ru
Feedback
ГOЛУБячий дизайн

ГOЛУБячий дизайн

Открыть в Telegram

Пишу про дизайн в Україні, світі, про корисні речі та особисті думки, досвід в Швейцарії. Для звʼязку @ann_golub

Больше
1 545
Подписчики
-124 часа
-37 дней
-1330 день
Архив постов
Суботнє Вчора сталася кульова подія, бо «Живчик» це не просто напій, це вже ціла спадщина та частина сучасної культури Україн
Суботнє Вчора сталася кульова подія, бо «Живчик» це не просто напій, це вже ціла спадщина та частина сучасної культури України. Його купляють дорослі для себе і для власних дітей. Я давно не помічала аж на стільки великої концентрації хейту на дизайн, бо люди сприйняли оновлення як особисту образу, а це показник лавмарку. Навіщо взагалі було треба робити редизайн — залишу це питання для відділу маркетингу «Оболоні», бо я не в контексті цього рішення. Може там дійсно стояло щось більше за оновлення заради оновлення. Мені особисто нове пакування більше подобається, але я не впевнена в його доцільності. Але головний крінж та фатіліті зрада — кацапський шрифт, Карл! В 2026 році! І не у якогось ноунейму, а у цілого культурного коду 90-х🤦 Відчуття зради у споживачів, кацапський шрифт — враження, що бренд взагалі не в контексті сьогодення. Чимось нагадує відоме фаталіті «Тропікани», але ще не ясно чи обурення аудиторії позначиться на продажах. Після цього можна буде зробити висновки А як вам редизайн?

Про мотлох та порядок ——— Почнемо з того, що я довго тут ні чого не писала) То справи, то нема сил, то хворіла ——— Отже, про
+2
Про мотлох та порядок ——— Почнемо з того, що я довго тут ні чого не писала) То справи, то нема сил, то хворіла ——— Отже, про сміття Я людина систематична і хаотична: маю на ноуті окрему папочку, куди закидаю різне (те що треба потім розібрати, але довго цього не роблю), і так само маю повністю сформовані папки до дрібниць, де окремо все по темам/жанрам/прийомам і тд. Ще я маньяк фізичних носіїв. Колись збирала все підряд, а тепер це дуже вибірково. І як із папками на компі, папірці зберігаю, а потім вичищаю та викидаю зайве/непотрібне у смітник. Чому це роблю? Бо змінююсь з роками в сфері, щось стає для мене банальним та очевидним рішенням, а щось залишається класним та цікавим, тому моя методика полягає у викиданні першого, залишаючи лише друге, те що відгукується тут і зараз. Це дозволяє не розсіювати увагу на непотрібні рішення і сфокусовати мозок одразу на цікавих викликах. Розкажіть про себе: як ви зберігаєте речі для натхнення? Чи є система, чи все у хаосі?

Хто пропустив! Вчора завірусилось відео з учасником гурту Stray Kids з Південної Кореї, де він міряє прикраси Cartier і жує карамельки "Молочна краплинка" від Roshen. Відео орієнтовано як на візуалів, так і аудіалів. Колаба вийшла легендарною, на мою думку 😁😁 Але є нюанс: це випадковість)) Той самий випадок, коли люди самі рекламують бренд 🫶 (або продакшн, бо цукерки не тільки гарно лягаюсь у кадр та ще так файно шарудять та хрумтять). #маркетинг

Передивлялась деякі папки на ноуті і натрапила на свої лого за 2024. Восьминіг з курсу, "борода" для концепту барбера на піра
+1
Передивлялась деякі папки на ноуті і натрапила на свої лого за 2024. Восьминіг з курсу, "борода" для концепту барбера на піратську тематику. Досі мені вони подобаються з точки зору графіки 😁 Схоже, що трохи пропрацювала свого критика за ці роки 😎 Для мене це вже про маленьку перемогу. #особисте ___________ А як ви ставитесь до своїх старих робіт?

