ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 432
Подписчики
Нет данных24 часа
-27 дней
+430 день
Архив постов
Надрукував пустельну піраміду з майну:-) Мені треба було відрегулювати 3д принтер і я заюзав цю пірамідку в якості тестової м
Надрукував пустельну піраміду з майну:-) Мені треба було відрегулювати 3д принтер і я заюзав цю пірамідку в якості тестової моделі.

😇
😇

Прогрес пішов
Прогрес пішов

Оновлення по diy проекту: все дуже погано. При чому настільки погано, що я починаю нагадувати собі, що я здоровий, маю що їсти і маю дах над головою... Я виділю собі ще два дні на те, щоб зрушити з мертвої точки і якщо прогресу не буде, то я просто здамся. Можливо це дійсно той випадок, коли не вийде стрибнути вище голови...

Слухайте тру сторі: Я замовив собі для проекту над яким я працюю один прикол, він вийшов мені типу 1010 грн з доставкою. І коли я йшов на пошту його забирати, то знайшов 1к грн, на землі валялися тупо. Ну я, як нормальний стрімер, сприйняв це за донат та й підібрав собі, звісно. Але як виявилося, оцей прикол шо я замовив мені не підійшов. При чому не так, що я це відразу побачив, проблема виплила вже тоді, коли я почав майструвати з цьою штукою, блін. Тобто поверненню не підлягає. Після цього всього, я на депресивних настроях, поґазував в спеціалізований магаз, і знайшов так штуку, яка мені треба була, таку як я і замовляв, тільки кращу за 990грн. Мораль і історії -... Хз, (вставте слово)

Але якщо без приколів, це блін ціле окреме ремесло - не давати таким коментам залізти тобі в голову і робити свою штуку далі

Fake or real? 🧐
Fake or real? 🧐

Видеосообщение00:25

Десь о шостій сьогодні запускаю... Ага, шо повірив чи шо?XD Стрімів не буде більше ніколи (десь тиждень). Будете дивитися 100 днів в майнкрафті за цей час :-)

я, до речі, зробив дуже круте прев'ю до цього стірма, але телеграм його, як на зло, не показав...
я, до речі, зробив дуже круте прев'ю до цього стірма, але телеграм його, як на зло, не показав...

Якось так:) DOOM 2016 посідає почесну п'яту позицію в моєму тирлисті, як "норм гра" Як я і казав на стрімах, зараз я повністю
Якось так:) DOOM 2016 посідає почесну п'яту позицію в моєму тирлисті, як "норм гра" Як я і казав на стрімах, зараз я повністю занурююся в розробку мого наступного DIY проекту і до то того часу трансляцій не буде. Це, мабуть, мінімум тиждень, а може й більше. Але я вас запевняю, що ця перерва буде вартувати того, я зроблю дуже круту штуку за той час 😈

Десь через годину запущу стрім, доб'ю вже нарешті той дум блін. Сьогодні мушу почати раніше, бо маю деякі плани на вечір 🍷

Це був не кінець...

О 19:00 запускаю дум. Схоже, що це буде останній стрім по цій грі, ми близькі до фіналу

🍂
+2
🍂

До речі, це досить веселий стрім був. Може робити ранкові стріми частіше?🤔

Вставай-Вставай, штанішки одягай! https://youtube.com/live/67pqdB9lLeQ?feature=share