ru
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Открыть в Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Больше
Украина36 857Категория не указана
272
Подписчики
Нет данных24 часа
+57 дней
+2030 день
Архив постов
ми цього року приготували для вас такий мерч, що просто ну відвал бандури🤌

Lifecycle повертається на FANCON – і цього разу буде ще голосніше, яскравіше та епічніше! 🔥 Саме ця студія дубляжу подарувала українські голоси проєктам GLITCH – від вибухового «Дивовижного цифрового цирку», який буквально підірвав соцмережі, до «Лицарів Гвіневри» та інших хітів. І тепер ви зможете не лише зазирнути за лаштунки локалізації, а й познайомитися з українськими голосами улюблених персонажів! 👀✨ На вас чекає: 🎙 живе спілкування про дубляж і локалізацію 🎭 можливість спробувати себе в озвученні 🛍 офіційний мерч GLITCH 🎬 секрети створення українських адаптацій та море фанового контенту 💌 а ще – спеціальні відеопривіти для українських фанатів від оригінальних англомовних голосів персонажів! 👀✨ Тож не гайте часу – хапайте квитки, кличте друзів, готуйте свої найкращі косплеї та гайда на FANCON! 🤩✨ Побачимось у самому центрі фанатського вайбу! 💥

В Бонді іноді дуже дивні npc
В Бонді іноді дуже дивні npc

така хороша
така хороша

по факту павук-нуар — це самий простий косплей, фуллсет якого можна зібрати на секонхенді, НАВІТЬ ФОТІК

хто прибрав смайлика, той лох я все бачу👁👁

АХАААА
+1
АХАААА

Repost from N/a
photo content

робін буде носити труси зі слоніком

СОРІ АХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ
+1
СОРІ АХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ

нас тепер сто тищ міліонав ЙЙЙЄЄЄЄ треба за це випить
нас тепер сто тищ міліонав ЙЙЙЄЄЄЄ треба за це випить

трошки йобнулась і вирішила подивитись самого першого бетмена, думаючи, ну щас як всігда попадеться якийсь крутий злочинець і
трошки йобнулась і вирішила подивитись самого першого бетмена, думаючи, ну щас як всігда попадеться якийсь крутий злочинець і ми підемо з ним розбиратись тим часом бетмен: *пиздиться з бет-рибою на бет-драбині*

Repost from STERNENKO
Хто теж не може спати через йобаних росіян, кидайте на Секретний Русоріз. росіян від цього стане менше.

сорі чатом помилилась\

тільки зараз зрозуміла, що якби я колись потрапила у всесвіт капелюшків, то на своїх печатках вічно малювала б пісюни
тільки зараз зрозуміла, що якби я колись потрапила у всесвіт капелюшків, то на своїх печатках вічно малювала б пісюни

бачили б ви мій ахуй, коли я перебирала папки і побачила, що в мене ще недомальоване ОЦЕ
бачили б ви мій ахуй, коли я перебирала папки і побачила, що в мене ще недомальоване ОЦЕ

Repost from Slayer_Paradise
Всім доброго ранку
Всім доброго ранку

порадувати вас поки не маю чим, тому просто скину свій любімий мем
порадувати вас поки не маю чим, тому просто скину свій любімий мем

"Старі старателі розповідають, що десь на Дикому Заході жив ковбой на ім’я Романін. Коли він народився, койоти на три дні зам
"Старі старателі розповідають, що десь на Дикому Заході жив ковбой на ім’я Романін. Коли він народився, койоти на три дні замовкли, бо не могли перекричати його... Коли вперше сів на коня — кінь попросив автограф... А коли почав розповідати історії, місцевий вітер звільнився з роботи, бо зрозумів, що більше не є найкращим оповідачем прерій. Кажуть, одного разу Романін так епічно привітав шерифа, що той добровільно здав значок і став його підписником. А ще подейкують, що всі перекотиполя котяться за горизонтом лише для того, щоб почути наступну його історію. Чи правда це? Хтозна. Але якщо десь у пустелі почуєте голос, що гримить, мов гроза над каньйоном, і водночас звучить так, ніби старий друг покликав вас до багаття — знайте: це десь неподалік Романін знову творить свою легенду... " З днем народження, ковбою!🤠 Нехай пригоди ніколи не закінчуються, історії не втрачають магії, а доля завжди їде поруч на доброму коні🐴 Долучитися до привітання можете і ви 💸 👉🏻Підкиньте золотце цьому ковбою 👈🏻