ru
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Открыть в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 12 837 подписчиков, занимая 9 868 место в категории Технологии и приложения и 4 650 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 12 837 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -60, а за последние 24 часа — 2, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 66.92%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 36.47% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 8 594 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 4 684 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 59.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Технологии и приложения.

12 837
Подписчики
+224 часа
+37 дней
-6030 день
Архив постов
Power Delivery тригер на низькі напруги до 20В, і високі до 48В. PD Тригер - це мікросхема, яка вказує зарядному пристрою, як
Power Delivery тригер на низькі напруги до 20В, і високі до 48В. PD Тригер - це мікросхема, яка вказує зарядному пристрою, яку напругу йому потрібно увімкнути. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBgBhhp

1000 вподобайків набігла за добу. Ловіть 1 розбирайку. Напишіть, чи нормальний звук на музичному супроводі, чи не заважає https://www.youtube.com/watch?v=IhU3xSj82vE

І монітор повітря Qingping Air Monitor Lite сьогодні червоний. Не подобається йому якість повітря в Києві. https://s.click.al
І монітор повітря Qingping Air Monitor Lite сьогодні червоний. Не подобається йому якість повітря в Києві. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmhTl1h

В пошуках плати повербанка який може 100Вт чи 140Вт натрапив на таку плату, але це не плата павербанка. Вона не заряджає акум
В пошуках плати повербанка який може 100Вт чи 140Вт натрапив на таку плату, але це не плата павербанка. Вона не заряджає акумулятор, вона лише бере енергію з акума, або іншого джерела. Видає PD 20В 7А та 28В 5А. І також видає й менші потужності. Вже лежить на столі, саме за допомогою цієї плати підзаряджав блюєтті. Якось обов'язково зроблю тест. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDLivtZ

Такого у мене ще не було. Дякую за перегляди, коментарі та вподобайки. https://youtu.be/8NLBnv09J3Q

Вимірювачі напруги та постійного струму з інтерфейсом Tuya Wifi. Читайте коментарі. Вайфайні туя добре для застосунку Tuya, а
Вимірювачі напруги та постійного струму з інтерфейсом Tuya Wifi. Читайте коментарі. Вайфайні туя добре для застосунку Tuya, а от для Home Assistant не дуже добре, бо можуть не передавати всю інформацію. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dm2peHV

Хтось на форумі нахвалював флюс MECHANIC UV-10. Правда пишуть, що воняє жах як і потрібна вентиляція. Флюс MECHANIC UV-10 htt
Хтось на форумі нахвалював флюс MECHANIC UV-10. Правда пишуть, що воняє жах як і потрібна вентиляція. Флюс MECHANIC UV-10 https://s.click.aliexpress.com/e/_DFND2KB Флюс KINGBO RMA-218 https://s.click.aliexpress.com/e/_DeV8fSL Припій MECHANIC V866 https://s.click.aliexpress.com/e/_DECh3Cf

Анонс теми наступного відео. https://youtu.be/ThvArsW45ok

Анонс теми наступного відео. https://youtu.be/ThvArsW45ok

Який термометр обрати для вимірювання вологості та температури за вікном і так, щоб ще й передавав інформацію в Home Assistan
Який термометр обрати для вимірювання вологості та температури за вікном і так, щоб ще й передавав інформацію в Home Assistant. Mija. У них є версії з зовнішними датчиками для вимірювання температури повітря, прісної та морської води. BLE, навіть інтеграцій додаткових не потрібно. Якщо відстань від сервера до датчика велика, то допоможе esp32 bluetooth proxy. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCupU3h https://s.click.aliexpress.com/e/_DF0fwen

Китайці зробили інвертор з зарядним пристроєм. Є моделі на номінальну потужність 1500 та 2500 Вт. Максимальний струм зарядки
Китайці зробили інвертор з зарядним пристроєм. Є моделі на номінальну потужність 1500 та 2500 Вт. Максимальний струм зарядки - 20А. У відгуках пишіть, що при зарядці шумить. Є режим ДБЖ. Працює з АКБ та LiFePO4. Вангую, що скоро підтягнуться й інші виробники. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmJOlFV PS.Дякую підписникам за цікавий товар.

