ru
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Открыть в Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Больше
2 714
Подписчики
Нет данных24 часа
-207 дней
-13430 день
Архив постов
🔔 Як не ловити фомо і заробляти від 1000$ на місяць 🗂 Ось вам папка з найкращими каналами - в цій папці ви знайдете різні активності, а саме: тестнети, ретродропи, аірдропи та багато інших CRYPTO - (папка містить 8 каналів з ексклюзивним контентом) 👆Нажимаємо на кпопку і додаємо її в свій список (потрібна остання версія телеграма) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Gem #ВП

📈Гів + глім від MEXC Все по дефолту, виконуємо завдання та лутаємо собі на квас🤤 🫙Глім 🔵Посилання на глім 🔵Буде 40 рандо
📈Гів + глім від MEXC Все по дефолту, виконуємо завдання та лутаємо собі на квас🤤 🫙Глім 🔵Посилання на глім 🔵Буде 40 рандомних переможців, які отримають по 2,905.10 $OPAIG. Дедлайн: 5 липня 15:00 🐦Гів в Twitter 🔵Посилання на гів 🔵Буде 70 рандомних переможців, які розділять пул 116 204 $OPAIG. Дедлайн: 5 липня в 23:59 На даний момент в твіттері ~140 цитованих ретвітів, тобто 50% шанс на виграш, звичайно ще набереться трішки людей до завтра, але всеодно шанси будуть смачненькі. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MEXC #гів #глімчанскі

📈Новий ByVotes на ByBit Знову халява від ByBit, де ми нічим не ризикуємо і нічого не втрачаємо. На цей раз в ByVotes беруть
📈Новий ByVotes на ByBit Знову халява від ByBit, де ми нічим не ризикуємо і нічого не втрачаємо. На цей раз в ByVotes беруть участь такі проекти: Ben Coin Collaborative ($BEN); Vulcan Foged (PYR); NYM. 🟠Що робимо: 🟠Логінимось | Реєструємось на ByBit (+50 голосів) 🟠Холдимо USDT на балансі до снепшоту 🟠Голосуємо за проект 📆Снепшот буде зроблено 6 липня в 2:59, а голосування буде з 6 по 7 липня. Друзі, голосуємо в кінці дня, тоді ми зможемо побачити в кого найбільше голосів і проголосуємо за переможця. Особисто я думаю що переможцем буде NYM, але це лише догадки. DYOR! Також можна зробити 5х до своїх голосів, відповідно буде 5х винагорода. Закину схему в коментарі👇 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #ByVotes

Я пошкодую про це, але пофіг... Короче , зливаю вам афігєнний канал з AirDropами, абузами, NFT-проектами, ретродропами, тестн
Я пошкодую про це, але пофіг... Короче , зливаю вам афігєнний канал з AirDropами, абузами, NFT-проектами, ретродропами, тестнетами і т.д. Він доведе що заробити 1к$ на місяць на крипті — це легко!   Ось посилання — ТИК #гем

📈Глім від ByBit x Mantle Пул даного гліма 1000 $MNT, щось мені підказує що $MNT буде по долару, можливо смарт мув купити зар
📈Глім від ByBit x Mantle Пул даного гліма 1000 $MNT, щось мені підказує що $MNT буде по долару, можливо смарт мув купити зараз BIT, і коли буде свапатись токен на MNT ми ще зможемо заробити, що скажете? 🫙Bybit x Mantle Bystarter Gleam Campaign 🟠Посилання на глім 🟠Відповідь на питання кину в коментарі 🟠Буде 100 рандомних переможців, які розділять пул 1000 $MNT. 📆Дедлайн: 17 липня До речі, там на банані новий лаунчпул, думаю можна брати лонг BNB, але перед цим DYOR! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #Глімчанскі

