ru
Feedback
Grumpy readerka

Grumpy readerka

Открыть в Telegram

для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім

Больше
1 019
Подписчики
Нет данных24 часа
-27 дней
-1430 день
Архив постов
- привіт, я у відпустці, не можу говорити, бувай - але ж ти сама подзвонила…
- привіт, я у відпустці, не можу говорити, бувай - але ж ти сама подзвонила…

бачила вчора на багатьох книжкових каналах добру новину: КСД буде (колись) видавати нову трилогію зі світу Першого Закону The
+3
бачила вчора на багатьох книжкових каналах добру новину: КСД буде (колись) видавати нову трилогію зі світу Першого Закону The Age of Madness Джо Аберкромбі. з одного боку я тішуся, а з іншого засмучена, що видавництво вирішило пропустити 4 книги з цього світу між трилогіями (3 романи і збірка оповідань). у цих пропущених книгах ми ближче знайомимося з деякими героями або навпаки прощаємося з уже знайомими (є шанс побачитися з Лоґеном чи дізнатися чи справді аж такими лихими були наміри Бетода), але не менш важливим є розвиток світу. якщо перша трилогія відбувалася у місці, сповненому магії, то далі ми спостерігаємо поступовий розвиток технологій. у одній з книг ми дізнаємося про винахід друкарських верстатів, в іншій бачимо як на полі боя вперше використовують артилерію. у The Age of Madness промисловість вже на коні, Юніон сповнений заводами і фабриками, село біля столиці стає промисловим кварталом міста, банк править світом. натомість низька оплата праці, жахливі умови роботи, постійні війни, здорожчання продуктів харчування та деякі інші причини призводять до комуністичної революції в стилі "їж багатих". мені здається, що без тих проміжних книжок читач лишиться обкраденим на глибоке розуміння історії, а це сумно і неправильно. плюс ті чотири книжки справді цікаві і захопливі. тож раптом ви любите Перший Закон Аберкромбі і читаєте англійською, то не проминайте Best Served Cold, The Heroes, Red Country, Sharp Ends 🙃

я мали певні упередження щодо фейрі, раніше колись була прочитала "Жорстокий принц" Голлі Блек і вельми засмутилася, було вра
я мали певні упередження щодо фейрі, раніше колись була прочитала "Жорстокий принц" Голлі Блек і вельми засмутилася, було враження, що це взагалі не моє. мені не сподобалися ні герої, ні сюжет, ні світ, хоча тепер я підозрюю, що світ я могла просто не так зрозуміти. у будь-якому разі здавалося, що ця тема закрита, але ж ніт 🤭 спочатку була "Леді з Ґрейс-Адью" Сюзанни Кларк - і я лишилася в захваті від оповідань про химерних і грайливо-лихих створінь, що живуть своїми дворами у лісах і лише подекуди взаємодіють зі смертними, а тепер зі мною сталася ще й "Emily Wilde's Encyclopaedia of Faeries" Heather Fawcett. дуже подобається, тож хочу розповісти навіть про недочитану, поки є настрій! це історія амбітної науковиці, що займається дріадологією. Емілі приїздить на північний острів, аби дослідити місцевих фейрі і дописати нарешті свою енциклопедію, ставши серйозною вченою з посадою в академії. викликом для неї стають і погодні умови, і населення села, поведінка якого часто ставить соціально-незграбну героїню в глухий кут, і поява її колеги Вендела Бамблебі. Емілі давно підозрювала, що останній має в собі трохи фейрі-крові, тепер у неї є всі шанси дізнатися більше. тут дуже багато уваги до казок про фейрі, різноманітності їхніх видів, але все це поєднується зі супер серйозним підходом героїні, бо книга подана у форматі її польового щоденника. на разі мені дуже до вподоби маленький фейрі, якого Емілі зве По (він бо носив воронячий плащ). за фейрі-угодою По регулярно пече героїні особливий хліб. і кожну нову сторінку, нову пригоду, новий виклик героям я зустрічаю з радістю, приємне читання 🧚‍♀️ як ви ставитеся до фейрі-історій і чи можете порадити ще щось хороше в цьому напрямку українською або англійською? 🥰

а от і відео про нові книги червня, яке Муха мені з усіх сил допомагала робити (у свій особливий котячий спосіб) 🤭 https://youtu.be/4V1cNT5vYwM

позбирала на купу книжки, які з'явилися в червні, здавалося, що їх менше 🤭 за планом завтра зйомка про покупки, а потім і до
позбирала на купу книжки, які з'явилися в червні, здавалося, що їх менше 🤭 за планом завтра зйомка про покупки, а потім і до прочитаного один крок. ще подумала, чи цікаво було б вам, аби я спробувала виділити якісь найкращі/найгірші книги за півріччя?