Наймиліша реклама, яку бачила 😍🥹 У Швейцарії локально можна зустріти ящики з мініатюрами про товар/послугу та флаєри/визиті
+3
Наймиліша реклама, яку бачила 😍🥹 У Швейцарії локально можна зустріти ящики з мініатюрами про товар/послугу та флаєри/визитівки з деталями про це. Як на мене, це дуже оригінальна, бюджетна та цікава альтернатива афішам чи банерам. Також це місцева креативність, як у нас лебеді з шин)) Один момент -- хтось може стирити реквізит, але не в цій країні. У нас же потрібно трохи покумекать над цим для реалізації 😄 #маркетинг

Сьогодні у нас дещо з дизайну продуктів) Файний варіант для втомлених офісних працівників або фанатів кемпінгу/походів. Його
+6
Сьогодні у нас дещо з дизайну продуктів) Файний варіант для втомлених офісних працівників або фанатів кемпінгу/походів. Його можна скласти різними способами: на передній частині намету відображається календар поточного місяця, а бічні шторки висуваються, утворюючи відділення для зберігання, де можна розмістити канцелярські та офісні приналежності (або ніж щоб ніхто не діставав😈). Інші картки можна покласти в кишеньку на задній частині намету. 12 ілюстрованих карт календаря зображують сцени кемпінгу протягом усіх сезонів, додаючи нотку тепла та фантазії до монотонного життя офісного працівника. Автор/авторка 集顏物舍 (Jiyanyuwushe) #натхнення

Принесла вам набор мокапів: 4K, PSD, iPhone / iMac / MacBook. Посилання на безкоштовне завантаження. Авторка: Vika Talks | In
Принесла вам набор мокапів: 4K, PSD, iPhone / iMac / MacBook. Посилання на безкоштовне завантаження. Авторка: Vika Talks | Instagram Котиками будуть ті, хто відмітить авторку із використанням її мокапчиків 😉 #корисне

Від Марго Гаряжа дізналася про одну цікаву методику побудови айдентики. Суть проста: під бриф та запит знаходити фільми, які
+6
Від Марго Гаряжа дізналася про одну цікаву методику побудови айдентики. Суть проста: під бриф та запит знаходити фільми, які передають потрібну атмосферу і на цьому будувати айдентику. Марго показала як приклад фільм "Дівчина з татуюванням дракона" (раджу глянути як оригінал, так і рімейк) і навела такий проєкт, що схожий по вайбу із фільмом: холодна палітра, мінімалістичні холодні композиції з великим простором та відстороненість з бруталізмом у моделях. Вона радить досліджувати чому виникають емоції в сценах і розклади сцену на складові: * Колірна палітра * Текстури * Кадрування * Світло й тінь * Звук або його відсутність * Символ _________ Мені здається це цікавою методикою, до того ж я кіноман, тож підібрати відповідний фільм для мене не буде такою проблемою. А що ви думаєте з цього приводу? #натхнення #айдентика #корисне

Repost from STERNENKO
Сьогодні, до четвертої річниці повномасштабного вторгнення у війні, яка триває 12 років і не припинялась століттями, обов’язково допоможіть нашому війську! 24 гривні. Гривні країни, яка досі стоїть. Гривні, які допоможуть принести росіянам кару. Робіть ранковий донат!

