ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 434
Подписчики
Нет данных24 часа
+17 дней
+730 день
Архив постов
Стрімчик?

Дякую всім, хто підтримував мене за той час, поки я займаюся ютубом. Ваші коментарі, ваші відгуки та лайки, дійсно багато означають для мене🥰 Хоч це і просто цифри з буквами, але мені подобається думати і знати, що за кожним маленьким коментиком стоїть людина, в якій відгукнулося те, що я зробив. Звісно тим хто донатить ґроші також дякую♥️ я маю що похавати завдяки вам, а деколи навіть на якісь забаганки вистачає 🌚 Словом - спасибі 😊

супер-насичена серія) Приємного перегляду❤️ https://youtu.be/EklJal-Wq14

буде трохи швидше👀

Через 1,5 годинки буде нова серія софт віндика😎 🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒 🙂 🤒🤒🤒🤒 👕🗡️ 🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒

Я і хто?

Це під другою серією boku no natsyasumi, раптом що🌚

⚰️
⚰️

Просто минулий відосик набрав непогано переглядів, от я на азарті зробив ще один))

Я щойно дропнув найжорсткіший едіт з джебом і нотчем в історії... https://vm.tiktok.com/ZMMknsfqB/

Я зараз згадав, що я вже заливав колись відео в тікток раніше) є тут хоч одна людина, яка знайшла мене через тікток?👀) якщо так, то вас можна, мабуть, в червону книгу вносити👽

Там зайдіть, лайкніть туди-сюди, ну ви зроз🛐🧘‍♂️🐗

А давайте стрім о 20:00?

Все, кімната пофарбована 🥸 Тільки я забув увімкнути реплей мод, тому мусите повірити мені на слово. Я чесно не вмикав /gamemode creative 😇, все зроблено в виживанні.

pov: кількість підписників буквально кожного разу, коли Ґедзь оновлює сторінку на ютубі

Якось воно важче йде ніж в майнкрафті

Видеосообщение00:11

Маю серйозне питання: хтось пам'ятає, десь в 2004-2006му році по телику показували типу як новини чи щось таке, але у вигляді анімації? Точно не пам'ятаю чи новини це були, чи просто якесь шоу, але ведуча там була, або чашка для чаю, або чайник (жінка), і до неї приходили різні гості, і вони також були різними предметами. Я намагаюся знайти цю штуку, але ніяк не виходить.. воно називалося чи "гаряча кружка", чи "ранкова чашка", здається... Пліс, скажіть, що таке реально було, а не я собі щось дурне вигадав 🥸