ru
Feedback
🫧 Самуіл балакає 🪼

🫧 Самуіл балакає 🪼

Открыть в Telegram

🪼 Історії та побут творчої медузи, спойлери до ілюстрацій та різноманітні анонси 🫧 https://panisamuil.carrd.co/

Больше
385
Подписчики
+124 часа
+57 дней
+1230 день

Загрузка данных...

Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+13
в 5 каналах
май '26
+15
в 11 каналах
Get PRO
апрель '26
+30
в 15 каналах
Get PRO
март '26
+14
в 6 каналах
Get PRO
февраль '26
+10
в 2 каналах
Get PRO
январь '26
+18
в 8 каналах
Get PRO
декабрь '25
+18
в 4 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+7
в 2 каналах
Get PRO
октябрь '25
+53
в 28 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+17
в 10 каналах
Get PRO
август '25
+70
в 8 каналах
Get PRO
июль '250
в 7 каналах
Get PRO
июнь '250
в 4 каналах
Get PRO
май '250
в 7 каналах
Get PRO
апрель '250
в 1 каналах
Get PRO
март '250
в 0 каналах
Get PRO
февраль '25
+26
в 12 каналах
Get PRO
январь '250
в 2 каналах
Get PRO
декабрь '24
+27
в 6 каналах
Get PRO
ноябрь '240
в 4 каналах
Get PRO
октябрь '240
в 10 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+8
в 4 каналах
Get PRO
август '240
в 1 каналах
Get PRO
июль '24
+24
в 3 каналах
Get PRO
июнь '240
в 4 каналах
Get PRO
май '24
+11
в 2 каналах
Get PRO
апрель '240
в 6 каналах
Get PRO
март '240
в 1 каналах
Get PRO
февраль '24
+80
в 5 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
23 июня0
22 июня+1
21 июня+1
20 июня+3
19 июня0
18 июня0
17 июня0
16 июня0
15 июня0
14 июня0
13 июня0
12 июня+1
11 июня0
10 июня+1
09 июня0
08 июня0
07 июня+1
06 июня0
05 июня+4
04 июня0
03 июня0
02 июня0
01 июня+1
Посты канала
#спойлериsamuilart Пам'ятаю, як ті, хто купив стікерпак з вітражем, раділи кутовим наліпкам з драконами, тож будуть вам в наб
#спойлериsamuilart Пам'ятаю, як ті, хто купив стікерпак з вітражем, раділи кутовим наліпкам з драконами, тож будуть вам в набірчик і кутові парфуми ✨ Готуйтесь до великого стікерпаку!

