Oops I did it again
Открыть в Telegram
3 284
Подписчики
Нет данных24 часа
-197 дней
-1730 день
Архив постов
3 283
Геловін - чи не найулюбленіше затишне свято, коли я відчуваю себе собою.
Зараз я вимушена проґавити можливість святкування і призупинити ведення каналу (штучна кома).
Я не хочу вдаватися в подробиці, але останні декілька тижнів мені зовсім неспокійно: конфлікти і незрузомілості як на роботі, так і в побутті. Щодня я стикаюся з певними конфліктами і переслідує відчуття наче не маю більше сил. Зараз в мене в процесі переїзд до іншої оселі, вирішення деяких питань в роботі і, можливо, друга робота...
Я щиро вдячна людям, що досі підписані на цей канал і підтримують його, прийміть мої ніжні обійми 💋
Досі завжди на варті ваших ніжних пробудженнь - адмінкиця 💋
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