Отримав на днях нове світло. 80Вт. Тож скоро відео будуть трішки світліші. Бажаю вдалих покупок і щоб коди працювали. https:/
+2
Отримав на днях нове світло. 80Вт. Тож скоро відео будуть трішки світліші. Бажаю вдалих покупок і щоб коди працювали. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkqsSxv

З 11 по 17 вересня. Частина буде працювати вже з першої години ночі. Розбирають швидко, тож якщо плануєте щось цікаве купуват
З 11 по 17 вересня. Частина буде працювати вже з першої години ночі. Розбирають швидко, тож якщо плануєте щось цікаве купувати, доведеться досидіти до 1-ї години. Для України: UAAF03 $29-$3 UAAF08 $69-$8 UAAF20 $169-$20 UAAF30 $239-$30 UAAF50 $369-$50 FSUA03 = $3.4 від $32.91 FSUA08 = $9.08 від $78.29 FSUA20 = $22.69 від $191.76 FSUA30 = $34.04 від $271.19 FSUA50 = $56.74 від $418.70 А ці можуть не працювати: VERESENUA03 VERESENUA08 VERESENUA20 VERESENUA30 VERESENUA50 Коди для Польщі: PLAF03 $29-$3 PLAF08 $69-$8 PLAF20 $169-$20 PLAF30 $239-$30 PLAF50 $369-$50 Коди для Німеччини: 3€ Rabatt ab 29€: DEFS03 8€ Rabatt ab 69€: DEFS08 20€ Rabatt ab 169€: DEFS20 30€ Rabatt ab 239€: DEFS30 50€ Rabatt ab 369€: DEFS50

З 11 по 17 вересня повтор розпродажу на аліекспрес. На початку вересня була якась халепа і коди не працювали. UA VERESENUA03:
З 11 по 17 вересня повтор розпродажу на аліекспрес. На початку вересня була якась халепа і коди не працювали. UA VERESENUA03: $29-$3 VERESENUA08: $69-$8 VERESENUA20: $169-$20 VERESENUA30: $239-$30 VERESENUA50: $369-$50 Сподіваюсь, що в цей раз все буде добре.

Zigbee стік за 150 грн на nrf52840. Nrf52840 вміє Bluetooth 5.4, zigbee, thread. Прошивки є. Підтримка поки що експериментальна. В налаштуваннях обрати тип адаптера zboss. https://s.click.aliexpress.com/e/_EH17hkV

Написали під відео про MUST в якому не SUB режима наступне:
Шановний авторе, не все що викладено в інструкції відповідає дійсності. Наприклад, спробуйте в п.13 виставити струм заряду менше 10А. В мене не вийшло... І що до режиму Sub. Так, в меню його немає. Але якщо зайти через Solar power monitor, то там він є... Клацає якесь реле, і, якщо тепер "перелистати" меню кнопками на інверторі, то саме ця абревіатура з'явиться в п.01. Не було можливості перевірити повністю роботу інвертора в цьому режимі, але ж якесь реле клацнуло... :)
Питання, а чи може хтось з панелями перевірити це? І чи працює?

Щось мені підказує, що власники сонячних інверторів MUST знайдуть щось новеньке для себе. І не тільки власники MUSTів. https://youtu.be/keTHFiGsfok

Кислотним акумам присв'ячується. Балансир для акума 24В, тобто 12В +12В збірка. Powmr - https://s.click.aliexpress.com/e/_DEo
Кислотним акумам присв'ячується. Балансир для акума 24В, тобто 12В +12В збірка. Powmr - https://s.click.aliexpress.com/e/_DEo3AmX Mazava - https://s.click.aliexpress.com/e/_DC5V87D

9999. Потрібен ще один!!!!

Переможці: @iLeshij