2
#спойлериsamuilart Ви так круто підтримали за перші години влог, що я не можу вам не показати свої ідеї до наступного стікерп
#спойлериsamuilart Ви так круто підтримали за перші години влог, що я не можу вам не показати свої ідеї до наступного стікерпаку! Планую зробити різноманітні пляшечки з парфумами ✨ Один набір, але різні "запахи", тобто тематики 👀
132
3
#відеоsamuilart Також буду дуже вдячна за пвзаємодію з тізерем до головного відео і в інших соц мережах. Поставте вподобайку,
#відеоsamuilart Також буду дуже вдячна за пвзаємодію з тізерем до головного відео і в інших соц мережах. Поставте вподобайку, це вже дуже мене порадує! ❤️ Tiktok Instagram YouTube
131
4
#відеоsamuilart Величезний фестиваль поп-культури, ярмарок митців, крафтерів та косплей сцена, або ж коротко - FANCON 2026 ❤️
#відеоsamuilart Величезний фестиваль поп-культури, ярмарок митців, крафтерів та косплей сцена, або ж коротко - FANCON 2026 ❤️‍🔥 👉🏼 Дивитися нове відео 👈🏼 У цьому відео я покажу вам те, що бачила на фестивалі за усі два дні його проведення! Алея митців, виступи косплеєрів, столики крафтерів, видавництв та їх презентації новинок. Розкажу вам про свої емоції, про те, як напросилася на дещо важливе для себе і обговоримо мої думки стосовно того, кого не хотілося б бачити на алеї художників. Заінтриговані? Тоді мерщій дивіться прямо зараз! 👀 Ззадалегідь усім дякую за поширення, вподобайку та коментар!
610
5
#поговоритиsamuilart Прокинетесь завтра, а контент вже буде! 🤩 Або ж, вмикайте сповіщення на каналі і о 12:20 заглядайте на
#поговоритиsamuilart Прокинетесь завтра, а контент вже буде! 🤩 Або ж, вмикайте сповіщення на каналі і о 12:20 заглядайте на канал ❤️
150
6
#поговоритиsamuilart В мене побився звук (якщо щось повинно було піти не так, воно піде...) на тому фрагменті, де я озвучую ваші пропозиції та думки стосовно днів Фанкону, тож не думайте будь ласка, що я вас проігнорувала, але цей пункт я приберу з озвучки, бо переснімати в мене вже нема часу :,) Буду вдячна, якщо ви потім підтримаєте влог та додасте ті думки в коментарі Думаю вже сьогодні дороблю це відео і буду думати над обкладинками
156
7
sticker.webp
226
8
Я в сценарії описала усі два дні Фанкону... 10 сторінок! Тепер берусь за опис проблем та своїх думок, які виникли перед та під час фестивалю Буде одне величезне відео, бо на два немає сенсу розділяти, треба вже робить монтаж тут і зараз
220
9
От нічого з собою поробити не можу, обожнюю такі гарні числа 😍✨ Так рада, що нас стає все більше!
От нічого з собою поробити не можу, обожнюю такі гарні числа 😍✨ Так рада, що нас стає все більше!
240
10
#поговоритиsamuilart Я зараз дороблю останні 8 верхівок для цього стікерпаку і він буде в наявності, поки не закінчиться. Піс
#поговоритиsamuilart Я зараз дороблю останні 8 верхівок для цього стікерпаку і він буде в наявності, поки не закінчиться. Після КЯМ я переглянула повністю усю свою наявність по мерчу, яку можете переглянути в крамничці (все підписано під кожним дописом) і придбати собі не тільки його, а щось ще! Чогось вже немає, а щось ще є, тож не зволікайте! Наступний дроп мерчу, як нового (так, вже планується багато чого) так і того, що вже намальований, буде ще не скоро!! ✍🏼✨
257
11
Малювального контенту до понеділка не буде, зате поки займаюсь прибиранням і розгрібанням манаток після івенту трохи перезібр+4
Малювального контенту до понеділка не буде, зате поки займаюсь прибиранням і розгрібанням манаток після івенту трохи перезібрала собі робочу стіну
197
12
Згадали, що в моєї мами ж ще мерч був, який ми купували для неї)) Брелочки «стімпанк серце» від Юлі Рубан та «медсестра» з га
Згадали, що в моєї мами ж ще мерч був, який ми купували для неї)) Брелочки «стімпанк серце» від Юлі Рубан та «медсестра» з гачі від Мони 💖
214
13
Доречі, мені багато хто з Алеї митців казав, що встигнути переглянути моє відео про КЯМ 3 і прислухались моїх порад щодо участі у фестивалях, сказав, що вони дійсно працюють. Тож, я та ці люди, думаю, дуже рекомендують вам це відео до перегляду!
250
14
#поговоритиsamuilart Усі дружньо молимось за мене, комп'ютер та програму Адоб Прем'єр, аби воно все не вбилося, поки буде мон+1
#поговоритиsamuilart Усі дружньо молимось за мене, комп'ютер та програму Адоб Прем'єр, аби воно все не вбилося, поки буде монтувати та рендерити влог! Адже я НАРЕШТІ скинула увесь відео матеріал і буду починати писати сценарій 🤩
258
15
#поговоритиsamuilart Під цим дописом можете описати усі свої враження від Фанкону! 👀✍🏼 Що сподобалось, а що ні? Від себе я
#поговоритиsamuilart Під цим дописом можете описати усі свої враження від Фанкону! 👀✍🏼 Що сподобалось, а що ні? Від себе я вже почала давненько писати список того, що викликає в мене питання, тож сторінка думок вже є, які точно обговоримо детально у відео. Враховуючи, що минулий влог з фанкону на ютубі був доданий до їх плейлиста, я маю надію, що хтось з команди його переглядав. Як мінімум, в цьому році попереджали про те, що буде літати дрон і знімати на відео, а не просто зі страхом ти чув, що щось жужжить та наближається. Діліться своїми думками, як відвідувачі, як учасники Алеї чи Маркету. Якщо хочете прям ВИСЛОВИТИСЯ, але бажаєте залишитися анонімним, можете написати в чат каналу ❤️
210
16
#поговоритиsamuilart Лут за другий день! Не так багато як за перший, але таке ж для мене цінне! 💖 Можете побачити, що я собі
#поговоритиsamuilart Лут за другий день! Не так багато як за перший, але таке ж для мене цінне! 💖 Можете побачити, що я собі вже після влогу навіть плани на відео будую 😅✨
318
17
#цікавіподіїsamuilart 🪼 FANCON 2026 ✨ Ці два дні мене можна було помітити блукаючою своєю Альма-матер, а саме Алеєю митців!+4
#цікавіподіїsamuilart 🪼 FANCON 2026 ✨ Ці два дні мене можна було помітити блукаючою своєю Альма-матер, а саме Алеєю митців! Але не тільки алеєю буде наповнений майбутній контент на ютуб каналі. Цього року в мене вийшло зняти дуже багато різного контенту для вас, тож подивимось, яким вийде майбутній влог цього фестивалю! Дякую усім, що впізнавали та фотографувались зі мною, я відчувала себе дійсно ютуб-блогером 💅✨ Я пішла розбирати свої придбані скарби, відправляти увесь відео матеріал на компʼютер та відпочивати. Скоро побачимось!
213
18
Годинку побуду на алеї митців, тож хто ще хоче зустрітися, біжить сюди! Бо вже буду потім збиратися додому 🪼✨
208
19
Підтримайте алею митців, її не тільки два ряди. Тож перегляньте, можливо ви пропустили багато столів! 👀👀👀
228
20
Другий день фанкону розпочався Знайти мене можна у хвостику алеї художників перед видавництвами Сафран і Сомнія+3
Другий день фанкону розпочався Знайти мене можна у хвостику алеї художників перед видавництвами Сафран і Сомнія
195