OLDMONEY CRYPTO💸
Открыть в Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Больше2 714
Подписчики
Нет данных24 часа
-207 дней
-13430 день
Архив постов
2 714
🔔 Як не ловити фомо і заробляти від 1000$ на місяць
🗂 Ось вам папка з найкращими каналами - в цій папці ви знайдете різні активності, а саме: тестнети, ретродропи, аірдропи та багато інших
CRYPTO - (папка містить 8 каналів з ексклюзивним контентом)
👆Нажимаємо на кпопку і додаємо її в свій список (потрібна остання версія телеграма)
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Gem #ВП
2 714
📈Гів + глім від MEXC
Все по дефолту, виконуємо завдання та лутаємо собі на квас🤤
🫙Глім
🔵Посилання на глім
🔵Буде 40 рандомних переможців, які отримають по 2,905.10 $OPAIG.
Дедлайн: 5 липня 15:00
🐦Гів в Twitter
🔵Посилання на гів
🔵Буде 70 рандомних переможців, які розділять пул 116 204 $OPAIG.
Дедлайн: 5 липня в 23:59
На даний момент в твіттері ~140 цитованих ретвітів, тобто 50% шанс на виграш, звичайно ще набереться трішки людей до завтра, але всеодно шанси будуть смачненькі.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MEXC #гів #глімчанскі
2 714
📈Новий ByVotes на ByBit
Знову халява від ByBit, де ми нічим не ризикуємо і нічого не втрачаємо. На цей раз в ByVotes беруть участь такі проекти: Ben Coin Collaborative ($BEN); Vulcan Foged (PYR); NYM.
🟠Що робимо:
🟠Логінимось | Реєструємось на ByBit (+50 голосів)
🟠Холдимо USDT на балансі до снепшоту
🟠Голосуємо за проект
📆Снепшот буде зроблено 6 липня в 2:59, а голосування буде з 6 по 7 липня.
Друзі, голосуємо в кінці дня, тоді ми зможемо побачити в кого найбільше голосів і проголосуємо за переможця. Особисто я думаю що переможцем буде NYM, але це лише догадки. DYOR!
Також можна зробити 5х до своїх голосів, відповідно буде 5х винагорода. Закину схему в коментарі👇
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #ByVotes
2 714
Я пошкодую про це, але пофіг...
Короче , зливаю вам афігєнний канал з AirDropами, абузами, NFT-проектами, ретродропами, тестнетами і т.д.
Він доведе що заробити 1к$ на місяць на крипті — це легко!
Ось посилання — ТИК
#гем
2 714
📈Глім від ByBit x Mantle
Пул даного гліма 1000 $MNT, щось мені підказує що $MNT буде по долару, можливо смарт мув купити зараз BIT, і коли буде свапатись токен на MNT ми ще зможемо заробити, що скажете?
🫙Bybit x Mantle Bystarter Gleam Campaign
🟠Посилання на глім
🟠Відповідь на питання кину в коментарі
🟠Буде 100 рандомних переможців, які розділять пул 1000 $MNT.
📆Дедлайн: 17 липня
До речі, там на банані новий лаунчпул, думаю можна брати лонг BNB, але перед цим DYOR!
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #Глімчанскі
2 714
🔼О це так! $BIT пушка!
На новинах про байбіт промки, чи нові лістинги можна файно так лутанути бабко на ф'ючерсах. Раніше я лутанув на новині про лістинг + промку з токеном $VELO, а зараз вже з токеном $BIT. До речі, закриваю позицію біт, 4 липня в вечір, бо 5 липня в 03:00 буде снепшот бітів в ByStarter, і багато людей будуть зливати (якщо буде доступно біт на ф'ючах то відкриваємо шорт)
Хотіли б ви щоб я вам давав коли по цьому? Накидайте реакцій під пост, і тоді я буду знав чи комусь це потрібно.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #Mexcдякуюзапари #плюсбабки
2 714
Друзі, сьогодні по темкам мало що є, тому віддихаємо.
Неділя це такий день коли треба віддихнути, щоб почати тиждень з свіжими силами.
До речі, на фото я з однією дівчиною в Тернопільській області 😎
2 714
Прийшли винагороди за прикріплене промо ☝️
За холд 300$, дали 5$. Не погано, можна тепер піти на квас 🤤
2 714
📈Новий ByStarter на ByBit з токеном $MNT
Можливо ви вже чули про про проект Mantle, а як ні то я зараз розповім. Mantle - це L2 рішення для Ethereum, що використовує модульний підхід. Виробники даного проекту це біржа ByBit. Також токен $MNT стане головним токеном біржі, всі токени BIT буде перетворено в токени $MNT 1:1.