🔼О це так! $BIT пушка! На новинах про байбіт промки, чи нові лістинги можна файно так лутанути бабко на ф'ючерсах. Раніше я
+1
🔼О це так! $BIT пушка! На новинах про байбіт промки, чи нові лістинги можна файно так лутанути бабко на ф'ючерсах. Раніше я лутанув на новині про лістинг + промку з токеном $VELO, а зараз вже з токеном $BIT. До речі, закриваю позицію біт, 4 липня в вечір, бо 5 липня в 03:00 буде снепшот бітів в ByStarter, і багато людей будуть зливати (якщо буде доступно біт на ф'ючах то відкриваємо шорт) Хотіли б ви щоб я вам давав коли по цьому? Накидайте реакцій під пост, і тоді я буду знав чи комусь це потрібно. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #Mexcдякуюзапари #плюсбабки

Друзі, сьогодні по темкам мало що є, тому віддихаємо. Неділя це такий день коли треба віддихнути, щоб почати тиждень з свіжим
Друзі, сьогодні по темкам мало що є, тому віддихаємо. Неділя це такий день коли треба віддихнути, щоб почати тиждень з свіжими силами. До речі, на фото я з однією дівчиною в Тернопільській області 😎

Прийшли винагороди за прикріплене промо ☝️ За холд 300$, дали 5$. Не погано, можна тепер піти на квас 🤤
Прийшли винагороди за прикріплене промо ☝️ За холд 300$, дали 5$. Не погано, можна тепер піти на квас 🤤

📈Новий ByStarter на ByBit з токеном $MNT Можливо ви вже чули про про проект Mantle, а як ні то я зараз розповім. Mantle - це
📈Новий ByStarter на ByBit з токеном $MNT Можливо ви вже чули про про проект Mantle, а як ні то я зараз розповім. Mantle - це L2 рішення для Ethereum, що використовує модульний підхід. Виробники даного проекту це біржа ByBit. Також токен $MNT стане головним токеном біржі, всі токени BIT буде перетворено в токени $MNT 1:1. Зараз на біржі проходить ByStarter з пулом 5 000 000 MNT, судячи з того що токен буде перетворено 1:1 BIT, то це на даний курс 2 ЛИМОНА$, хоча я думаю що ще токен дасть пару X. 📝ByStarter поділяється на два етапи: Whitelist; Public. Як взяти учать в Whitelist і які там винагороди? 🟠Потрібно зареєструватись на ByBit та пройти KYC - 1 🟠Холдити на рахунку від 100BIT та 100USDT Якщо ви виграєте, получите 200 $MNT. Всього буде 12 500 переможців, шанси капець великі. Також якщо ви холдите 100$, ви автоматично берете участь ще в Public. Снепшот BIT: 5 липня в 15:00 Період підписки: 6 - 11 липня Результати: 11 липня 12:00 Розподіл токенів: 17 липня з 9 до 12:00 Як взяти учать в Public і які там винагороди? 🟠Потрібно зареєструватись на ByBit та пройти KYC - 1 🟠Холдити на рахунку 100 USDT Якщо ви виграєте, получите 1000 $MNT, а якщо ви ВІП то зможете получити до 2200 $MNT. Пул 2 500 000 $MNT. Період підписки: 12-17 липня Результати: 17 липня в 9:00 Розподіл токенів: 17 липня з 9 до 12:00. 🌐Деталі А тепер дивіться, якщо будуть брати участь 100 000 людей в Public, то на перемогу шанс 2.5% якщо рахувати без віпок. 2.5% на акаунт не так і вже погано, тим паче ми нічим не ризикуємо, а на томість отримуємо шанс получити 400$ по теперішньому курсі. Також не забувайте про Whitlist, там взагалі все смачно, 12 500 місць це дуже багато, я думаю що там буде менше учасників а ніж в пабліку, бо холдити BIT мало хто схоче. Шанси на виграш там дуже великі. Рекомендую вам вже закупитись BIT, бо ближче до снепшоту буде памп токена і ви ще на цьому зможете заробити. P.s там ще вони натякнули що буде промо з пулом 40 000 $MNT, щось мені підказує що токен буде по 1$)

