ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 437
Подписчики
Нет данных24 часа
+37 дней
+830 день
Архив постов
photo content

Крутий дідо (🗺️Непал 2024)
Крутий дідо (🗺️Непал 2024)

Через 20 хв підрублю стрім. Будемо дещо цікаве дивитись

прочитав потужний план перемоги: - міг і не читати, насправді

Видеосообщение00:25

В мене продовжують просити збірку АрканоТехніки, хоч під кожним відео БУКВАЛЬНО вказані 3 основні моди, які ставиш собі і граєш майже в таку саму збірку.... Але я сьогодні добрий, тому тримайте :)

Як приїде цей мікрофончик, то зроблю одне серйозне відео на важливу тему

З апдейтом 0.8 думаю змінити лого СофтВінду, поки маю цей варіант:
З апдейтом 0.8 думаю змінити лого СофтВінду, поки маю цей варіант:

Кавун 🍉
Кавун 🍉

Ok let's go. Ірл стрімам - бути 🏊‍♂️
Ok let's go. Ірл стрімам - бути 🏊‍♂️

yeah another SoftWind classic 🥂
yeah another SoftWind classic 🥂

До речі, ми вчора за Андрієм дуже жостко засіли за розробку апдейту до СВ. Дуже багато чого зробили, такого, що вже давно вис
До речі, ми вчора за Андрієм дуже жостко засіли за розробку апдейту до СВ. Дуже багато чого зробили, такого, що вже давно висіло, але руки не доходили ніяк :Р На скріні невеличкий спойлер, так тепер буде виглядати інвентар гравця. Оця менюшка раніше відкривалася окремо, її додавав Аезер. Тепер вона буде за замовчуванням замість класичного інвентаря. Лічильник досвіду теж перенесли в неї:)

Ну і як з ним спілкуватись?...
Ну і як з ним спілкуватись?...

Фуріфікація має зупинитися... Але виглядає прикольно) by Блах Ольга
Фуріфікація має зупинитися... Але виглядає прикольно) by Блах Ольга

Я просто йду в магаз за продуктами😭
Я просто йду в магаз за продуктами😭

by Олена Сонько (Цей другий мужик, що зверху, це Андрійко, раптом що)
by Олена Сонько (Цей другий мужик, що зверху, це Андрійко, раптом що)

Зараз вип'ю чай і вмикаю стрім