@illustukr спільнота для українських митців: дизайнерів, ілюстраторів, художників! В чаті ви зможете: - отримати професійну пораду - показати свої роботи та знайти підтримку від митців на свій Behance та робочий інстаграм - розмістити оголошення для пошуку дизайнерів - знайти замовників та роботу. ___________________ Сама вчора доєдналась до них) Рекомендую 👍

Давно не було рубрики #корисне Принесла вам офігезний крутелик від Гугла — Міксборд! Це новий погляд на мудборди із ШІ. Що во
+5
Давно не було рубрики #корисне Принесла вам офігезний крутелик від Гугла — Міксборд! Це новий погляд на мудборди із ШІ. Що воно вміє? 1️⃣ Ну дошка для ваших картинок, текстів та посилань, це очевидно) 2️⃣ Можна написати просто текст і воно згенурує вам мудборд! У мене вийшло смішно (скрін 2), хоча деякі генерації можна узяти в обробку. 3️⃣ На основі ваших/ші картинок можна нагеренувати дизайн чи вайб (3,4). І тут дещо вийшло файно. файно 4️⃣ Міксування (5). Виділіть 2 картинки (або частинки з них) напишіть "mix" і у вас поєднаються ці зображення. Працює і на 3-х картинках. 5️⃣ Генерація по стилю (6). Обираємо що нам треба, пишемо пронт) Я тут спробувала себе в аніме-рестіку. 6️⃣ ПДФ-ка! Якщо бажаєте, то ШІ перетворить мудборд у презентацію за 20 хв🪭 Там можна обрати стилі та точніші промти. ___________ Мій висновок: зручна штука щоб почати як з нуля, так і доробляти вже готовий візуал. Раджу вам потестити та почати користуватись.

Принесла вам айдентику, що відповідає ранковому настрою і не тільки) Grumpy — бренд кави, що так і перекладається "сварливий"
+8
Принесла вам айдентику, що відповідає ранковому настрою і не тільки) Grumpy — бренд кави, що так і перекладається "сварливий". Айдентика класно досі живе Суть ідеї проста: Burnt toast. Humiliated by a lawn chair. Shit internet connec.. Підгорілий тост. Принижений садовим стільцем. Лайнове інтернет-з'єднання.. І це вони ще зробили не в контексті нашої війни) Тоді це було би більше схоже на «Крик» Мунка 😱 #айдентика #паковання

НОВИНА У Києві «Продж» повертає нетворкінг-вечірки, а далі будуть лекції, панельки, і оце все 20 лютого буде в «Культі» о 19:00 Подія безкоштовна, але потрібна реєстрація https://luma.com/u1ts6duo

Голубчики, я повертаю у свою практику менторство 🪄✨🙌 Маю знов на це ресурс 💪 Менторство — це як сесія у психолога тільки з питань дизайну (і дешевше, бо ціну ще не піднімаю). ❤️‍🩹Чим можу допомогти? - розбір портфоліо, як покращити його якість, які сильні та слабкі ваші сторони? - чи треба вам йти в дизайн? - як робити дизайн з мінімум правок? - що робити, щоб не було безкінечної кількісті правок? - як розвивати надивленність? - як позбутись "страху білого аркуша"? - як зрозуміти чи підходить ідея під проєкт? - створення брифу, як почати, коли змінювати? - принципи будови айдентики - як працювати довго і не вигоріти? - додрукарська підготовка і кольорові профілі - типографія, як розбиратись? - як зрозуміти куди рости далі? - як налаштувати робочий процес? - та багато інших ___________ Одразу головне: - 500 грн за 1 сесію до 60хв АЛЕ на портфоліо-рев'ю ціна може бути як 500, так і 1000 грн (деталі в пп) - зідзвон та година — де зручніше вам - писати @ann_golub _________ з кожної сесії 15% на ЗСУ

Світ несеться невідомо куди. Останні новини зі світу дизайну та маркетингу не найкращі, тож я не буду це нести ще сюди, більш
+4
Світ несеться невідомо куди. Останні новини зі світу дизайну та маркетингу не найкращі, тож я не буду це нести ще сюди, більшість з вас і так в курсі, тож бережу ваші нервові клітини. Розбавлю вашу стрічку чимось приємнішим 🫂 _______________ Поговоримо про крафт і летерінг у кінотеатрі (ха! несподівано) У місті Вінниця художник Василь Воробець робить афіші для кінотеатру «Родина» понад 20 років. Дуже раджу подивитись на ці афіші в посиланні, бо я вам показала лише манесеньку частку ✨🤏 _______________ Трохи душілства Sign painting (розпис вивісок) у світі досі актуальний. Якщо у нас ця традиція не сильно закріпилась, то в Європі ще з часів Середньовіччя розвивалась та збереглася. Якось вам покажу приклади цього #натхнення

