабив, знаю як вона в
400$ вдалось заробити за лютий і березень на активностях з каналу!!! Сорян чуваки, трохи на табличку підзабив, знаю як вона вам подобається, але тепер кожен пост буде одразу внесений в таблицю. Як ви бачите, можна дуже непогано заробляти на активностях з каналу, всі пруфи можете глянути в табличці. За Лютий + Березень вийшло 406$, доволі непогано. Крім того було багато глімів, розіграшів та ваучерів від бінгх, де ви могли лутнути більше ніж я. Саме більше принесли біржі Bybit, Mexc та, як не дивно, Binance. Тому реєструйтесь і виконуйте промки від данних бірж. Також за багато промок поки не прийшла винагорода. А тепер прикиньте, що ви робили на кожну промку по 10 аків, наскільки більше можна було б заробити. Звісно всюди 10 аків не заженеш, але $1k в місяць можна вільно робиит на цьому чуваки, можливо навіть літом замутим таку рубрику з 0 до $1k, але зробимо це набагато цікавіше, все побачите)) Як абузити я часто розказую на основі, тому якщо ви ще по якихось причинах не підписані, підписуйтесь! Ось ссилка на квітневу таблицю, як думаєте скільки вдасться заробити за цей місяць? P.s. читай наступний пост, він капець який важливий

🇺🇦 Нагадую про наш розіграш, у якому ви можете за декілька хвилин забрати 5$. Учасників поки дуже мало, топова можливість забрати кеш для лоубанків!

🫙Вижимка глімів та йому подібних Як ви бачили вчора, мені недавно капнуло з гліма 14$, що доволі так не погано без вкладень.
🫙Вижимка глімів та йому подібних Як ви бачили вчора, мені недавно капнуло з гліма 14$, що доволі так не погано без вкладень. Тому якщо ви лоу банк, то обов'язково беріть участь в даних глімах, рано чи пізно вам пощастить. 🔴PETAI - Gleam Дедлайн: 5 квітня 🔴Delta Network - Gleam Дедлайн: 7 квітня 🔴DEFED - Glaem Дедлайн: 5 квітня 👇Зараз буде дана не звична для вас платформа, але в ній все просто як в глімах, так само конектити свої соц. мережі, гаманець і виконуєте завдання. 🔵EtherARK - 200 рандомних по 15 USDT Дедлайн: 6 квітня 🔵Snowball Money - 100 рандомних по 20 USDT Дедлайн: 30 квітня Нехай щастить 🍀 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі #QuestN

🍏Активності від MEXC Global 💰Для початку хочу вам нагадати що за реєстрацію на MEXC та проходження KYC, вам дають бонусні 2
🍏Активності від MEXC Global 💰Для початку хочу вам нагадати що за реєстрацію на MEXC та проходження KYC, вам дають бонусні 20$ на ф'ючерси, а по моєму посиланню максимальна знижка на комісії. 1️⃣ Активність: Kickstarter Mintlayer Ми вже робили пару активностей з токеном MintLayer, на жаль при лістингу токен не дав жодного ікса і провалився на -50%, так що якщо ви думаєте що при лістингу токени тільки ростуть то це не так. На мою думку проект виглядає дуже перспективним і токен в майбутньому може дати хороший вихлоп, можливо при лістингу на MEXC дасть пару десятків %. Зараз ми можемо взяти участь в Kickstarter по токену MintLayer з пулом 433,058 $ML (40к$), в кого завалялись $MX на MEXC то можете брати участь, пару $$$ на піцу мало би вийти. 🌐Посилання на Kickstarter Mintlayer 📆Початок: 2023-04-04 2️⃣ Активність: M-Day Сьогодні і завтра в нас є можливість взяти участь в M-Day з пулами по 64 000$ і по 800 виграшних білетів, тобто один виграшний білет 40$. Не бачу сенсу розписувати вам детально про M-Day, адже ви так знаєте що до чого. 🔵Сьогодні: M-Day 🔵Завтра: M-Day Гайс, сьогодні неділя, а це означає що на каналі буде трішки менше постів, тому що адміни відпочивають. Відпочивати завжди потрібно щоб не вигоріти. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка #вижимка