https://youtu.be/0LkWiRAVxoY нарешті мала натхнення зняти нове відео! продовжую розбирати свою бібліотеку прочитаного за видавництвами, сьогодні дійшла черга до Віхоли, Видавництва, Комори і Темпори ✨

підрахувала прочитане за червень, вийшло скромно, але я не жаліюсь 🥰 ✅ "Beyond The Wand" Тома Фелтона справила добре враженн
підрахувала прочитане за червень, вийшло скромно, але я не жаліюсь 🥰 ✅ "Beyond The Wand" Тома Фелтона справила добре враження, мемуари для фанатів ГП, які закінчуються історією про залежність та надію. думаю, скоро вже буде й українською, бо почастішали згадки про цю книгу. ✅ "За Перекопом є земля" Анастасії Левкової - актуальна нині книга, бачу, що її активно читають. мені було цікаво з нею, але треба ще трохи часу подумати про свої враження. ✅ "Зірки й Кістки" Ірини Грабовської є дуже важливою історією для мене, бачила її ще друкописом, з задоволенням перечитала в папері, хочу написати відгук тут і дуже жду на другу частину. ✅ про роменс "Кондитерка-втікачка" Луїзи Міллер я вже розповідала на каналі, приємна історія про готель у маленькому містечку, в якій багато солодощів. гарне оформлення. ✅ збірка оповідань "Сверблячка" Фріди Ісберґ - рідкісна гостя з Ісландії, цікавий досвід. деякі оповідання я геть не відчула, але були й такі, що кортіло їх обійняти. теж топове оформлення, всередині є розворот з ілюстраціями. ✅ і остання книга за червень "Покоївка" Ніти Проуз, не зовсім мій жанр, але я брала її з собою в готель, тож трохи компенсувала атмосферою. історія про особливу дівчину, яка працює покоївкою і виявляється вплутаною у вбивство, мене вона захопила. розказуйте, що читали у червні ви, а також що думаєте про ці книжки, якщо знайомі з ними ❤️

гарні новини, купила "Льодяникові черевички" Джоан Гарріс! попереду ще "Peaches for Father Francis" і "The Strawberry Thief".
гарні новини, купила "Льодяникові черевички" Джоан Гарріс! попереду ще "Peaches for Father Francis" і "The Strawberry Thief". років 16 - і всі частини серії вийдуть українською, це надихає 🥲 цікаво, що в "Льодяникових черевичках" (The Lollipop Shoes) є й інша назва англійською - "The Girl with No Shadow". якщо ви читали, то скажіть, яка пасує більше?

🎁 Подаруємо вам новинку Vivat — роман Меґґі О'Фаррелл "Гамнет" А спочатку обговоримо його в прямому ефірі з букблогер(к)ами.
🎁 Подаруємо вам новинку Vivat — роман Меґґі О'Фаррелл "Гамнет" А спочатку обговоримо його в прямому ефірі з букблогер(к)ами. Запрошую приєднуватися! Це історичний роман про Шекспіра, його родину та створення ним п'єси "Гамлет". Цей твір планує екранізувати лауреатка премії "Оскар". Але не довіряйте всьому згаданому в романі сліпо, бо я вже чула різні відгуки й кажуть, що багато чого авторка вигадала. В обговоренні книги візьмуть участь автор(к)и каналів: 🖇 dolliтературне 🖇 Grumpy Readerka 🖇 під скляним ковпаком 🖇 Eslava Sabio Books 🖇 Nastya Sabadakh 🖇 Вадим читає 🖇 Svitlo Bibliotek ⏰ Збираємося 17 липня о 19:00 на каналі Діани Чекаємо на вас 👣 P.S. книгу будемо розігрувати серед учасників трансляції. #dolliтературне_відео

показую вам канал Влада Сорда, котрий більше знайомий читацький спільноті як видавець "Дому химер" та письменник, нині він у РТЗР (РСЗ) «СЕНЕКА», планується контент ✨ https://t.me/vlad_sord

прибирала в кімнаті й поскладала на купу книги, які почала читати, стало млосно, чого це їх так багато. для мене це якісь абс
прибирала в кімнаті й поскладала на купу книги, які почала читати, стало млосно, чого це їх так багато. для мене це якісь абсолютно рекордні нездорові кількості 🤯 є така думка, що треба прочитати всі, перш ніж починати наступні, але в реальності вже як вийде. найбільше в активному читанні "Пиво і чорнило" (бо дуже цікаво), "Emily Wilde's encyclopaedia of faeries" (цікаво + книга позичена, не варто баритися 🧚‍♀️) і "Правила будинку сидру" (тут хочеться, але не можеться, бо в мене від того шрифту й інтервалів після 3-5 сторінок починає боліти у скронях, не раджу вам це паперове видання, краще я б узяла електронку 🫠) есей Славенки з "Війна всюди однакова" зазвичай читаю вранці для тонусу, а потім сперечаюсь з нею і голосами в голові все інше дуже occasionally, але потрохи рухаюсь. може коли і дочитаю 🥲 а що у вас в читанні, показуйте, не соромтесь 🥰

