ru
Feedback
Grumpy readerka

Grumpy readerka

Открыть в Telegram

для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім

Больше
1 019
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-1330 день
Архив постов
друзі, забула сповістити, вчора Аркадій Річинський НАРЕШТІ вмер! а ще сьогодні записала те саме відео про популярних авторів і авторок, які мені не зайшли, лишилося змонтувати - і буде контент 💅🏻

буду тримати вас у курсі щодо "Сестер Річинських" 🌚 анотація починається реченням "У центрі сюжету п’ять сестер, які після смерті батька опиняються один на один з реальним життям", але я вже прочитала більше сотні сторінок, а Аркадій Річинський все ще живий і здоровий, неприємно 👀 тобто, я чула, що його вмирання займе деякий час, але я вже жду-жду, коли панотець представиться на той світ, а він і далі провертає свої аморальні й підлі оборудки, не даючи своїм донькам вийти на перший план. Аркадію, ви нас розчаровуєте!

винагородила себе розкішним недільним читанням за цей відверто неприємний тиждень 💅🏻 хваліться тим, що читаєте ви к комента
винагородила себе розкішним недільним читанням за цей відверто неприємний тиждень 💅🏻 хваліться тим, що читаєте ви к коментарях 🥰

first: "мамі не було й п'ятдесяти і старість лише несміливо проблискувала нитками сивини в її волоссі" (ст. 128) but then: "м
first: "мамі не було й п'ятдесяти і старість лише несміливо проблискувала нитками сивини в її волоссі" (ст. 128) but then: "мама сідала на моріжку та співала, заплітаючи косу, таку ж срібну, як ті пісні" (ст. 144) ці цитати розділяє часовий проміжок у тижні, максимум місяць 🤭

Кіндле, і ти туди ж? 🤭
Кіндле, і ти туди ж? 🤭

мене наздогнала блага вість, тобто я сінкнула кіндл і побачила, що туди завантажилося передзамовлення, нова книжка моєї улюбл
мене наздогнала блага вість, тобто я сінкнула кіндл і побачила, що туди завантажилося передзамовлення, нова книжка моєї улюбленої Кей Джей Чарльз. цього разу вона написала детектив (вперше!) - і їй я готова пробачити навіть таке 🤭 події відбуваються у двох часових проміжках: 189.. і 1905. ми зустрічаємо головного героя, який живе дуже скучне і сумне життя, а все тому, що під час навчання в Оксфорді було вбито одного з його друзів. більше того, зробити це міг тільки хтось інший з їхньої дружньої і блискучої компанії (‘Seven Wonders’ як їх називали). ця трагедія перекреслила життя Джема і не дає спокою вже багато років, тож після анонімки на роботу він приймає рішення: досить вдавати наче все нормально, треба розбиратися! найбільше люблю як Чарльз створює героїв, здавалося б, я прочитала лише третину, а вже прониклася ними і насправді мені дуже не хочеться, аби вбивцею виявився хтось з цих друзів 💔 ще з цікавого хочеться згадати протиставлення аристократичних нероб і середнього класу (ну а яка порядна британська книга обійдеться без цього), нескінченні вечірки, клуб ✨естетів✨ і дрібка Шекспіра. насправді більше за дрібку: цитата з п'єси винесена в епіграф + саме цю п'єсу ставлять наші герої того останнього лихого вечора. називається вона "Cymbeline" (Цимбелін), я її не читала і, зізнаюсь чесно, навіть не чула про таку раніше, тепер є нагода дізнатися більше 💅🏻 припущу, що "Death In The Spires" - та сама модна "темна академія", це точно полестило б цьому жанру! насправді легко і цікаво читається, тож якщо володієте англійською і любите таке, то зверніть увагу 🤗

привіт, друзі. хочу познайомити вас зі ще одним каналом про книги, який був створений лише цьогоріч взимку. його авторка, пані Ксю завжди підтримувала мої починання, тож хочеться тепер звернути вашу увагу і на її контент! на каналі Ксю читає вже чимало цікавих дописів: 💅🏻 про досвід авторки у користування Рорком 💅🏻 відгуки на книги від Стейнбека до Четвертого крила 💅🏻 різноманітні книжкові клуби, до яких вона долучена я сама підписана на цей канал - і вам раджу 🥰

з яким же задоволенням я розламувала тільки що цей корінець, бо незручно було тримати в руках. от тепер інша справа 😌 а ви т
+1
з яким же задоволенням я розламувала тільки що цей корінець, бо незручно було тримати в руках. от тепер інша справа 😌 а ви так робите? чи є якісь кращі методи?

сьогодні останній день лікарняного, завтра знову на айтізавод, то дочитала нарешті французьку книжку ("Щоденники покоївки" Ок
сьогодні останній день лікарняного, завтра знову на айтізавод, то дочитала нарешті французьку книжку ("Щоденники покоївки" Октава Мірбо) і почала канадійську ("Море спокою" Емілі Сент-Джон Мандел) 💅🏻 про "Щоденники покоївки" я вже найкраще розповіла в твітері, більше не маю чого додати:
героїня: блін я упевнена він зґвалтував і вбив дитину, насолоджується стражданням тварин, хоче вбити всіх євреїв, пропонує продаватися у його закладі теж героїня: ну інтересний мужчина, інтригує
про "Море спокою" ще мало чого можу сказати, але вже здивувало слово "нарис" (квітки, вази, залізничної станції) у контексті малювання (в оригіналі sketching), я була певна, що так тільки про текстові твори можна 🤔

ого, ну ви наголосували вже, отже, буду знімати про популярних авторів, з якими не вийшло. чи є у вас такі автори, пишіть у к
ого, ну ви наголосували вже, отже, буду знімати про популярних авторів, з якими не вийшло. чи є у вас такі автори, пишіть у коментарях 💅🏻 (Муха з нарцисами - це знак моєї вдячності за вашу активність у голосуванні 💛)