💰+25$ з повного нуля 💬Сьогодні вирішив чекнути MEXC і виявилось що я виграв в даному Gleam, зараз буду кайфувати з файною п
💰+25$ з повного нуля 💬Сьогодні вирішив чекнути MEXC і виявилось що я виграв в даному Gleam, зараз буду кайфувати з файною піцою. 💬Також хто робив мем для активності з даного поста, тут опублікували табличку з переможцями і я в цьому списку. Шанси були майже 100%, хз чому більшість з вас скіпнули. Друзі, я вам не пощу всякий мусор з шансом на виграш 0.0001%, я стараюсь вам кидати годні тємки де реально можна заробити пару $$$ взагалі без вкладень або з мінімальними вложенями. Надіюсь ви почули мене і зробили висновки. Також з сьогоднішнього сейлу ByBit ми вже в хорошому +, нфт R-класу коштує 5$ а брали ми його по 2$. 🚫 Крипто Скам | Чат |#нагороди

Братва, вже через 40 хвилин сейл, прокидаємось, вмиваємось і готуємось виносити бабки. Раджу вам не скіпати, хто знає, може саме вам випаде SR за 100$

📈Лутаємо халявні пару $$$ на батончики рошен В честь IDO проекту Reality Metaverse, ByBit приготували круту акцію в якій пул
📈Лутаємо халявні пару $$$ на батончики рошен В честь IDO проекту Reality Metaverse, ByBit приготували круту акцію в якій пул 20 000$. Дана акція не в звичному форматі для нас, тут потрібно купити нфт бокс і відкрити його, з нього ми отримуємо значок SR або R. За дані значки ми отримуємо їхні токени. 🔴Ціна нфт: 2$ 🔴Саплай НФТ: 5000; 50-SR, 4950-R. 🔵SR - 100$ 🔵R - 3$ І це без врахування іксів при лістингу, можливо буде і більше) 🌐Посилання на сейл Початок сейлу: 12:00 по Києву ❗️Важливо: Потрібно відкрити бокс до періоду знімків балансу, тобто до 9 квітня 11:00. Нфтішки будуть розлітатись як гарячі пиріжки, тому сьогодні дружно йдемо в кс і тренуємо реакцію, вона знадобиться не тільки в сейлі а і в подальшому житті. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка #MintNFT

🥳 Розіграш на 40$ від Українських криптоканалів ⚡️Швидкий розіграш на 4 дні, всього буде 8 переможців, які розділять нагород
🥳 Розіграш на 40$ від Українських криптоканалів ⚡️Швидкий розіграш на 4 дні, всього буде 8 переможців, які розділять нагороду по 5$ на кожного, тому шанси є у всіх! ✅Підписуємось на канали: ▪️ Легкий заробіток⚡️ ▪️ Crypto Gangster 🖤 ▪️ Крипто Скам 🥷 ▪️ Cryptonchyk 🔥 ▪️ ya_money 🌚 ▪️ MalkoPabu | Crypto 💸 ▪️Заробляємо онлайн 🚀 Заповнюємо ➡️ форму, вказуємо свій телеграм і Binance Pay. 🗓Дедлайн: 4 березня о 18:00

💰Лутаємо гарантовані 2-100$ з глімчансокого від CryptoFrog Так, знаю що обіцяв не спамити вам глімчанскими а робити вижимку,
💰Лутаємо гарантовані 2-100$ з глімчансокого від CryptoFrog Так, знаю що обіцяв не спамити вам глімчанскими а робити вижимку, але цей гем достойний окремого поста. В даному глімі обіцяють усім користувачам бокс ціною від 2$ до 100$, ну не гем? АУЗИМО! 🔴Gleam Дедлайн: cьогодні в 21:00 Рекомендую вам поспішити і загнати пару аків що потім не 😫йобити. ВОРК! 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

🖼Забираємо 3/23 NFT від McLaren Ми вже забирали 1 і 2 NFT, тепер настала черга забрати 3. ⌨️Як забрати: 🔵Переходимо на сайт
🖼Забираємо 3/23 NFT від McLaren Ми вже забирали 1 і 2 NFT, тепер настала черга забрати 3. ⌨️Як забрати: 🔵Переходимо на сайт та конектимо TrustWallet 🔵Мінтимо нфт 🔅Чекаємо анонсів Друзі, накидайте реакцій під цей пост, хочу побачити скільки вас тут. 🚫 Крипто Скам | Чат | #MintNFT