6 157
Подписчики
-424 часа
-337 дней
-13130 день
Архив постов
6 157
звісно я тебе пробачила, але тепер твої жарти чомусь не смішні, голос дратує, і противно знаходитися поруч біля тебе
6 157
Ненавиджу людей, які
брешуть, але сама брехала,
ненавиджу людей, які дають марні надії, але сама їх давала.
ненавиджу людей які ігнорують, але сама ігнорувала.
ненавиджу людей, які кидають інших,
але сама так вчиняла
6 157
телефон надоїв інстаграм не цікавий
телеграм пустий
тік ток нудний дні однотипні
живу не знати чим
6 157
«Привіт, я твоя
невизначеність у
почуттях! Якого біса ти
заходиш до нього в
профіль і дивишся його
репости, якщо він тобі "не
подобається "??»
6 157
Моя найулюбленіша теорія:
кожна людина зʼявляється у твоєму житті з певної причини.
І якщо їй судилося залишитися-вона ніколи від тебе не піде.
Або життя зробить так,що ви ще
зустрінетесь.
А якщо ні-значить, вона була у твоєму житті лише для того, щоб
навчити тебе чогось
6 157
Якось я почула фразу:
«Якщо доводиться чекати - значить, буде щось хороше. Погане, як правило,
не змушує на себе чекати».
3 того моменту в мені щось змінилося.
6 157
ми розмовляли з нею на різні теми: школа, батьки, комплекси, друзі, стосунки, травми, політика, сміялися до болю в животі. І тоді я зрозуміла, що навіть із нулем на картці, я - найбагатша людина
6 157
Одного разу я почув фразу:
"Ніколи не ображайте людину, яка у вас закохана - ви єдина людина, перед якою
вона безсила".
І в мені щось тоді змінилося
6 157
Диявол не зміг дістатися
до мене, тому я стала «середньою» у всьому:
в навчанні-не дурна,але і не розумна; у зовнішності-не піздець,але і не красива;
тиха серед гучних,гучна серед тихих;
розбираюся в багатьох
речах, але в той
же час-ні в чому
6 157
А ви тоже перед
тим як виложити ліпсінг передивляєтесб кожен свій стоп кадр шоб ніхто не міг заскрінити вашу перекошену рожу чи це тіки у мене такий псіхоз
6 157
я не перестану говорити,
наскільки сильно її люблю, вона заслуговує тільки на хороше, я хочу щоб у неї було все добре і
я все зроблю, щоб вона була щасливою,
я її люблю
6 157
вибачте, я збрехала!
все ж таки я люблю,коли вирішують за мене. люблю квіти, які не потрібно просити,подобаються довгі тексти про свої почуття у повідомленнях перед сном,довгі розмови про почуття та майбутне,бо так я відчуваю любов,мені подобається бачити репости про мене,слухати розповіді про те,що ти подумав під час першої зустрічі і як сильно любиш мене, мені подобається тактильність, маленькі сюрпризи,спонтанні зустрічі, наші спільні фотографії, відео, спогади, бо я не знаю як повернеться завтра життя і намагаюсь зберегти моменти,і я так проявляю любов. подобається казати мільйон разів як люблю я,подобаються довгі обійми,подобається разом сміятися,мені треба любов,у якій хочеться жити вічно!!
6 157
цікавий факт:
діти, які на свій день
народження загадували
не матеріальне бажання поки задували свічки, ніколи не були дітьми.
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
