ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 436
Подписчики
+224 часа
-17 дней
+630 день
Архив постов
19:25 - я, етер, Костянтин і only up

😏☕ by котик

Там в твітері хочуть зробити ліміт на пости, які користувач може прочитати за день. Не більше 800 постів, чи якось так. Хочу таке з тіктоком щоб зробили. От подивишся, наприклад, 200 відосиків і все, на сьогодні досить) було би круто)

Знаю( це все клятий Davinci Resolve. Не можу в ньому нормально працювати зі звуком..
Знаю( це все клятий Davinci Resolve. Не можу в ньому нормально працювати зі звуком..

Ем, лол🤓 український ютуб по майну зараз тільки на рівні 2011-го року🤓 Мені пофік, я олд. Я люблю цей стиль і цю манеру у відео😼 Тай взагалі, вважаю, що Aether це фундаментальна річ, яка не може постаріти, навіть якщо в назві не написано "100 днів, але...")

Приємного перегляду! трохи теплих спогадів вам зранку❤️ https://youtu.be/CPjvXUvq0j4

Після завершення роботи над своїм другим відео в Davinci Resolve, можу сказати, що в цій програмі дуже погано все з обробкою звуку. Я вже десь разів 5 переробляв відео, бо давінчі робить якесь лайно на виході зі звуку мікрофону. Прикол в тому, що не весь час, а тільки в деяких моментах, от просто звук голосу деколи стає дуже тихим на одну секунду і все. В самій програмі цього немає, а тільки тоді, коли відео вже зарендерилось. Premier pro набагато кращий в цьому плані

Думки в годину ночі: Коли ставите якісь моди на нові виміри, а потім хочете їх видалити, то напишіть спочатку в чат гри про це, бо якщо Херобрін якраз був в цьому новому вимірі і ви його видалите, то йому доведеться повертатися назад через віруси на Курсфорджі 😓

З якоїсь причини, мені почали прилітати авторські права на перші серії світанку🌚 5 днів тому на першу, зараз на другу. Дивно
+1
З якоїсь причини, мені почали прилітати авторські права на перші серії світанку🌚 5 днів тому на першу, зараз на другу. Дивно😶‍🌫️

Тому етерчика не буде сьогодні, бо відео саме себе не зробить🙄

photo content

Добре 🌚 проїхали 🧖🏻‍♂️
Добре 🌚 проїхали 🧖🏻‍♂️

Ще хочу додати, що насправді, я глибоко зневажаю тих, хто каже, що він робить контент, щоб щось "розвивати", "підтримувати" і т.д. За цими словами ховається велетенське лицемірство, інфантильність, страх конкуренції та банальне виправдовування своєї неуспішності. Якщо наш "простір" буде триматися тільки на "я підтримую український контент, розвиваю його, роблю відео для українців" то в нас ніколи нічого не буде. Залишимось в ямі і все. Я почав розвивати українські летсплеї 🤓 Я почав розвивати українські 100 днів 🤓 Я почав розвивати наш контент... Тьфу.. лицеміри

Навіть зрадник робить більше... Ну це треба було до такого словосполучення взагалі дійти в своїй голові🫥 Знаю, що не варто звертати на таке увагу, але легше сказати ніж зробити

Уявляєте собі, як круто втекти з ютубу на твіч, наприклад? Нікому ти там нічого не винен, ніхто від тебе нічого не очікує, не грузить будівництвом україномовного майбутнього... Сидиш собі - кайфуєш, граєшся в ігри з глядачами, краса... Тим часом ютуб: схоже, що навіть зрадник робить більше ніж ти зі своїми відео🫤. Сорі, що я далі про те саме, але мене цей коментар справді вразив. Ще цікаво, що цей коментар написала людина, яка на каналі майже з самого початку...

Якісь магнітні бурі сьогодні 😵‍💫 Йду спати🫧

Ви просто уявіть собі ситуацію: Сиджу я значить на роботі, працюю, тут дзвинить мобілка; новий коментар. Я іду читати, а там "кінець золотої епохи", "створюй новий канал", "зрадник робить більше", "твої відео не набирають" 🙃🔫

Хз реально, якщо у вас якісь гештальти не закриті в голові, то сходіть до психолога там.. не треба мені це виливати в коменти. Ок?🥺

Чесно, весь настрій мені зіпсував цей коментатор.

Я зараз буду бомбити. Ну яка в БІСА золота доба?! Який на чорта вплив на молоде покоління? Я тупо, просто знімаю відео на СВІ
Я зараз буду бомбити. Ну яка в БІСА золота доба?! Який на чорта вплив на молоде покоління? Я тупо, просто знімаю відео на СВІЙ канал в СВОЄ задоволення. Я звісно неймовірно щасливий, що мої відео чи етери, також, знаходять своїх глядачів. Це справі приємно, без жартів. Але "вплив на молоде покоління", розвиток якогось україномовного контенту? Bruh... Я собі ніколи не ставив такої цілі і якщо щось там і розвивається, то це вже як наслідок, як побічний ефект від того, що я роблю відео в СВОЄ задоволення. Я буквально працюю на роботі щодня до вечора, приходжу додому і займаюся справою, яка мені приємна і тут на тобі "золота доба скінчилася", "зрадник лупрей робить більше ніж ти", "створюй новий канал", "твої відео не набирають більше ніж 5к переглядів"... Хочу матюкатись. Може мені можна робити те, що я хочу без отакого рідкого лайна в коментах? Будь ласка, ну можна мені робити відео чи етери, бо я так хочу, а не заради молодого покоління? 🥺