Зараз на біржі проходить ByStarter з пулом 5 000 000 MNT, судячи з того що токен буде перетворено 1:1 BIT, то це на даний курс 2 ЛИМОНА$, хоча я думаю що ще токен дасть пару X.
📝ByStarter поділяється на два етапи: Whitelist; Public.
Як взяти учать в Whitelist і які там винагороди?
🟠Потрібно зареєструватись на ByBit та пройти KYC - 1
🟠Холдити на рахунку від 100BIT та 100USDT
Якщо ви виграєте, получите 200 $MNT. Всього буде 12 500 переможців, шанси капець великі. Також якщо ви холдите 100$, ви автоматично берете участь ще в Public.
Снепшот BIT: 5 липня в 15:00
Період підписки: 6 - 11 липня
Результати: 11 липня 12:00
Розподіл токенів: 17 липня з 9 до 12:00
Як взяти учать в Public і які там винагороди?
🟠Потрібно зареєструватись на ByBit та пройти KYC - 1
🟠Холдити на рахунку 100 USDT
Якщо ви виграєте, получите 1000 $MNT, а якщо ви ВІП то зможете получити до 2200 $MNT. Пул 2 500 000 $MNT.
Період підписки: 12-17 липня
Результати: 17 липня в 9:00
Розподіл токенів: 17 липня з 9 до 12:00.
🌐Деталі
А тепер дивіться, якщо будуть брати участь 100 000 людей в Public, то на перемогу шанс 2.5% якщо рахувати без віпок. 2.5% на акаунт не так і вже погано, тим паче ми нічим не ризикуємо, а на томість отримуємо шанс получити 400$ по теперішньому курсі.
Також не забувайте про Whitlist, там взагалі все смачно, 12 500 місць це дуже багато, я думаю що там буде менше учасників а ніж в пабліку, бо холдити BIT мало хто схоче. Шанси на виграш там дуже великі. Рекомендую вам вже закупитись BIT, бо ближче до снепшоту буде памп токена і ви ще на цьому зможете заробити.
P.s там ще вони натякнули що буде промо з пулом 40 000 $MNT, щось мені підказує що токен буде по 1$)
2 714
💸Ось наші переможців розіграшу
‼️Переможці:
1)@alina_balia
2)@anatolich_4
3)@lioshkasejko
4)@egor_yakemov
🥳Вітаємо переможців, скоро з вами зв'яжеться організатор і надішле кошти
😏А хто не виграв, то не сумуйте, бо по переду буде ще багато чого цікавого
2 714
📌Через 3 години закінчення розіграшу 😇
Учасників не так і багато тому є шанс стати переможцем 😉
🏆4 щасливчиків порівну розділять банк у 6000грн
Встигни взяти участь ‼️
2 714
🏎Забираємо 10/23 NFT від McLaren
Забираємо 10 з 23 нфт від Маклерен, дана нфт родом з країни, яка почала першу світову війну (трішки історії вам).
⌨️Як забрати?
🔵Переходимо на сайт і конектимо Trust Wallet
🔵Мінтимо нфт
🔅Чекаємо анонсів
А ну напишіть в коменти "+" хто має всі 10 нфт в колекції, я ось плюс 😄
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT
2 714
📈Глім від ByBit & Vela
Давненько Байбіт не випускав гліми, а раніше я вигравав навіть в такому, шанси тут великі через велику кількість призових місць.
Не здумайте таке пропускати, ти паче, якщо ви лоу банк.
🫙Bybit x VELA Gleam
🔵Посилання на глім
🔵Буде 450 переможців, які отримають по 4 $VELA (10$)
Дедлайн: 12 Липня
Друзі, накидайте реакцій мені для мотивації, вам не тяжко а мені приємно😊
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#глімчанскі #ByBit
2 714
⌨️Насолоджуємось грою в 2040WORLD та ще й заробляємо
2040WORLD - це F2P гра, події якої відбуваються на космічні станції планетарних масштабів. В даній грі ви можете змагатись з іншими гравцями, добувати ресурси, крафтити різні прикольчики, торгувати на аукціоні і так далі. Економіка гри створена на існуючі в реальності історичних моделях, а всі операції підтримуються токеном $TFT.
💰Дана гра получила 1.45млн$ інвестицій на англійсьокму раунді, 1.1млн$ на приватному раунді і 300 тисяч $ від продажі капсул з аватарами ранім інвесторам і альфа - тестерам.
Зараз ми можемо приєднатись до бета тестування гри і заробляти на тому.
Просто за гру в неї, нам будуть давати лутбокси і ключі до них, з них будуть падати різні айтеми, які ми зможемо потім продати на аукціоні за токени.