отримала вчора "Пиво і чорнило" Тараса Самчука, відразу почала читати (що є непересічною подією для мене), дуже легко і цікав
+2
отримала вчора "Пиво і чорнило" Тараса Самчука, відразу почала читати (що є непересічною подією для мене), дуже легко і цікаво написано, багато ілюстрацій! у першому розділі є частина, присвячена жінкам у вишах, їм то дозволяли, то забороняли вчитися, то виявляли, що освіта у Цюріху несе "бунтівні ідеї" й треба повертати в рідну гавань, то відкривали університетські авдиторії, то відлякували звідти похабними анекдотами. звісно, нам пощастило, жити в часи, коли освіта жінки - це не прикол до чаю. але я ще подумала, що мріяла б почитати художній твір про жінок в освіті тих часів, це було б топ, схрещую пальчики, може колись хто і напише 🤞🏻 бачу, що на сайті ще діє передзамовлення, якщо ви б хотіли книжку: https://platoscave.com.ua/tproduct/1-363824274891-pivo-chornilo-yak-zhili-kivsk-studenti-x

прийшла дуже красива книжка (я стримуюсь і надзвичайними зусиллями не показую кожну, що приходить), ще й такий гладенький соф
+3
прийшла дуже красива книжка (я стримуюсь і надзвичайними зусиллями не показую кожну, що приходить), ще й такий гладенький софттач ✨

що ж, людина, яка була відповідальна за написання ТЗ для обкладинки і яка апрувила результат, не стала читати аж до 16 сторін
+1
що ж, людина, яка була відповідальна за написання ТЗ для обкладинки і яка апрувила результат, не стала читати аж до 16 сторінки 🤭

перша прочитана книга з літніх планів є! "Кондитерка-втікачка" Луїз Міллер дуже типова в своєму жанрі книга - і в цьому її пе
перша прочитана книга з літніх планів є! "Кондитерка-втікачка" Луїз Міллер дуже типова в своєму жанрі книга - і в цьому її перевага, легка і захоплива, відпочинкова, підняла мені настрій і розважила. 🧁 багато солодощів 🍰 доволі доросла героїня (32 роки) з daddy issues та барвистим волоссям 🧁 переїзд з мегаполіса у фенсі-село в горах, де й мобільного зв'язку нема 🍰 смішний собака 🧁 родинні таємниці й плітки 🍰 конкурс яблучних пирогів 🧁 музичні танцювальні вечори з банджо Книжка з таких, що можна сміливо давати бабусі (я і планую, власне, це зробити), сцен сексу тут півтора абзаци. Не знаю як ваші, а моя бабуся не любить книжки, де багато хот описів, тож я підпрацьовую цензоркою, коли обираю щось для неї 🙈 Авторка була більш зосереджена на атмосфері, на десертах, на важливості родини як місця, де тебе приймуть і зрозуміють, на підтримці, на самореалізації. Наостанок скажу, що дуже симпатичне видання, мені сподобалася і обкладинка, і малюнки на форзацах ❤️

отримала за донат малюнок себе в образі кавунчика, звісно, тут книжки й коти 🥰 показуйте своїх котів у коментарях, бо а чому
отримала за донат малюнок себе в образі кавунчика, звісно, тут книжки й коти 🥰 показуйте своїх котів у коментарях, бо а чому ні? (цуців, морських свинок, пацюків, ящірок і рибок теж показуйте, а от павуків, будь ласка, не показуйте) художниця: https://www.instagram.com/brmbmbm/

привіт. нарешті зібралася показати книги, що надбала у травні, багато всього доброго і бажаного. можливо, вас розважить перегляд книжечок ❤️ https://www.youtube.com/watch?v=IBexh8-AdsE

я в захваті, діждали 🥰 (бонусом ще й промокод подарували на дякую-картці)
я в захваті, діждали 🥰 (бонусом ще й промокод подарували на дякую-картці)

трохи барюся зі зйомкою відео, бо не висипаюсь, навалилося багато роботи, повернулася в басейн, але буду це виправляти у найближчий тиждень! якщо ви ще не дивилися останнє відео з планами на літо та апдейтом загальних річних планів, то саме час 🥰 https://youtu.be/A5vH5QC3q0U

тільки створила контент про прочитане за травень, а тут уже "Точку нуль" Чеха перевидають. я дуже люблю цю книжку, тож якщо в
+1
тільки створила контент про прочитане за травень, а тут уже "Точку нуль" Чеха перевидають. я дуже люблю цю книжку, тож якщо ви ще не маєте, подумайте про це і купіть, тим паче, видання таке гарне https://shop.meridiancz.com/shop/tochka-nul-artem-cheh