Кому треба запис екрану, ось тримайте🎩

💸Ось наші переможців розіграшу ‼️Переможці: 1)@alina_balia 2)@anatolich_4 3)@lioshkasejko 4)@egor_yakemov 🥳Вітаємо переможців, скоро з вами зв'яжеться організатор і надішле кошти 😏А хто не виграв, то не сумуйте, бо по переду буде ще багато чого цікавого

📌Через 3 години закінчення розіграшу 😇 Учасників не так і багато тому є шанс стати переможцем 😉 🏆4 щасливчиків порівну розділять банк у 6000грн Встигни взяти участь ‼️

🏎Забираємо 10/23 NFT від McLaren Забираємо 10 з 23 нфт від Маклерен, дана нфт родом з країни, яка почала першу світову війну
🏎Забираємо 10/23 NFT від McLaren Забираємо 10 з 23 нфт від Маклерен, дана нфт родом з країни, яка почала першу світову війну (трішки історії вам). ⌨️Як забрати? 🔵Переходимо на сайт і конектимо Trust Wallet 🔵Мінтимо нфт 🔅Чекаємо анонсів А ну напишіть в коменти "+" хто має всі 10 нфт в колекції, я ось плюс 😄 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT

📈Глім від ByBit & Vela Давненько Байбіт не випускав гліми, а раніше я вигравав навіть в такому, шанси тут великі через велик
📈Глім від ByBit & Vela Давненько Байбіт не випускав гліми, а раніше я вигравав навіть в такому, шанси тут великі через велику кількість призових місць. Не здумайте таке пропускати, ти паче, якщо ви лоу банк. 🫙Bybit x VELA Gleam 🔵Посилання на глім 🔵Буде 450 переможців, які отримають по 4 $VELA (10$) Дедлайн: 12 Липня Друзі, накидайте реакцій мені для мотивації, вам не тяжко а мені приємно😊 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#глімчанскі #ByBit

⌨️Насолоджуємось грою в 2040WORLD та ще й заробляємо 2040WORLD - це F2P гра, події якої відбуваються на космічні станції планетарних масштабів. В даній грі ви можете змагатись з іншими гравцями, добувати ресурси, крафтити різні прикольчики, торгувати на аукціоні і так далі. Економіка гри створена на існуючі в реальності історичних моделях, а всі операції підтримуються токеном $TFT. 💰Дана гра получила 1.45млн$ інвестицій на англійсьокму раунді, 1.1млн$ на приватному раунді і 300 тисяч $ від продажі капсул з аватарами ранім інвесторам і альфа - тестерам. Зараз ми можемо приєднатись до бета тестування гри і заробляти на тому. Просто за гру в неї, нам будуть давати лутбокси і ключі до них, з них будуть падати різні айтеми, які ми зможемо потім продати на аукціоні за токени. 🤔Що робимо: 🔵Переходимо на сайт 🔵З права в верхньому куті жмемо "Join closed beta" 🔵Подаємо заявку на бета тест Гра дуже топова, вкладувати нам нічого не потрібно, а заробити можна смачно. Просто гляньте на графіку гри, це просто КОСМОС! В такої гри точно успішне майбутнє. Раджу вам пограти, можливо вам випаде айтем, який в майбутньому буде оцінюватись в 10 000$, все можливо) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#F2P #P2E #гем

🟠Лудоманимо разом з Binance Давненько ми не бачили рулток на банані, я встиг заскучати. Сьогодні, Binance викатав нову рулет
🟠Лудоманимо разом з Binance Давненько ми не бачили рулток на банані, я встиг заскучати. Сьогодні, Binance викатав нову рулетку, В ЯКІЙ НЕМАЄ ДЯКУЮ. Так, вам не почулось, тут немає дякую, а натомість є "Eid Mubarak". Якщо воно вам випадає, то ви отримуєте право розділити пул 4000$. 🟠Як крутити: 🟠Логінимось | Реєструємось на Binance 🟠Переходимо на сайт з рулеткою 🟠Виконуємо елементарні завдання та крутимо її коли буде оновлений пул 📆Дедлайн: через 7 днів Також дану рулетку дуже вирізняється від минулих тим, що тут немає ніяких ваучерів на комісію чи ще щось, все онлі USDT спот. Бачив що навіть 100$ чуваку випадало🤑 P.s @BinanceUkraineChat, я вас люблю! Подаруйте тапочки будь ласка 🙏 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #рулетка