обираю, яке відео зняти далі, потребую вашої допомоги. що вас цікавить більше?
Anonymous voting

через 5 хвилин починаємо, ходіть 🧛 https://www.youtube.com/watch?v=J3XcxJVO49k

як я люблю цю серію поштівок, навіть шкода їх надсилати комусь (але завжди дуже приємно отримувати) ♥️
+1
як я люблю цю серію поштівок, навіть шкода їх надсилати комусь (але завжди дуже приємно отримувати) ♥️

друзі, сьогодні відбудеться шосте засідання клубу "Довго і щасливо", будемо говорити про "Bride" Алі Гейзелвуд. книжка вийшла лише кілька місяців тому і, зізнаюсь, я дуже-дуже її чекала. кілька разів уже згадувала про неї на каналі тут і тут, тож ласкаво прошу доєднуватися до нас. будемо говорити чи варто було авторці експериментувати з роментезі, про смішні і дивні моменти, про інтриги й політичні шлюби, про перевикористання популярних міфів. зрештою з'ясуємо хто крутіший: вампіри чи перевертні 🫦 також, якщо не дуже зашаріємося, обговоримо непристойні подробиці інтимного життя вервульфів, які, можливо, воліли б і не знати 🤭 чекаємо вас сьогодні о 19:00 🦇🐺 https://www.youtube.com/watch?v=J3XcxJVO49k

добре, що я встигла записати відео до хвороби, дуже мудро з мого боку! показую свої (і позичені) нові книжки, тішуся прекрасним історіям попереду ✨ https://youtu.be/w2_7_D5J77E

друзі, ну мене хтось зурочив, підхопила собі дуже неприємну грипу з височенною температурою і дошкульним кашлем, вчора взагал
друзі, ну мене хтось зурочив, підхопила собі дуже неприємну грипу з височенною температурою і дошкульним кашлем, вчора взагалі не могла читати, все перед очима пливло, сьогодні таблетки ніби трохи подіяли, тож вирішила відкласти все велемудре читання і спробувати легесеньку книжку, де все точно буде добре. вибір пав на "Гру в бажання" Меґ Шаффер, сподіваюсь не помиляюсь у своїх очікуваннях щодо історії 🤞🏻

сьогодні мало читала (майже не читала), але віднесла Муху на прививку, купила нарцисів і спекла заварних тістечок для книжков
+3
сьогодні мало читала (майже не читала), але віднесла Муху на прививку, купила нарцисів і спекла заварних тістечок для книжкового клубу, тож день проведено продуктивно (і це не рахуючи основної роботи!) 😌 укол Муха не отримала, отримала таблетку від глистів, але це вже теж непогано. це я сьогодні вранці у твітері прочитала була тейк, що домашнім котам можна і не робити прививок (😱), була нажахана цією думкою, зазирнула в кицькин паспорт і виявила, що нам самим пора оновити. на книжковому клубі з тістечками будемо говорити про повісті Ірини Вільде, я в приємному передчутті, бо мені дуже і дуже сподобалося, одна з найкращих книжок у березні. а на столі лежить "Щоденник покоївки", нагадуючи, що незабаром ще один книжковий клуб. на свій подив я цією книжкою навіть захопилося, хоча б здавалося. вона направду дуже огидна, але мені цікаво її читати далі. звужений формат видання виявився зручним, тож цей експеримент будемо вважати вдалим. так, сьогодні в нас овершерінґ. а як ваш день? не забувайте про прививки котам (і цуцам, звісно)!

вежа з (нечитаної) фенсі української класики, що осьо була вийшла, лежить в мене прямо на столі, аби я про неї не забувала. а
вежа з (нечитаної) фенсі української класики, що осьо була вийшла, лежить в мене прямо на столі, аби я про неї не забувала. але ж як гарно все виглядає 💅🏻 ви збираєте якусь окрему серію чи теж берете з усіх те, що цікаве?

зібралася із силами і записала нове відео (цього разу про покупки). далі треба розставити нові книжки у шафі, я радісно відкрила дверцята і далі така: 👁👄👁 а куди? а де ділося вільне місце? а що мені робити?.. дуже заздрісна завжди до обговорень, де люди розказують як розставляють книжки за кольорами, за жанрами, за алфавітом etc. я ставлю книжку туди, куди вона влізає 🥲

сьогоднішній вранішній гейтспіч для настрою хочеться присвятити закордонним авторкам і авторам, які в якийсь момент вирішують
+1
сьогоднішній вранішній гейтспіч для настрою хочеться присвятити закордонним авторкам і авторам, які в якийсь момент вирішують писати фентезі з ✨російськими мотивами✨ (так, Лі Бардуґо, це і тебе стосується). але в першу чергу я зла на Катерину Арден, чию книгу "The Warm Hands of Ghosts" я тільки почала читати. так усе добре почалося з портовим містом Канади, медсестрою, що повернулася з Фландрії і привидами, а потім я пішла глянути відгуки на гудрідз, а в одному з них пишуть "the same ingredients as Vasilisa Petrovna in Winternight" - і я така, хм. Васіліса Петровна? щось трохи смердить, підозріло. і звісно, звісно у доробку авторки знаходиться книга про Москоу, Васілісу і Фроста 🫠 Катерино, ти ж з Техасу, господибоже, ну яка Васіліса, нашо воно тобі?! тепер і про привидів Першої Світової читати не так захопливо, це мене сприкрює, але нічого, це урок на майбутнє, треба перевіряти до того як купуєш книжку навіть якщо тобі дуже і дуже подобається обкладинка ✍🏻