Артур Selfdotcom
Открыть в Telegram
2 432
Подписчики
Нет данных24 часа
-27 дней
+430 день
Архив постов
2 432
Надрукував пустельну піраміду з майну:-)
Мені треба було відрегулювати 3д принтер і я заюзав цю пірамідку в якості тестової моделі.
2 432
Оновлення по diy проекту: все дуже погано.
При чому настільки погано, що я починаю нагадувати собі, що я здоровий, маю що їсти і маю дах над головою...
Я виділю собі ще два дні на те, щоб зрушити з мертвої точки і якщо прогресу не буде, то я просто здамся.
Можливо це дійсно той випадок, коли не вийде стрибнути вище голови...
2 432
Слухайте тру сторі:
Я замовив собі для проекту над яким я працюю один прикол, він вийшов мені типу 1010 грн з доставкою. І коли я йшов на пошту його забирати, то знайшов 1к грн, на землі валялися тупо. Ну я, як нормальний стрімер, сприйняв це за донат та й підібрав собі, звісно.
Але як виявилося, оцей прикол шо я замовив мені не підійшов. При чому не так, що я це відразу побачив, проблема виплила вже тоді, коли я почав майструвати з цьою штукою, блін. Тобто поверненню не підлягає.
Після цього всього, я на депресивних настроях, поґазував в спеціалізований магаз, і знайшов так штуку, яка мені треба була, таку як я і замовляв, тільки кращу за 990грн.
Мораль і історії -... Хз, (вставте слово)
2 432
Але якщо без приколів, це блін ціле окреме ремесло - не давати таким коментам залізти тобі в голову і робити свою штуку далі
2 432
Десь о шостій сьогодні запускаю... Ага, шо повірив чи шо?XD Стрімів не буде більше ніколи (десь тиждень).
Будете дивитися 100 днів в майнкрафті за цей час :-)
2 432
я, до речі, зробив дуже круте прев'ю до цього стірма, але телеграм його, як на зло, не показав...
2 432
Якось так:) DOOM 2016 посідає почесну п'яту позицію в моєму тирлисті, як "норм гра"
Як я і казав на стрімах, зараз я повністю занурююся в розробку мого наступного DIY проекту і до то того часу трансляцій не буде.
Це, мабуть, мінімум тиждень, а може й більше. Але я вас запевняю, що ця перерва буде вартувати того, я зроблю дуже круту штуку за той час 😈
2 432
Десь через годину запущу стрім, доб'ю вже нарешті той дум блін.
Сьогодні мушу почати раніше, бо маю деякі плани на вечір 🍷
2 432
О 19:00 запускаю дум. Схоже, що це буде останній стрім по цій грі, ми близькі до фіналу
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
