Артур Selfdotcom
Открыть в Telegram
2 436
Подписчики
+224 часа
-17 дней
+630 день
Архив постов
2 436
Оголошується збір для 92 Окремої Механізованої Бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Ці хлопці звільняли Куп'янськ, а зараз боронять Харківську область. Їм зараз вкрай потрібні коптери.
🎯 Ціль першого збору: 250 000 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/4w9SZLaitg
💳Номер картки банки МОНО
5375 4112 0708 8316
💳Номер картки банки приват
5168 7520 0898 6450
💳PayPal
mpanukov@gmail.com
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ НАРОДУ🦅🇺🇦
2 436
Сьогодні завершився конкурс, який закріплений вище. Нажаль ніхто не взяв в ньому участь. Тим не менш, як я і писав раніше, місяць пройшов і заявки більше не приймаються, тож конкурс закритий. Гарного дня♥️
2 436
Жесть, ніхто навіть не помітив прикол про коробку Шредінгера🗿
Типу "це 📦жарт" - в коробці може бути "НЕ", а може і не бути🌚🌚🌚
2 436
Опа!) Дивіться який гарний арт по третій серії The Aether намалював MiDaS Or Lestor)
Досить канонічно, до речі🤓
Спасибі за малюнок 🥰
2 436
До речі, якщо ця штука не набере потім 🍋 переглядів, то я кидаю ютуб (це 📦жарт)
2 436
Ми повні ентузіазму художники з щойно створеної благодійної крамнички Фільварок🌾
І наразі ми підготували 7 стікерпаків, що вітатимуть вас унікальними особистостями кожного з героїв, а весь чистий з них прибуток піде у збір дитячої організації Fusion.Zminy.Svit на ліки та тактичну медицину для медиків у Билбасівці❤️🩹
Нашою ціллю є через втілення наших творчих потенціалів у важливу справу, а також задовільнення ваших потреб і головне - потреб наших героїв на фронті🌼
Ви можете долучитися до збору, придбавши наші наліпки з сторінки інстаграм:
https://www.instagram.com/p/Cu_97bXtb1Y/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Або закинути гроші напряму:
https://send.monobank.ua/jar/htHqhZJAm
2 436
Я в процесі контентмейкінгу, раптом що) те, про що я писав, зараз готове десь на 5% (так, це не швидко, це довго, але очікування буде того вартувати, я вам обіцяю).
І зараз буде реклама онлайн крамниці, яка не реклама. Просто поділюся цим з вами, бо мене попросила про це одна хороша людина😇
2 436
Привіт) думаю, що тижні 2 не буде відео і етерів від мене. Готую дещо велике🧖🏻♂️
2 436
Вирішив замінити стільницю на своєму столі. Зараз вона дерев'яна 2000 х 800, а була з ДСП 1200 * 600. Я переживав, що через більшу вагу нової стільниці, підйомний механізм, за допомогою якого можна регулювати висоту столу, не буде нормально працювати або, взагалі, не буде працювати. Але все добре)стіл підіймається і опускається. Місця багато, кайфу багато, словом - всім раджу😋
2 436
Кадри з третьої серії the Aether 😎
1889 рік, фото в кольорі.
Якщо ви ще не подивилися, то мусите виправлятися☝️🤓
Авторка арту♥️: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=
2 436
Вчора випав з графіку продакшину відео, тому закінчую монтаж вже сьогодні. Серія завтра зранку вже буде 🌚. Якщо впораюся не дуже пізно, то залию сьогодні для спонсорів ♥️
2 436
Мені сьогодні вже краще!) Вчора було геть зле, але вже відчуваю, що йду на поправку😊👍
Біль при русі вже менша і легені не так болять, коли вдихаю повітря)
Дякую всім за побажання одужати) це все завдяки вам, виходить 🤔🤭
2 436
Здається, я захворів. Відчуваю біль в тілі, коли рухаюсь і особливо в легенях, коли дихаю. Коли намагаюся зробити глибокий вдих, то легені болять більше. Температури немає, кашлю немає, але тіло дуже слабке через цей постійний біль. Не знаю, чи зможу опублікувати третю серію The Aether завтра.
2 436
Маю ще деякі цікаві думки, але не знаю, чи казати їх зараз, ну щоб вже не було шляху назад, чи поки притримати все в таємниці, щоб точно збулося🌚
Ви що робите в таких ситуаціях?)
2 436
Жесть, оце довго висіла тут сумна публікація☝️
Треба щось хороше сказати)
-Нова серія The Aether буде в п'ятницю (орієнтовно)
-І, так як я і обіцяв, найближчим часом продовжу летсплей по To The Moon.
-Також, я переношу збірку Soft Wind на версію 1.20, тож новий летсплей буде вже на останніх версіях (єдине, що треба чекати, щоб основні моди оновилися)
Поки наче все 🤔
А, точно) ще спробував записати тестове деанон відео (не те щоб я планував деанон найближчим часом, просто заради цікавості вирішив спробувати) І я досить смішний на відео🤓 дуже незвично🧖🏻♂️
Тепер точно все, гарного дня 🥰
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