‼️Гайс, хочу по рекомендувати вам свій другий канал "Шо там в Крипті?" Тут ви знайдете: 🔴Найгарячіші новини з всесвіту блокчейну. 🔴Дати різних подій в економіці країн. 🔴Новини про різні компанії які можуть вплинути на ринок. 🔴Фотографію адміна в трусиках. 💬І багато іншого... Знаю що інколи хочеться почитати про якісь події в Крипті, щоб бути в курсі всього і убезпечити себе, наприклад, від волитильного ринку чи розблокування токенів. Тому заходьте і читайте, а я буду старатись давати все кращий і кращий контент. 🌐Посилання на канал - ТИК 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Гем #чіназес

🚀Виконуємо місії на Supra oracles та фармимо зірочки Можливо ви пам`ятаєте, як на початку весни всі шилили роздачу токенів в
🚀Виконуємо місії на Supra oracles та фармимо зірочки Можливо ви пам`ятаєте, як на початку весни всі шилили роздачу токенів від них. Так ось, ще можна виконувати місії і фармити зірочки, які в свою чергу прокачують акаунт і дають різні привілегії. Лістинг токена планується в 3-ому кварталі цього року, можливо і тоді буде аірдроп. Ну що ж, робимо для анти😫. 📝Що робити: 🔵Переходимо на сайт, реєструємось, проходимо KYC та переходимо в вкладку місії 🔵Проходимо тест на кожній місії Відповіді: 1-D, 2-D, 3-C, 4-A, 5-C, 6-E, 7-A, 8-A. Сам проект доволі не поганий, в твіттері понад 170 тисяч учасників. Сама команда старанно працює над ним і не думає навіть закидати, воркаєм. P.s Там SpaceID дроп роздали, хто скільки залутав пишіть в коментарі. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#AirDrop

🎁Ось і наші переможці у розіграші👇 1)@prontojek 2)@gorDononli 3)@oleksiukVlad 4)@lytvynnchuk 5)@bodnar_D 📲Організатори напишуть особисто кожному✔️ Дякую вам за підтримку каналів! Нагадаю вам що в нас на каналі проходить ще один розіграш, може в ньому вам повезе? 🍀

💰Получаємо 150$+ з боксів від Meta Merge Друзі, зараз по гемах капець як не густо, завтра постараюсь знайти щось цікаве для
💰Получаємо 150$+ з боксів від Meta Merge Друзі, зараз по гемах капець як не густо, завтра постараюсь знайти щось цікаве для вас, а поки ловіть гемчик від мого найкращого друга та власника цього каналу. Meta Merge - це метавсесвіт від топового проекту Ultiverse. На твіттер підписані такі гіганти як: Kukoin, Ultiverse, SafePal. Зараз ми можемо залулати від них нфт, яка коштує від 100$. Тут вже не одну піцу купиш) Все що нам потрібно - це: 🔵Перейти на сайт та за конектити гаманець 🔵Протягом 7-ми днів відкривати бокси На 7 день ми получаємо нфт, яку можемо злити на OpenSea. Всього NFT є 3 класи, ми в свою чергу будемо охотитись на клас "S", якщо така випадає то можете сміло іти на Авто базар і вибирати собі якогось корча. А якщо все це абузити, то вже можна придивлятись на якогось гольфа 4. Одним словом - ІМБА. Абузиться дуже легко, тому хто не лінивий?, той зможе смачно заробити, але перед цим - DYOR! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#FreeNFT #AirDrop