В ці дуже темні часи, принесла вам казковості та затишку від Cath Kidston. Це лондонський бренд, що робить багато чого, але с
+9
В ці дуже темні часи, принесла вам казковості та затишку від Cath Kidston. Це лондонський бренд, що робить багато чого, але сьогодні про їх пакування на косметику. Вони завжди роблять затишні ілюстрації на коробки та продукцію. А ще мені відгукується свідомість бренду: не тестується на тваринах, 50% продукції з переробленого пластику і вони пішли з кацапії завдяки NEXT (вони володіють правами на цей бренд і вийшли ще 2022 році та на сайті представництва зникла країна 404). #пакування

Як тяжко бути джуном (завжди) Час від часу натрапляю на вакансії для джунів і згадую роки, коли була така сама. Вимоги не змінились (є нормальні, а є крінжа), як і з/п. І ось питання: як прожити джунам на це? Найкраще, що можна зустріти це 500-700$. І це не говорячи що є вакансії на 100 чи 300$ 🫠 Цей абсурд упустимо, бо там на вас нічого файного не чекає окрім пекла. Тож. Як жити на 500$? Та ніяк. Це виживання. Крапка. Те саме стосується інших професій, але мій канал про дизайн, тож буду говорити тільки за цю сферу. Що з цими робити? Єдиної відповіді не має. Дизам хочеться більше, роботодавці не розуміють чому мають платити більше. Поки виходить порочне коло. Мені відгукується така думка: якщо не має можливості знайти більше ніж 500$, то оберіть місце не «галєри», де ви будете єдиним дизайнером і усі задачі будуть скидувати на вас, а там де чекають перспективи розвитку як диза та з/п. Не тільки вас обирають, ви також обираєте на кого працювати. Тож чому б не обрати для себе кращі умови? Ще одна важлива річ: пошук роботи краще сприймати як марафон, а не спринт. А у вас які думки з приводу роботи? Може щось наболіло? Коменти відкриті 😉 #думки

Новорічні свята давно вже минули, але я не могла не поділитись знахідкою)) Виявляється «Мілка» це не тільки про фіолетових ко
+3
Новорічні свята давно вже минули, але я не могла не поділитись знахідкою)) Виявляється «Мілка» це не тільки про фіолетових корів, білочок, а й про Крампусів 😁 Це наштовхнуло мене на думку про «голос бренду» та його локалізацію, в залежності від контексту середовища. Одні бренди залишаються однаковими, незалежно від країн та їх культури, а є ось такі хамелеони. Обидва варіанти існують у світі та є робочими.

Більше ніж реклама, більше ніж презентація Креативний директор Хайдер Акерманн знайшов промовистий спосіб представити колекці
+6
Більше ніж реклама, більше ніж презентація Креативний директор Хайдер Акерманн знайшов промовистий спосіб представити колекцію для Canada Goose, запросивши гостей до найбільшого льодовика Ісландії, одягнених у морозостійкі речі з цієї ж колекції. Експедиція була із кемпінгом, дослідженням природи, спостеріганням полярного сяйва та реальним тестуванням речей. Тут тобі і враження, і безкоштовний контент в соцмережах та справжні відгуки. _________ Для мене це цікавий приклад виходу "за рамки" і робити щось більше, ніж просто випуск нової колекції одягу

Замість привітань з наступаючим Новим роком, я залишу вам цю сову, може ви теж зможете від нього про кайфувати як я. Знаходьте від чого кайфувати навіть в такі часи ❤️ Ваша Голуб. Зустрінемось наступного року 😘