ru
Feedback
Grumpy readerka

Grumpy readerka

Открыть в Telegram

для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім

Больше
1 019
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-1330 день
Архив постов
спостерігаю за трендом на мемуари зірок (як раз учора вийшла така довгоочікувана фанатами "The Woman in Me" Брітні Спірс) і думаю чи варто чекати подібного за якийсь час від українських селебріті. мені було б неіронічно цікаво почитати щось про українську сцену (хай і написане ґоустрайтерами), але це мало б бути написане нормально і з іменами, а не як той невдалий есей Рудницької в "Культурній експансії" сподіваюсь, якесь з наших видавництв уже ненав'язливо пасеться навколо умовної Вєрки Сердючки 🤭 чи любите ви мемуари зірок? чи плануєте якісь читати?

спостерігаю за трендом на мемуари зірок (як раз учора вийшла така довгоочікувана фанатами "The Woman in Me" Брітні Спірс) і думаю чи варто чекати подібного за якийсь час від українських селебріті. мені було б неіронічно цікаво почитати щось про українську сцену (хай і написане ґоустрайтерами), але це мало б бути написане нормально і з іменами, а не як той невдалий есей Рудницької в "Культурній експансії" сподіваюсь, якесь з наших видавництв уже ненав'язливо пасеться навколо умовної Вєрки Сердючки.

https://youtube.com/live/yVJ3ACT7cNc за десять хвилин розпочинаємо, приходьте 🥰

вчора дочитала "Клару і сонце" Ішіґуро, дуже була вже рада, що це закінчилося, прикро, що і друга спроба з цим автором закінч
+9
вчора дочитала "Клару і сонце" Ішіґуро, дуже була вже рада, що це закінчилося, прикро, що і друга спроба з цим автором закінчилася невдало. натомість оформлення до цієї книги прекрасне, мені подобається серія книг Ішіґуро в українському перекладі, надзвичайно влучно спійманий і переданий настрій його робіт. надихнулася сходити подивитися як видавали "Клару і сонце" в інших країнах, зібрала для вас найцікавіші обкладинки (насправді їх значно більше, звісно, нобель дає про себе знати), цікаво!

якщо пам'ятаєте, то я не так давно розповідала про читацький клуб "Довго і щасливо", де ми з Ольгою Штець планували говорити
якщо пам'ятаєте, то я не так давно розповідала про читацький клуб "Довго і щасливо", де ми з Ольгою Штець планували говорити про любовні романи, але, на жаль, через моє здоров'я етер довелося посунути. нарешті хочу вам вдруге анонсувати розмову про дебютний роман "You, Again" Kate Goldbeck. отож, мова піде про текст, що був написаний як рейло фанфік за мотивами фільму "Коли Гаррі зустрів Саллі": 🍁 герої вперше зустрічаються, виявивши, що мають сексуальні стосунки з однією і тією ж дівчиною 🍁 головна героїня - комедіантка, тому вона збирає гроші для благодійного фонду, працює офіціанткою та пише тости для чужих свят 🍁 головний герой знищує справу життя свого батька для втілення своєї мрії, але зазнає поразки 🍁 авторка відверто стібеться над великими корпораціями (так їм і треба) 🍁 за першу половину тексту я встигла зненавидіти книгу, але далі так прониклася, що сумувала, коли вона скінчилася буду рада якщо ви прийдете на цей етер 23 жовтня (вже завтра!) о 19й і розкажете, що думаєте про такі любовні романи 🤭 також завтра ми анонсуємо наступну книгу і ви зможете долучитися ❤️

друзі, сьогодні у мене День Народження! хочу подякувати усім, хто дивиться, хто читає, хто пише коментарі й ставить милі смай
друзі, сьогодні у мене День Народження! хочу подякувати усім, хто дивиться, хто читає, хто пише коментарі й ставить милі смайлики, ви тримаєте на своїх плечах частинку моєї волі до життя 🤗 собі зичу бути чесною, не зневірюватися, триматися за любов, радість і сродну працю якщо у вас є натхнення і можливість мене привітати, то я збираю на матеріали для сіток сумській волонтерській організації "Ми тут", в якій щоденно трудиться моя мама, мені важливо їх підтримати. дякую ❤️ https://send.monobank.ua/jar/5Pp6josg3H

знову назбирала на купу нових книжок за останні півтора місяця ✨ чи вгадаєте якісь з них з цього ракурсу?
знову назбирала на купу нових книжок за останні півтора місяця ✨ чи вгадаєте якісь з них з цього ракурсу?

на жаль, сьогодні не буде етеру "Довго і щасливо", бо я зле почуваюсь, але він обов'язково буде пізніше. вибачте 🥺

(друга спроба) ну раз я вже взялася писати про форум, то давайте розкажу і покажу детальніше як я провела час ✨ ⭐️ нарешті до
+9
(друга спроба) ну раз я вже взялася писати про форум, то давайте розкажу і покажу детальніше як я провела час ✨ ⭐️ нарешті дочитала You, again для завтрашнього етеру ⭐️ гуляла містом з доброю подругою і насолоджувалася прекрасною погодою (крім дощового недільного ранку) ⭐️ гладила смішну котівну з гарними очима ⭐️ сходила послухати Озрена Кебо, Ганну Городецьку, Ярину Цимбал, Ірину Грабовську і Дарію Піскозуб ⭐️ трохи сумно крикнула, що на проєкторі у Дзизі було видно піратську російську вінду (який позор, боже милостивий, я не можу) ⭐️ зустрілася з частиною свого найулюбленішого читацького клубу ⭐️ зустрілася з прекрасними буктюберками (так, це той самий заклад і той самий стіл, просто різні дні) ⭐️ пила каву і коктейлі ⭐️ дуже скучила за Мухою і домом

photo content

photo content
+9