🤔Що робимо:
🔵Переходимо на сайт
🔵З права в верхньому куті жмемо "Join closed beta"
🔵Подаємо заявку на бета тест
Гра дуже топова, вкладувати нам нічого не потрібно, а заробити можна смачно. Просто гляньте на графіку гри, це просто КОСМОС! В такої гри точно успішне майбутнє.
Раджу вам пограти, можливо вам випаде айтем, який в майбутньому буде оцінюватись в 10 000$, все можливо)
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#F2P #P2E #гем
2 714
🟠Лудоманимо разом з Binance
Давненько ми не бачили рулток на банані, я встиг заскучати.
Сьогодні, Binance викатав нову рулетку, В ЯКІЙ НЕМАЄ ДЯКУЮ.
Так, вам не почулось, тут немає дякую, а натомість є "Eid Mubarak". Якщо воно вам випадає, то ви отримуєте право розділити пул 4000$.
🟠Як крутити:
🟠Логінимось | Реєструємось на Binance
🟠Переходимо на сайт з рулеткою
🟠Виконуємо елементарні завдання та крутимо її коли буде оновлений пул
📆Дедлайн: через 7 днів
Також дану рулетку дуже вирізняється від минулих тим, що тут немає ніяких ваучерів на комісію чи ще щось, все онлі USDT спот. Бачив що навіть 100$ чуваку випадало🤑
P.s @BinanceUkraineChat, я вас люблю! Подаруйте тапочки будь ласка 🙏
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #рулетка
2 714
‼️Гайс, хочу по рекомендувати вам свій другий канал "Шо там в Крипті?"
Тут ви знайдете:
🔴Найгарячіші новини з всесвіту блокчейну.
🔴Дати різних подій в економіці країн.
🔴Новини про різні компанії які можуть вплинути на ринок.
🔴Фотографію адміна в трусиках.
💬І багато іншого...
Знаю що інколи хочеться почитати про якісь події в Крипті, щоб бути в курсі всього і убезпечити себе, наприклад, від волитильного ринку чи розблокування токенів.
Тому заходьте і читайте, а я буду старатись давати все кращий і кращий контент.
🌐Посилання на канал - ТИК
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Гем #чіназес
2 714
🚀Виконуємо місії на Supra oracles та фармимо зірочки
Можливо ви пам`ятаєте, як на початку весни всі шилили роздачу токенів від них. Так ось, ще можна виконувати місії і фармити зірочки, які в свою чергу прокачують акаунт і дають різні привілегії.
Лістинг токена планується в 3-ому кварталі цього року, можливо і тоді буде аірдроп.
Ну що ж, робимо для анти😫.
📝Що робити:
🔵Переходимо на сайт, реєструємось, проходимо KYC та переходимо в вкладку місії
🔵Проходимо тест на кожній місії
Відповіді: 1-D, 2-D, 3-C, 4-A, 5-C, 6-E, 7-A, 8-A.
Сам проект доволі не поганий, в твіттері понад 170 тисяч учасників. Сама команда старанно працює над ним і не думає навіть закидати, воркаєм.
P.s Там SpaceID дроп роздали, хто скільки залутав пишіть в коментарі.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#AirDrop
2 714
🎁Ось і наші переможці у розіграші👇
1)@prontojek
2)@gorDononli
3)@oleksiukVlad
4)@lytvynnchuk
5)@bodnar_D
📲Організатори напишуть особисто кожному✔️
Дякую вам за підтримку каналів! Нагадаю вам що в нас на каналі проходить ще один розіграш, може в ньому вам повезе? 🍀
2 714
💰Получаємо 150$+ з боксів від Meta Merge
Друзі, зараз по гемах капець як не густо, завтра постараюсь знайти щось цікаве для вас, а поки ловіть гемчик від мого найкращого друга та власника цього каналу.
Meta Merge - це метавсесвіт від топового проекту Ultiverse. На твіттер підписані такі гіганти як: Kukoin, Ultiverse, SafePal.
Зараз ми можемо залулати від них нфт, яка коштує від 100$. Тут вже не одну піцу купиш)
Все що нам потрібно - це:
🔵Перейти на сайт та за конектити гаманець
🔵Протягом 7-ми днів відкривати бокси
На 7 день ми получаємо нфт, яку можемо злити на OpenSea.
Всього NFT є 3 класи, ми в свою чергу будемо охотитись на клас "S", якщо така випадає то можете сміло іти на Авто базар і вибирати собі якогось корча. А якщо все це абузити, то вже можна придивлятись на якогось гольфа 4.
Одним словом - ІМБА. Абузиться дуже легко, тому хто не лінивий?, той зможе смачно заробити, але перед цим - DYOR!
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#FreeNFT #AirDrop
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
