ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 435
Подписчики
Нет данных24 часа
-37 дней
+430 день
Архив постов
А ще (чисто випадково 👄) маю таку маску прикольну) може кілька наступних етерів ще в ній? чисто для саспенсу 💀 (так, на фот
А ще (чисто випадково 👄) маю таку маску прикольну) може кілька наступних етерів ще в ній? чисто для саспенсу 💀 (так, на фото я)

Але! Майнкрафт канал буде жити і нікуди не зникне. Просто на ньому тепер буде ТІЛЬКИ майнкрафт

2.60 MB

6.62 KB

1.64 MB

Я казав раніше, що будуть етери по Baldur's Gate 3, але першого вересня виходить Starfield... І що робить?🥸

Тільки сьогодні! Лімітована серія! Фігурка останнього понеділка на роботі!
Тільки сьогодні! Лімітована серія! Фігурка останнього понеділка на роботі!

Сьогодні мій останній понеділок на роботі🦧

З днем Незалежності 🇺🇦

Накидав ідеї для відео, які буду втілювати в життя найближчим часом. Тут і для майнкрафт-каналу і для нового каналу(який буде
Накидав ідеї для відео, які буду втілювати в життя найближчим часом. Тут і для майнкрафт-каналу і для нового каналу(який буде з початку осені) дещо з цього досить амбітне, але це точно буде цікаво робити). На скріні ідеї не для окремих відосів, а ,скоріше, для рубрик, тобто кожна нотатка це багато (в перспективі) відео, а не одне. Тут, звісно, треба буде дивитись чи зайде рубрика, чи ні🦧 Ще трохи... Ще трохи і буду вриватись на ютуб по справжньому ♥️

art by Anastasia інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
art by Anastasia інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D

Я поки жорстко зайнятий, займаюся підготовкою до свого нового життя) Світло купив, різного призначення, підготував кімнату до відосів і етерів, очманів від того, що старфілд має вийти шостого вересня... І такі різні штучки) Тож, поки я такий busy, то тримайте арт мене з останнього відео (там де я на заміні в Емінема)))

Бляха, хотів сісти дивитися майнкон 2012, та й думаю, може вже потім з вами разом подивимося на етері? Вже з осені, з вебкою

Назву канал просто своїм ім'ям та й все)

Жесть варіанти звісно... Більше не буду у вас нічого питати

Скоріш за все, я створю другий канал восени, коли перейду повністю на ютуб. Щоб все, що окрім майнкрафтика заливати на нього. Сиджу зараз, вигадую назву для нього) може у вас є якісь ідеї?)

То що скажете, любчики) вам як здається?
Anonymous voting

Оновлення інформації про етер з вебкою: Освітлення і веб-камера вже в мене, налаштоване і готове до використання)) залишилося лише почекати до осені🍁

100 днів зняв, тепер можна і кайфанути трохи)
+2
100 днів зняв, тепер можна і кайфанути трохи)

Не зроз, де мої 🍋 переглядів?🤨